True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 935
  • 713
# 225
Тука само Манганиелов липсва, като гледам  Mr. Green

На мен хич не ми липсва Манганиело Мамин Сладък! Нека на другите да липсва  smile3534  Ама много яко фото  Peace

hahaha Ми то не всички стигат до колибката ви, бе, Манганиело.

Тя сложила 3 реда телена ограда...... Mr. Green

Кой, аз! Ква тел?! У мене тел, колкото у Зиса мини  Whistling  newsm56
Виж целия пост
# 226
Кой, аз! Ква тел?! У мене тел, колкото у Зиса мини  Whistling  newsm56
hahaha hahaha hahaha
Тъй Като,ний нямаме нищо би,ни мини,ни тел. Whistling
Кво е тва мина и тел,аз незнам,моля някой да ми разясни. Whistling
Ний с Ката сме чисти и непорочни души би,кат кръвни сълзици сме. Mr. Green
Виж целия пост
# 227
Някой от вас дами гледа ли ГОЛЯМА ЛЮБОВ по HBO ?  Whistling
Виж целия пост
# 228
Ей ме на агейн  Mr. Green
бях малко нагоре надолу но съм тук в очакване...връщам се да ви чета  Crazy
Виж целия пост
# 229
Кой, аз! Ква тел?! У мене тел, колкото у Зиса мини  Whistling  newsm56
hahaha hahaha hahaha
Тъй Като,ний нямаме нищо би,ни мини,ни тел. Whistling
Кво е тва мина и тел,аз незнам,моля някой да ми разясни. Whistling
Ний с Ката сме чисти и непорочни души би,кат кръвни сълзици сме. Mr. Green

Хич не ми приказвайте, знам ви аз вас!  Mr. Green

Някой от вас дами гледа ли ГОЛЯМА ЛЮБОВ по HBO ?  Whistling

Ненене, недей, сакън!  Joy

Марийче, чети бързо, че нали виждаш какви скорости развиваме. Не остана, другарки, не остана (време, де)!  Laughing
Виж целия пост
# 230
Няма Недей Simple Smile Това са модните тенденции Simple Smile
Ако не сте сериозно гледайте го и взимайте пример  Whistling Whistling Whistling
Мормони ли бяха кви бяха Simple Smile Един мъж стига да може да издържа финансово може да има повече от една жена Simple Smile
Най голяма смях е когато му правят графика кой ден при коя да е  Joy Пуц днес я запознах в детайли беше шокирана леко   hahaha
Виж целия пост
# 231
Добро утро момичета!  smile3507 smile3507 smile3507

Ето и последната новинарска емисия за сезона:

Интервю с Вълчан

Малко инфо за братчето на Сам

Танцьорката Ивета на корицата на "Playboy"

И за финал:

5 пожелания към "True Blood"

П.П. Айде,на есен пак....... Hug
Виж целия пост
# 232
Добро утро!


Уоми, сега разбирам интереса ти към "чуждите" мъже - много филми гледаш, момиче  Mr. Green

Сега рапорта към Командира - Добре съм, жива и здрава, леко зашеметена, ама то е от горещото. Прогнозата за днес хич не е хубава, като с всеки изминал ден до понеделник се очаква повишаване на температурите и либидото  smile3544 Малко припаднах, ама вече съм ОК. В началото на следващата седмица се очаква тайфун от подивели фенки, който ще доведе до други атмосферни катаклизми, в зависимост от географската ширина. В Североизточна България се очаква земетресение, причинено от чести припадъци  Mr. Green smile3544 /точно в момента се усети лек трус - 3.1 по скалата на Рихтер, понеже припадналия обект беше приклекнал/
Виж целия пост
# 233
Дубрютруу. Hug

Катка Прогнозата ме убива. hahaha

Скъпи гугутки(яйцесноски),искам да ви уведомя,че остават само
два дни до тъй желаната Нова година.
Да ни е честито!
Виж целия пост
# 234
Кату Simple Smile Нямам интерес към чужди мъже  Naughty Мисля че уточнихме въпроса.  Hug
А филми права си много гледам УЖАС ама виж какви нови неща научавам Simple Smile Първо научих, че вампирите могат да се боядисват.
Второ, че като те захапят по време на секс това е мм "черешката на тортата" така да се каже.
Трето научих, че фейската кръв е неустоима за вампирите, но трудно се намира на черния пазар  Naughty Има жени които избиват всякакъв вид жени с крила за да не се ползва кръвта им за правене на черна магия "А ла Суки" на мъжете им Naughty
И последно научих, че вампири ИМА само трябва да понатиснем японците да спретнат синтетичната кръв по бързо за да се покажат на светло Whistling
Виж целия пост
# 235
Уоми, права си за всичкооо  hahaha Особено за крилатите жени  Thinking
Верно, би, Зисе иде нова година  Party
Трайки, приключваш с новините, а  Tired
Виж целия пост
# 236
Аз съм крилата жена би ма под прикритие,демек гугутка. Mr. Green
Виж целия пост
# 237
Трайки, приключваш с новините, а  Tired

Да,ама само докато върви сериала. Вашата новинарка излиза в отпуска Wink

П.П. Пък и като гледам,Цецито добре ще ме замести........ Mr. Green
Виж целия пост
# 238
Минавам да се отчета,преди да съм тръгнала по задачи  Simple Smile Днес ни е последен делничен ден  Crazy Чак не мога да повярвам кога мина това време,когато за първи път кацнах на клона тук    Супер сте.Обичам ви   Hug


Виж целия пост
# 239
Дю би,и ние те обичаме би. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия