МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 922
  • 2 205
# 495
айде днес, да са по-интересни мачовете и тия Х-сове, да са по-малко  Mr. Green
Северна Корея, ще Ли се опълчи на абсолютните фаворити?
И Кот д'Ивоар дали ще накаже Португалия?

п.п. да ви почерпя за рождения си ден  Crazy
Виж целия пост
# 496
Анели,честит рожден ден!
Да си жива и здрава!   bouquet

Сега към въпросите ти...
Северна Корея не ми се вярва да се опълчи на Бразилия...
За Кот Д'Воар пепел ти на устата,аз викам много силно за Португалия  Crazy
Виж целия пост
# 497
хихихи Sarcasm, пепел , чакъл , това е положението  Joy - мач ми се гледа, до последно всеки да има своя шанс  Crazy
а понякога, като почна да се навивам за аутсайдерите  Crazy, аз не мога да се позная  Mr. Green
Виж целия пост
# 498
Португалия ми направиха толкова силно впечатление преди години,че ще викам за тях до гроб!  hahaha

Иначе си спомням,че Сенегал ме удариха в земята на Световното '02,та по този повод аутсайдерите са много приятна изненада!  Hug
Виж целия пост
# 499
Най-накрая дойде деня , в който ще гледам пак любимеца си  Heart Eyes (дано все пак да играе днес  Praynig )
За тези , които нямат фаворит в мача  Кот Д'ивоар - Португалия , викайте за Слоновете  Mr. Green  Party
Виж целия пост
# 500
Честит рожден ден Анели   bouquet! Черпя те!

Имам ясен спомен, че Коста Рика се класираха доста напред в едно Световно, така че никой отбор не е за подценяване  Naughty

Хаха, днес казаха, че Севернокорейците въпреки че са се класирали, сънародниците им няма да може да ги гледат. Телевизията им не била подписала договор за излъчване на Световното  Shocked
Виж целия пост
# 501
Те там У Северна Корея са си е*али мамата!
Четох една статия,там пишеше,че на летището ти изземат мобилния телефон,в страната няма интернет и ако попиташ някое дете на кой иска да подражава,получаваш отговор "Йосиф Сталин и Мао Дзедун"  hahaha hahaha hahaha
Та ти мислиш,че ще гледат Световното!  Joy

Цък да не кажете,че си измислям!  Laughing
Виж целия пост
# 502
еее те пък тия съвсем са отнесли плувката, чак да нямат възможност да ги гледат сънародниците  ooooh!

няма да мога довечера да се включа с коментари, но утре пак съм на линия  Crazy


п.п. мерси elix  Hug
Виж целия пост
# 503
Холандия - Дания    - 1 (1.1%)
1    - 23 (24.5%)

Х    - 8 (8.5%)
2    - 1 (1.1%)
Япония - Камерун    - 0 (0%)
1    - 6 (6.4%)
Х    - 9 (9.6%)
2    - 15 (16%)
Италия - Парагвай    - 1 (1.1%)
1    - 19 (20.2%)
Х    - 7 (7.4%)
2    - 4 (4.3%)

М да.....От снощните мачове мнозинството е познало едва само 1 мач - Холандия - Дания 2:0

Грешка при Япония - Камерун - 1:0(в анкетата 2) и Италия - Парагвай 1:1(в анкетата - 1)

Само статистика:

Германия - Австралия 4:0

Холандия - Дани 2:0

Япония - Камерун  1:0

Италия - Парагвай 1:1



Днешните мачове и анкетата:

Въпрос:      1, Х или 2 за 15.06.2010г. 


Нова Зеландия - Словакия    - 0 (0%)
1    - 3 (2.8%)
Х    - 14 (13%)
2    - 19 (17.6%)
Кот Д`воар - Португалия    - 0 (0%)
1    - 4 (3.7%)
Х    - 6 (5.6%)
2    - 25 (23.1%)
Бразилия - Северна Корея    - 1 (0.9%)
1    - 34 (31.5%)
Х    - 2 (1.9%)
2    - 0 (0%)
   

Общ брой гласове: 37



И що така няма ни един глас за братята севернокорейци????????

Виж целия пост
# 504
Най-накрая дойде деня , в който ще гледам пак любимеца си  Heart Eyes (дано все пак да играе днес  Praynig )
За тези , които нямат фаворит в мача  Кот Д'ивоар - Португалия , викайте за Слоновете  Mr. Green  Party
Ако става въпрос да Дрогба ,мислиш ли че ще го гледш?Нали се контузи
Виж целия пост
# 505
В Северна Корея ще се излъчват само кратки репортажи от мачовете от мръсната капиталстическа страна ЮАР и ще се излъчват само репортажи от мачовете , в които КНДР побеждава за да не си помисли нацията , че отбора е слаб и за загубите няма да се съобщават. Ще се излъчи целия финал на запис в страната само ако КНДР спечели световното. Това прочетох днес за северно кореиците. Лично Ким Чен Ир вожда на корейската нация им е казал как да играят и как да се подредят. Треньора им е само за красота там. Един от играчите им е казал днес , че по време на мача ще се чувства все едно защитава входа на своята държава от агресори и е готов да умре на терена за да защити честта на Ким Чен Ир и Северна Корея.
Виж целия пост
# 506
2, 1, 2 са новите прогнози.   Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Хайдеее..Словакия newsm44
.Анели,честит рожден ден!  bouquet
Виж целия пост
# 508
ЗА КНДР довечера излизат титуляри  Нам-Чол, Сонг-Чол, Кванг-Чол , Нам-Чол , Кум-Чол , Мионг-Чол , Хиок-Чол и Жин-Чол.    Laughing
Виж целия пост
# 509
Вече взех да се обърквам..кои са нови..кои стари Mr. Green
Ама добре..ето моите..2,1,1 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия