МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 928
  • 2 205
# 675
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 676
Kарай,майтап да става! Отивам да храня децата,докато плямпат на полувремето глупасти!
То и по другите тв бая мозък се лее в студиата,но явно ние ги водим с едни гърди(или гърбици,май по-актуално звучи)! Joy
Виж целия пост
# 677
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!
Виж целия пост
# 678
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!

Това малко като новия президент на Нигерия,той се казваше Гудлък Джонатан!  hahaha Joy
Виж целия пост
# 679
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!

Това малко като новия президент на Нигерия,той се казваше Гудлък Джонатан!  hahaha Joy
Joy Те виж сякаш сполучливи са им имената-на президента Гуд Лък ,а атаканта в отбора е Сурпрайс,тоест не се знае скакъв номер ще ти излезе! С мъжа ми се смеем често,защото Сурпрайс е и Морири на всичкото отгоре,а морир на испански е умирам,т.е. нещо като "внезапна смърт"примерно! Joy
Виж целия пост
# 680
Явно мача е мнооооооооооооооооооооого интересен!!! Я виж за какво си говорим в последните постове!!! Пък те и хората поокапаха,няма кворум,както би казала Цецка Цачева Laughing
Виж целия пост
# 681
dyvaromi Искам да те попитам понеже не съм разбрал . Мъжа ти сега ръководи ли някой отбор в РЮА ?
Виж целия пост
# 682
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!

Това малко като новия президент на Нигерия,той се казваше Гудлък Джонатан!  hahaha Joy
Joy Те виж сякаш сполучливи са им имената-на президента Гуд Лък ,а атаканта в отбора е Сурпрайс,тоест не се знае скакъв номер ще ти излезе! С мъжа ми се смеем често,защото Сурпрайс е и Морири на всичкото отгоре,а морир на испански е умирам,т.е. нещо като "внезапна смърт"примерно! Joy


Чупя се от смях!  smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 683
Не знам дали си спомняте имаше преди и един нигериец беше на проби в Левски Джъстис Кристофър .
Виж целия пост
# 684
 hahaha
Не мога!
Спрете се!
Джъстис,Гудлък,Сърпрайс и Морир...
Виж целия пост
# 685
Леле, майко! И червен картон, и дузпа...

hahaha
Не мога!
Спрете се!
Джъстис,Гудлък,Сърпрайс и Морир...
Joy  Joy  Joy
От първото полувреме нищо не разбрах, щото коментирах камили. Спрете се, поне дузпата да видя  Joy!
Виж целия пост
# 686
Леле, майко! И червен картон, и дузпа...

hahaha
Не мога!
Спрете се!
Джъстис,Гудлък,Сърпрайс и Морир...
Joy  Joy  Joy
От първото полувреме нищо не разбрах, щото коментирах камили. Спрете се, поне дузпата да видя  Joy!

К'во к'во?
Мале,ми че аз изпуснах всичко с тоя форум!  Shocked
Виж целия пост
# 687
Това беше световното за Бафана Бафана за съжаление ? Аз все пак си харесах един футболист Кагишо Дикгакой и бих си го взел в отбора , ако бях треньор.  Бих го предложил на любимия Левски заедно с Теко Модизе ама гледам , че вече са го взели Фулъм.
Виж целия пост
# 688
въх, вувузелите почти заглъхнаха  Whistling
ай стига бе, много драматично ша завърши и тоя мач  Thinking
Виж целия пост
# 689
dyvaromi Искам да те попитам понеже не съм разбрал . Мъжа ти сега ръководи ли някой отбор в РЮА ?

Искаха да го върнат в Съндаунс,но получи предложение за помощник -треньор ,заедно с Анхел Каппа като старши на Кот д'Ивоар за този Мондиал,но в последния момент ,го изпързаляха и сложиха Ериксон,За това и вчера  казах,че го недолюбвам тоз швед!(пък и не само за това де!)
Обаче всяко зло за добро,сега прави коментари за една тв(срам не срам да си призная Embarassed,обаче без камили и музики),а освен това и е нещо като пъблик релейшън на Марадона и отбора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия