True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 944
  • 713
# 210
Едно видео и от мен, каста се снима за корицата на  EW http://www.youtube.com/watch?v=mHlbeF30B7I&feature=player_embedded
Виж целия пост
# 211
Ха така, измряхте ли, бе?
Виж целия пост
# 212
Един полужив, отчитам се  Mr. Green

Кадър от това, което явно ще е в Entertainment Weekly

Виж целия пост
# 213
Тука само Манганиелов липсва, като гледам  Mr. Green
Виж целия пост
# 214
Един полужив, отчитам се  Mr. Green

Кадър от това, което явно ще е в Entertainment Weekly



Леле майко,тази Суки е такава щастливка....... Crossing Arms
Виж целия пост
# 215
Хмм гледам го това клип4е с ерик и пам... Той бесен там бе. Иска да намерят Бил  newsm78 А защо не иска да намесва кралицата ? Разбрах че няма да е доволна но от какво ? От това че е изчезнал единствения вампир чиято кръв е пила Суки и който е пил от кръвта й ?
Виж целия пост
# 216

Ян Бибиян тъкмо беше намерила предната тема, сега пак ще ни загуби  Laughing

aaaa без малко
До сега се чудех, що я нямам темата в нови отговори, пък то нова тема Wink
Обаче сега нема оттърване от мен  Mr. Green

много забавна анкета - хих
за статистиката - поради всички гореизброени причини  Twisted Evil

Божкеее! Това червеното кимоно на Ерик, ме накара да гледам като бик  Shocked Shocked
Виж целия пост
# 217
Сега Ян като ми обърна внимание на анкетата, забелязвам, че има цели три отговорили "Защото е весело".  Thinking

Мисля, че трябва да почнем да събираме пари за цирка - кво е тва, а? Тука армия има да се поддържа, информационна служба, здравен център, контраразузнаване. Ааама ха!  newsm48

Забелязвам и, че никой не иска да си признае, че чете/пише заради мъжете  hahaha hahaha


Божкеее! Това червеното кимоно на Ерик, ме накара да гледам като бик  Shocked Shocked

 Joy
Виж целия пост
# 218
Аз пък забелязвам,че пак нямаме пълен консенсус......... Mr. Green
Виж целия пост
# 219
Забелязвам и, че никой не иска да си признае, че чете/пише заради мъжете  hahaha hahaha

 hahaha Че смее ли  Mr. Green за тези мъже ли става дума  Mr. Green Това е снимката на корицата на утрешното издание на туйто Entertainment Weekly

 
Как само са я осандвичовали  Crazy
Виж целия пост
# 220
Добро, много добро! Но пак липсва Вълчо! Тва трети сезон ли е или втори, айде де!  Crossing Arms

Бе малко смешнички ми изглеждат двамата със зъбите, да ви призная... Сигурно защото не е от трейлър/клип  от филма, а е фотосесия. Кво им става на тия дето измислят фотосесиите, бе?

"Осандвичовали", мър, Цветаноуhahaha

Ми, Танчик, май няма как да имаме консенсус, но със сигурност видяхме, че сме забавни, прекрасни и научни, даже  Mr. Green не че не си го знаехме.
Виж целия пост
# 221
Ерик не искаше да намесва кралицата,щото с нея пласират ви-вампоирската кръв.

снимката е ка,ама Бил пак намаза-смукнал...сукнал,пък ерик се зъби само.
ееех целината-музика за моите уши. Grinning
Виж целия пост
# 222
Сега Ян като ми обърна внимание на анкетата, забелязвам, че има цели три отговорили "Защото е весело".  Thinking
Аааа,не съм аз. newsm56
Аз гласувах за всичко биииии.

Въх как искам и мен Билито да ме скалъпи тъй... smile3544




.
Виж целия пост
# 223
Ерик не искаше да намесва кралицата,щото с нея пласират ви-вампоирската кръв.

снимката е ка,ама Бил пак намаза-смукнал...сукнал,пък ерик се зъби само.
ееех целината-музика за моите уши. Grinning

Много добре казано!  hahaha

Зисо, бря, знам, че не си ти. Не съм си и помислила.  Mr. Green Недей се скалъпва, че малко остана, ей!

От утре ще искам да ми се отчитате всичките клиентки, че сте живи и в добра форма, и така до понеделник. Sunglasses
Виж целия пост
# 224
От утре ще искам да ми се отчитате всичките клиентки, че сте живи и в добра форма, и така до понеделник. Sunglasses

 hahaha Вече започнахме и да се броим Joy Сакън някоя от нас да не даде фира баш преди голямия старт....... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия