МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
# 690
Е без камили,какъв коментатор е?  Joy
Виж целия пост
# 691
Не,че няма вувузели,ама мякакси по-кахърно пищят вече!
Виж целия пост
# 692
Много е хубаво , че си имала възможност да се запознаеш покрай съпруга ти с такива големи имена в световния футбол . Въобще радостно е че си опознала толкова различни култури и си се потопила във футболния живот на Латинска Америка и Африка.  
Виж целия пост
# 693
Е без камили,какъв коментатор е?  Joy

 Joy  Joy  Joy, ша видите вие я камилата, я камиларя накрая  Joy

Не,че няма вувузели,ама мякакси по-кахърно пищят вече!

уф, даже даваха и да си ходят хората, а пък и в тоз бахър ... разбираемо е  Whistling
Виж целия пост
# 694
 smile3555
Виж целия пост
# 695
Леле леле леле леле......Парейра да си хваща самолета май по-добре !
Виж целия пост
# 696
Е без камили,какъв коментатор е?  Joy

 Joy  Joy  Joy, ша видите вие я камилата, я камиларя накрая  Joy
Не съм се смяла така от много време  Joy!
дивароми, той номера с камилите се оказа успешен, както е видно! Дали пък да не го подучиш твоя човек  Mr. Green!

Ей, много ги биха... 3:0!
Виж целия пост
# 697
dyvaromi Мъжът ти да не е Оскар Фулоне ? Може и да съм се объркал но гледах тренерите на АЗЕК Мимозас Абиджан и Мамелъди Съндаунс  и има такъв .
Виж целия пост
# 698
видяхте ли сИга - баси, много смях, не е на смях  Crossing Arms

Виж целия пост
# 699
Хора,изчезвам!За днес съм с 2 познати резултата,пак не е зле! Утре сме ние на ринга!!!!!Вече съм в предстартова треска! А между другото,съседите ми са Корейци,дано да имам повод да им бибиткам отгоре!!!!  Laughing
Виж целия пост
# 700
Лека вечер! Беше ми много приятно и смешно с вас днес  Hug!
Утре ви чакам и аз да викаме за Аржентина!
Виж целия пост
# 701
dyvaromi Мъжът ти да не е Оскар Фулоне ? Може и да съм се объркал но гледах тренерите на АЗЕК Мимозас Абиджан и Мамелъди Съндаунс  и има такъв .

Оскар е треньорът,който доведе мъжа ми в Африка ,като помощник -треньор. После той започна да работи като старши. В АСЕК беше технически директор (2002),в Съндаунс пак започна като помощник на Анхел Каппа,и от 2006 като старши,заедно с Нийл Тови ,тогава и спечели шампионската титла  първа  за мултимилионера и собственик на Съндаунс Патрис Мотцепе.
Виж целия пост
# 702
Лека ви вечер и от мен  Hug
Виж целия пост
# 703
Испания днес ме изненадаха, мислех, че ще попилеят швейцарците  Crazy
Друго - мислех си, че харесвам испанците, но Вия, Касияс и Фабрегас явно не са достатъчни, че да подкрепям този отбор  Tired (това, разбира се, си е мое мнение)

За Уругвай бях убедена, че ще бият (простете фенове на домакините)  Peace

Лека  Hug
Виж целия пост
# 704
Уругвай - ЮАР 3:0
Много съм разочарована от Бафана бафана, ритаха напосоки и се блъскаха като говеда, играха много грубо и грозно...
Накрая коментаторите в студиото се изказаха, че се борели за промяна на правилата на ФИФА  понеже били много строги (говореха за този червен картон на вратаря + дузпа).  Shocked
Ами на крива антена, космосът й  е крив.  Close

Като цяло до тук съм най-впечатлена от играта на бразилците, много чисто и технично, владееха топката... изобщо много красиво.
Англичаните вече споменах - хареса ми това, че бягат бързо, имат много добра защита.
Лека и от мен  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия