МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 928
  • 2 205
# 630
А-а-а, Поци, не по жената!!!  Laughing
Виж целия пост
# 631
Не казвам , че е слаба играта на Испания. Просто е смешна в опитите си до момента да превземе вратата на Диего Беналио. А това за късмета вече е друга работа. Но нали има такава мисъл ,  че късметът е винаги на страната на по-добрия отбор.
Виж целия пост
# 632
Поци,не с лошо.  Tired
 
Виж целия пост
# 633
Виждате кое е печелившото в съвременния футбол. Здрава защита тип лят бетон и от време на време смъртоносни контри. Така че предвид това не очаквайте някакви супер атрактивни мачове на това световно. Вече няма откачени авантюристични тимчета които да влизат да се надиграват и да атакуват от първите минути. Всичко е защита и подреждане в съвременния футбол .
Виж целия пост
# 634
Баси и каръка!!!! Сигурна съм ,че ще се стегнат испанците за другите мачове!!!
Виж целия пост
# 635
  Mr. Green швейцарците крЪтят испански мивки  Mr. Green
испанците, сетихте са да се разиграйтИ, ама късно  Mr. Green

п.п. Поци, сега жената ако реши да отвръща на удара  Joy, да не залипсваш тука тия дни  Mr. Green
Виж целия пост
# 636
Испанците видяха кравички поред бял ден!  #Cussing out
Виж целия пост
# 637
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing
Виж целия пост
# 638
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing
абе тя е за швейцарците бре Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil..знам ,че нарочно е за тях..да ми докара нещо bishop  smile3540
Виж целия пост
# 639
Ммммм,много ме е яд за испанците,понякога късмета е на страната на по слабия.
Виж целия пост
# 640
Стефан Грихтинг от Оксер , Стефан Лихщайнер от Лацио и двама севернокорейски защитника натурализираме и няма да пропуснем световно и европейско. Повярвайте. Абе шегичка тези дето ги казах само могат да гледат Иван Иванов и Живко Миланов и да си записват как се играе в защита.
Виж целия пост
# 641
Май имаме целокупен крах в днешните прогнози(поне за този мач де!) newsm78

Айде сега Бафана Бафана,дано не разочароват в този студ милионите си привърженици,които от ранни зори са надули вувузелите! Аз съм дала равен,предвид нелошия отбор на Уругвай! Но явно прогнозите "вече не са това ,което бяха" Mr. Green
Виж целия пост
# 642
Цитат
Ммммм,много ме е яд за испанците,понякога късмета е на страната на по слабия.

Кой пък е казал , че този които владее повече топката и пропуска всичките си положения е по-силния. По-добрия отбор е този които от две положения вкарва едното.
Виж целия пост
# 643
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing
абе тя е за швейцарците бре Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil..знам ,че нарочно е за тях..да ми докара нещо bishop  smile3540

Е,моите съболезнования тогава Mr. Green
Виж целия пост
# 644
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing
абе тя е за швейцарците бре Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil..знам ,че нарочно е за тях..да ми докара нещо bishop  smile3540

хахахаах твоята жена, като моя приятел - онази вечер ми каза - щом си за Парагвай, нарочно ше викам за Италия, нищо че ги мразя  Shocked, аз седях седях и му казах, ми кат искаш да си от лузърите, ОК  Joy  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия