Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява публикация за бременни майки в чужбина?
Какви са мненията на участниците във форума за бременността и раждането?
Какви са мненията на участниците относно боядисването на косата по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява публикация за бременни майки в чужбина?
-
Какви са мненията на участниците във форума за бременността и раждането?
Участниците споделят различни мнения и преживявания относно бременността и раждането. Някои изразяват радостта си, докато други споделят притесненията си и страховете си. Трети делят лични истории и съвети, като например как да се справят с киселини или дали е безопасно да боядисват косата по време на бременност.
-
Какви са мненията на участниците относно боядисването на косата по време на бременност?
Участниците имат различни мнения относно боядисването на косата по време на бременност. Някои се притесняват от химикалите в боите и предпочитат да избягват боядисването, докато други споделят своя опит и вярвания, като например че боята може да не хване добре или да изгори косата повече от обикновено.
-
Какви са рисковете от боядисване на косата по време на бременност?
-
Какво е мнението за приемането на витамини по време на бременност?





Ама, здраве да е.... Чух е от една позната лекарка, че при доста жени се получавало така - тялото предварително започвало да се подготвя да се "забремени" и наддавало... Не знам доколко е вярно, но ми хареса тази теория и си я използвам, хихихи
А смешното е, че аз почнах диета точно преди да забременея, даже бях свалила 2 кила и изведнъж - зациклих... Абе, гледам аз - ям си правилно, правех тогава дълги разходки по около 2 км всеки ден, ама вместо да свалям - не мърдам, че взех и да оттичам нещо
Ама и през ум не ми минава за възможната причина
И после - зацепих, че ми закъснява с 6 дни, а аз съм много точна по принцип, и така - разкрихме мистерията 