Лечебен глад

  • 194 811
  • 607
# 465
Аз не бях включила живот.продукти,но се връщах късно от работа и купувах готова храна-картофи,ориз,фасул..и о,ужас..
Та от понеделник Брег и максимално близко до него.Миналата година направих 7 дена и беше страхотен резултата (и като кг,и като здрав.ефект и тонус).Сега заради работната ми ангажираност -понеделник-задължително,сряда,петък също ми е възможно по 24ч.,но може да се пробвам по соковият му вариант за няколко дена.
Радвам се,че ти е допаднал и ще сме заедно! Hug
Виж целия пост
# 466
Аз не бях включила живот.продукти,но се връщах късно от работа и купувах готова храна-картофи,ориз,фасул..и о,ужас..
Та от понеделник Брег и максимално близко до него.Миналата година направих 7 дена и беше страхотен резултата (и като кг,и като здрав.ефект и тонус).Сега заради работната ми ангажираност -понеделник-задължително,сряда,петък също ми е възможно по 24ч.,но може да се пробвам по соковият му вариант за няколко дена.
Радвам се,че ти е допаднал и ще сме заедно! Hug
Ще ти дам един съвет - приготвяй си храна в събота и неделя и я замразявай на порции - аз използвам пластмасовите контейнери от супермаркетите и стъклени буркани. Купешките храни са пълни с рафинирани мазнини, най-лошокачествената сол, оризът е бял, имат консерванти и химикали. Освен това ако не са препакетирани събират всички бацили в магазина. Продуктите кой ги знае колко са чисти и качествени. За какво ти е пълен с олово китайски боб и др. такива...
Виж целия пост
# 467
Ще се променям..Явно е наложително..
Виж целия пост
# 468
Струва ми се, че е най-добре да правиш гладуване в дните, когато ти е възможно - понеделник, уикенд и т.н. Сряда и петък би могла да постиш строг пост по захранването на Гайдурков. Ако можеш си носи храна на работата. Каквото и когато и да го правиш, можеш да пишеш и аз ще ти отговарям за подкрепа.
Виж целия пост
# 469
Понеделник,сряда и петък-ми са гладни дни до вечеря по принцип.Понеделник,ако го направя 36ч.-го броя напредък.
Виж целия пост
# 470
Adriana71, какво е това олово в китайския боб  Shocked
Виж целия пост
# 471
Понеделник,сряда и петък-ми са гладни дни до вечеря по принцип.Понеделник,ако го направя 36ч.-го броя напредък.
След всичките ми пътувания и екскурзии определено имам нужда от детокс, така че утре ме брой поне за 24 ч.

Adriana71, какво е това олово в китайския боб  Shocked
Китай е изключително екологично замърсена държава - както поради пренаселеност, така и защото всички мръсни производства се изнесоха там. Една жена ми разправяше, че поливали с индустриални води. Други пък пишат, че имали натравяне на организма с тежки метали след няколко месеца в Китай...
Виж целия пост
# 472
Днес никой не е писал тук, но аз да се отчета че направих гладуване днес и мисля даже да го направя 36 часа. Досега не съм яла днес. Вчера се върнах по това време и вечерях много късно 3 нектарини. От тогава съм на вода.
sun sea, къде изчезна?
Понеже каза, че си имала проблеми с бъбреците, да ти спомена че се увреждат от сол и прекалена консумация на белтъчини.
Виж целия пост
# 473
Е, аз днес не мога да кажа, че съм гладувала, но утре, от сутринта ще съм на вода. Ако изкарам и сряда на вода, ще съм предоволна.
Виж целия пост
# 474
Е, аз днес не мога да кажа, че съм гладувала, но утре, от сутринта ще съм на вода. Ако изкарам и сряда на вода, ще съм предоволна.
Радвам се, че има още някой.
Виж целия пост
# 475
Тук съм..Сега се връщам от работа и ядох,но 24 часа ги имам..Може и утре пак така..
Браво на теб,Ади! Hug
Виж целия пост
# 476
sun sea, честито гладуване. Аз изкарах дотук без храна. Не чувствам глад тази сутрин. Май ще продължа, ако направя 3 дни, няма да е зле.
Виж целия пост
# 477
Започнах с гореща водица.  До довечера ще изкарам лесно, дано устискам на вечерните изкушения покрай децата! Grinning
Виж целия пост
# 478
Здравейте! Hug
От днес отново.Не знам дали ще е 24ч.или 36ч,че ми е нервно и съответно гладно.
Успех,момичета! Hug
Виж целия пост
# 479
Започнах с гореща водица. 
И аз така започнах вчера. Много добре ми се прочисти стомаха.

От днес отново.Не знам дали ще е 24ч.или 36ч,че ми е нервно и съответно гладно.
Ако питаш мен, не се насилвай. Аз се чудя да прекъсна ли сега, да не прекъсна ли, понеже все пак е добре организмът да свиква постепенно. Единствените ми съображения са притесненията за здравето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия