МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 921
  • 2 205
# 840
 newsm20
aйдееееееееееееееееееее вълнааааа
Виж целия пост
# 841
Eй тва е! Направиха ги смешни!
Виж целия пост
# 842
 newsm20
Виж целия пост
# 843
Айдеееее! Разбиха гиии!  smile3533

Оп, чакай да не изпусна вълната...  newsm20
Виж целия пост
# 844
newsm20
Вълнаааааааа
Виж целия пост
# 845
Хо-хо-хо,Браво Мексикооо.
Виж целия пост
# 846
Ураааааааааааа!!!!
2:0

 newsm20
Виж целия пост
# 847
Мдааааааааа,мина го като малка гара/тъй рече моя мъж/ Joy
Виж целия пост
# 848
 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 849
Мдааааааааа,мина го като малка гара/тъй рече моя мъж/ Joy
hahaha
Ооо, значи ти си една от малкото с наличен буден мъж  Joy! Прати му много поздрави  Hug!
Виж целия пост
# 850
Мдааааааааа,мина го като малка гара/тъй рече моя мъж/ Joy
hahaha
Ооо, значи ти си една от малкото с наличен буден мъж  Joy! Прати му много поздрави  Hug!


 smile3532
Виж целия пост
# 851
И моят мъж не гледа, хич не е фен. Но поне не спи, играе си с детето Simple Smile
Виж целия пост
# 852
Сииииииии, Мехикоооо!!!
Ле петлете сан морт  Mr. Green Оскубемос мощно и качествено!  Mr. Green   Ла вълната също е мучо готина  newsm20
Дайте ред, бре!!!  Laughing
Виж целия пост
# 853
Браво на мексиканците  newsm68  superuu
Другите мачове днес не можах да гледам..поне този го хванах на дузпата newsm08
Виж целия пост
# 854
И моят мъж не гледа, хич не е фен. Но поне не спи, играе си с детето Simple Smile

Егати,май се намират такива мъже,а?
Аз в един и същи ден попаднах на двама мъже анти-фенове на футбола и репликите им бяха : "В хола да ми играят-ще отида в другата стая." и "Под прозореца да ритат-ще си пусна щорите." !  hahaha


Ама поне си имаш бавачка,докато гледаш!  Joy

Сииииииии, Мехикоооо!!!
Ле петлете сан морт  Mr. Green Оскубемос мощно и качествено!  Mr. Green   Ла вълната също е мучо готина  newsm20
Дайте ред, бре!!!  Laughing

Много си голяма Сесилия! newsm20
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия