МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 911
  • 2 205
# 945
 smile3544 ша си докарам инфаркт с тия ми ти сърби, що за пропуск
Виж целия пост
# 946
Ама моля ви се, казвайте какво става. Някои от нас не могат да гледат  Confused
Виж целия пост
# 947
Това световно май наистина се гледа от много жени.И аз не мога да си обесня интереса който ме гони, мъжа ми и той заспива преди да е свършил вечерния мач.
Виж целия пост
# 948
Май доста интересен мач пропускам  Thinking , сега прочетох,че и дузпа са изпуснали немците.
Виж целия пост
# 949
Еее, аз така викам и се газирам като го гледам този мач, че чак уплаших кучето.

На гредата така викнах,че кучката си удари главата в масата!  hahaha Joy Joy Joy

Ескарина,така греда им цапнахме на немците,че им я килнахме с 3 градуса на север.
Да не говорим колко картони раздаде тоя съдия...  ooooh!
Виж целия пост
# 950
Сарказъм - същата работа, тормозя животинката:)
А сърбите почват да пропускат доста, дано не стане като приказката, че като не вкараш ще ти го вкарат.
Виж целия пост
# 951
Сарказъм - същата работа, тормозя животинката:)
А сърбите почват да пропускат доста, дано не стане като приказката, че като не вкараш ще ти го вкарат.

Не,не!
Тихо тихо,че тия последните 15 минути са инфарктни!
Виж целия пост
# 952
пу пу пу, и немците пропускат, така че са квит  Praynig

добре де, що не вкарат втори гол сърбите, че да ми се успокои сърцето    Mr. Green

коментатора и той - тежки минути за сърбите ... а феновете им тука, а а?  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 953
Не мога да повярвам колко положения изпуснаха!  smile3555
Ама нищо-късмета определено е с тях днес!
Виж целия пост
# 954
Натискат швабите гадни.
Виж целия пост
# 955
Нямат късмет изобщо,като испанците онзи ден...
Виж целия пост
# 956
Немците да не отнесоха вуду от англичаните заради едните топки?
Виж целия пост
# 957
Немците да не отнесоха вуду от англичаните заради едните топки?

 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 958
еееееееееее ама сърбите, големи льольовци ...как могат така да не завършват атаките си, айде да са по постегнат, а?  Mr. Green  
Виж целия пост
# 959
ама немците наистина, като испанците преди дни - тичат като ударени с мокър парцал, не могат да повярват, че не те водят в резулатата  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия