МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 872
  • 2 205
# 1 065
Сарказъм, леко любопитство ме тресе с твоите емотикони. Аз не съм ги виждала никъде като опция, а ти все развяваш смело някое знаме??? Аз ли нещо не знам...  newsm78
Виж целия пост
# 1 066
тука съм, тука съм - але, але  Crazy Crazy Crazy
айдеее Англия, че ви и бабините манджи, ако паднете  Crazy Crazy Crazy

п.п. Сарказъмче, от де ги вадиш тез емотикони - мноу яки  Crazy Crazy Crazy
ей Гери пак ма изпреварила с въпроса  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 067
Дам,не знаеш.  hahaha

От този сайт са.
Инсталират се,копира се линка към емотиконката и се поства като снимка ( с [aimg][/img] )  Peace
Виж целия пост
# 1 068
Айй, Сарказъм, аз съм въвела грешно информацията за мача на Словения с Алжир  и оттам идва и твоето объркване Embarassed! Много се извинявам за грешката  Blush!
Ще викам за Англия!

дивароми, вЕрно ли с Батистута... ееех, супер! Ти като го разпитваш мъжът ти, кажи, че не се интересуваш лично, ми щото няколко пощурели български майки те карат  Joy  Hug!

Добре,ама на твоя отговорност Mr. Green!!!

Айде почна се! Аз заради единия Лампард съм тук да знаете. Между другото,разбрахте ли,че Капел-майстора днес имал рожден ден,ставал на 64.
Виж целия пост
# 1 069
В БНТ верно ли нямат ток? Подозирам съботаж!!!! Twisted Evil Явно някой служител на енергото с не до там ексцентрично чувство за хумор им е резнал кабела Laughing
Виж целия пост
# 1 070
В БНТ верно ли нямат ток? Подозирам съботаж!!!! Twisted Evil Явно някой служител на енергото с не до там ексцентрично чувство за хумор им е резнал кабела Laughing
Joy не бих се изненадала!
Виж целия пост
# 1 071
Ох и аз стигнах до мача! Англияяяяяяяяяяяяяя!
Виж целия пост
# 1 072
Абе може пък ние да не сме дораснали до интелектуалното ниво на авторите на коментарното студио на БНТ?! newsm48 newsm47
Виж целия пост
# 1 073
Абе може пък ние да не сме дораснали до интелектуалното ниво на авторите на коментарното студио на БНТ?! newsm48 newsm47
Само по една гърбица да ни порастне и нямаме ядове, влизаме им в класата веднага  Joy!

Днес и вратарите са с много свежи екипи, и двамата!
Виж целия пост
# 1 074
ужасно е присъствието на Петя Дикова - нито се интересува от футбол , нито се и опитва ,
Сашо Диков е набутал щерката да изкара някой лев и да я дадат по телевизора ,
нито тя , нито мъжът с нея стават за водещи на коментаторно студио - трагедия са просто
как може държавната телевизия да не покани спецове да водят коментаторското студио - да вземат пример от Диема !
Виж целия пост
# 1 075
fingerscrossed Айде почва,

  newsm18 newsm18 newsm18 Давайтеееееее

сърмечовцииииииииииииииии!

Питах ли аз за П. Василев?! На баба му шортите, ще побелея само от него!  newsm61

Ай, Пуци, благодаря!
Надъха ме!

England, England!  newsm18 newsm18 newsm18

  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Виж целия пост
# 1 076
Хайде пустинни лисици удушете трите мършави лъва в безбрежната арабска пустиня. Allons Algerie , vous etez les renards de la desert .
Виж целия пост
# 1 077
хихихи Дидо е в опозиция  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

п.п. аз в момента се боря с едни емотикони  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 078

хихихи Дидо е в опозиция  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Отново!
Виж целия пост
# 1 079
Абе може пък ние да не сме дораснали до интелектуалното ниво на авторите на коментарното студио на БНТ?! newsm48 newsm47
Само по една гърбица да ни порастне и нямаме ядове, влизаме им в класата веднага  Joy!

Днес и вратарите са с много свежи екипи, и двамата!

Може и по две........симетрично разположени отпред  bombs Че то май някои водещи(визирам дамската част),май други "достойнства си нямат newsm62
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия