МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
# 855
 newsm20 Мойто мъж е буден и е за Европейския отбор  hahaha - нека муууу.
Виж целия пост
# 856
Мерси,предадох му  Flutter Ама ние си гледахме тримата,със синът ни,ама  му се доспа и сега сме двамата с мъжа ми.Снощния  мач бе по-скучен и той заспа,ама аз го доизгледах Laughing
Виж целия пост
# 857
newsm20 Мойто мъж е буден и е за Европейския отбор  hahaha - нека муууу.
Тва е яко! Ти не му се подигравай много, че ше почне да ти спи по големи първенства  Joy Hug!

Айде, бе, Поци, къде си! От одеве съм се сетила за тебе и си мисля дали не викаш за франсетата и жената пак да го е отнесла  Laughing  Hug!
Виж целия пост
# 858
 smile3508 Аре петлите да си хващат самолетчето и да се прибират
Виж целия пост
# 859
Вени..аз за франсетата ако ще да мра..няма да викам Mr. Green
Виж целия пост
# 860
Честито, отивам да спя, подсвирквайки си Марсилезата.  Mr. Green
Ще събирам сили за утре, че мачът на Англия ми е много важен! Praynig
Виж целия пост
# 861
Каква станя тя - жените по - сериозни относно следене на световното  hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 862
Еър Франс сега ще пуснат двойни тарифи за билетите,задето изложиха страната!  hahaha
Виж целия пост
# 863

Айде, бе, Поци, къде си! От одеве съм се сетила за тебе и си мисля дали не викаш за франсетата и жената пак да го е отнесла  Laughing  Hug!

хихихи и аз тва си помислих, обаче че и този път не се е дала  Mr. Green

айдееееееееее густо
 newsm20
много сме, силни сме  Crazy  Crazy  Crazy
Виж целия пост
# 864
 Flutter Даааа,по-сериозни сме,айде лека нощ!Утре пак сме на линия!
Виж целия пост
# 865
 newsm20 за последно и лягам!!!
ЛЕКА НОЩ!!!
Виж целия пост
# 866

Айде, бе, Поци, къде си! От одеве съм се сетила за тебе и си мисля дали не викаш за франсетата и жената пак да го е отнесла  Laughing  Hug!

хихихи и аз тва си помислих, обаче че и този път не се е дала  Mr. Green

айдееееееееее густо
 newsm20
много сме, силни сме  Crazy  Crazy  Crazy

Ооооооооо..не и двамата сега се прибираме..нямаше време за спор Laughing
Виж целия пост
# 867
Аз съм за латино "заверата", която спомена Манчев и милото ми преди това. Така, че Мексико:Уругвай - 0:0 и другите духат супата  Crazy  Crazy  Crazy  

п.п. ама Поци, виж как та мислим  Mr. Green
Виж целия пост
# 868
Анели..виждам..което малко ме задължава..да съм по-често тук..ама работа пуста..няма как newsm51
Виж целия пост
# 869
Тъй като утре няма да ми се получи да гледам първите 2 мача, отсега давам прогнози - слагам пак на симпатии (или антипатии, и така май до края на световното Mr. Green) слагам значиии 2, 2, 1

Лека, хора  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия