Волейболните ни национали

  • 27 394
  • 726
# 600
Ако бе играл Соколов, Владо трябваше да е на скамейката. Мисля, че Пранди правилно игра с Владо.
Има още много мачове и съм сигурен, че и Цецо ще играе. Няма да издържат физически, ако се въртят само седемте титуляри.

Привет на всички новодошли в темата!
Радвам се, че има много бивши волейболистки. Ще помагате за компетентни анализи.
Из другите форуми срещам само "разбирачи" не видели отблизо мрежа. Grinning

Дедо, принципно едното не изключва другото. Не е нужно да си играл, за да разбираш играта. Нужно е да имаш интелект  Wink

Аз ще пропусна сигурно първия гейм, че страхотна кашлица ме е обзела и трябва да скокна до лекар.  Sad
Виж целия пост
# 601
Е, то и аз само съм я пипала мрежата, не съм играла. Много съм нисичка. Виж синът ми има данни. Да видим.  Grinning

Хайде, успех на момчетата, стискам палци, нов ден - нов късмет!  Hug

Започвам леко да се дразня на явни аутове, с подпиране от съдиите за отсрещния отбор. По принцип не разчитам на съдийство, но тук става малко демонстративно.  Close А мачът върви неочаквано тегаво за мен.  Thinking

И гейм за Чехия не очаквах, признавам си.  Confused За мен е несъстоятелно да се говори за умора на този етап, независимо колко тежък е бил предишния мач. Все пак това са професионални спортисти. Другите отбори също не се чешат, а играят мачове всеки ден.
Виж целия пост
# 602
Гледам и не вярвам на о4ите си...както казва проф.Ву4ков
Какво им става на нашите ooooh! Никаква игра с центровете..не  ooooh!е толкоз лошо посрещането...И Андрей с тези мрежи ooooh!
Няма да стане така Naughty

А що се отнася до конфликтите в отбора си имам мнение..и то е 4е не Пламен беше проблема Naughty 
Виж целия пост
# 603
Прав си, Дедо, той човекът бил диагонал, пък аз нещо реших, че е център... къде го пратих...

Стискам палци на момчетата, ама много трудна работа се очертава. Андрей Жеков нещо не ми харесва, май бил контузен. Thinking
Виж целия пост
# 604
Не се притеснявайте, ще тръгне играта. Ще бием!
Виж целия пост
# 605
Дедо а ДАНО Praynig

Но не върви играта Naughty  4удо трябва да се слу4и за да ги обърнем ooooh!
Виж целия пост
# 606
Ужас!  ooooh!
Виж целия пост
# 607
Не се притеснявайте, ще тръгне играта. Ще бием!

Дедо, това нЕкак си не ми се вярва да стане.  ooooh!
Виж целия пост
# 608
Тъйииии, прибрах се преди малко и гледам - 2:0  ooooh!
Но ето, че седнах пред тивито, сипах си една ракия и играта тръгна!
Виж целия пост
# 609

А що се отнася до конфликтите в отбора си имам мнение..и то е 4е не Пламен беше проблема Naughty  

Ами аз вярвам на Дедо, обаче... Продължавам да мисля, че в този отбор има проблем.

Играта е кошмарна. Мъка.

Фиате, сипи си още една, де!

Просто не мога да гледам вече... Това изобщо не е ниво за това първенство... Не разбирам. Разчитаме на избухвания на Матей и Владо, останалото е... някакъв пълнеж.

Само аз ли намирам Пранди дебилен при такова развитие? Никаква намеса, няма го просто.

Измъчено, но го измъкнахме този. Обаче с тази игра, не ща да мисля нататък геймовете.
Виж целия пост
# 610
А намесва се с смени и в4ера в 5 я гейм и днес на края на 2 ..като пуска Братоев на сервиз Mr. Green

Така го закопава и него Rolling Eyes
Ина4е не може да раз4итаме само на Матей и Владо Naughty  центровете са извън играта..като не нападат..блока не им върви..отзад излизат....
Евала на малкия..има бъдеще Peace
Виж целия пост
# 611
 Crazy и аз включих картина при 28/28 в третия гейм, безмълвна бях досега няколко минути. Стисвам палците и дано този мач победим. Praynig
Виж целия пост
# 612
А, да ,как пропуснах вкарването на Братоев и вчера и днес!  ooooh!

Жеков произведе нещо изумително преди малко...  #Crazy Сега пък висна на мрежата... Ама ако хернията го мъчи, мисля по-добре за всички ще е да си почине все пак.  Crazy

Детето ми горкото заспа на дивана насред моите вопли, след като го юрнах в 7 сутринта на пазар, за да гледаме мача от 9. Ами, не заслужават такива усилия пък!  Crossing Arms

За съжаление аз не виждам вече воля за игра...
Виж целия пост
# 613
Баси, имах малко работа... и пак се окъкало положението... ся ше ги настигнем и ше ги обърнем! Нищо, че е 18:13 - ше бием!
Ама и да не бием - продължаваме. Наздраве на всички тук списващи! Не бива да губим вяра... може да е тактика на Пранди пък... знае ли се?!
Виж целия пост
# 614
Абе тактиката е "Бий за да те уважават""
В Цецо Соколов ми е надеждата....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия