True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 930
  • 713
# 270
Мацки добро утро Wink
Много уморена се чувствам тия дни затова не съм активна,тази жега ме съсипва, май трябва да се бутна за малко във фризера при Мик Laughing
Разхождаме се с детето по 4-5 часа на ден в парка и се смъквам от умора Sad а той не Twisted Evil
Сега лягам да спя, довечера ще се включа по активно Crazy
Виж целия пост
# 271
Тъй като на еднократни снимки не реагира приемливо току що и стоварих цялата GQ фотосесия на мечо  Twisted Evil
И от няколко минути ни буквичка  Whistling

Снощи и пуснах Лия +Науел фик +18 Simple Smile и се надявам със снимките да я довърша  Whistling
Виж целия пост
# 272
Що би, Ир? Ко видя? На нас що не ни показвате нищо, би?

Чи ко да ти показвам Мечо на тебе? Ма ако държиш, да пуснем.  Blush

А, хубава работа  Shocked Тука сите общи, би. За гледането става въпрос  Laughing
Виж целия пост
# 273
По скайпа, по скайпа, мощна атака! Искам валиумче, моля  smile3544

Добре, Като, изпроси си го - Уоми, пусни й ги, ама на линкове, че иначе отидох та се невидях...  Blush

Ай уил сървайв!!! Sunglasses
Виж целия пост
# 274



Диша, дишай, Командирш!

Чудно обаче що при изображенията на валиума намерих и това
Виж целия пост
# 275
Като само последната пускам така да видиш бомбата Simple Smile

Виж целия пост
# 276

 hahaha Нямаме никакви съмнения в това....... Joy
Виж целия пост
# 277
Ахам, разбирам какво е причинило аритмията на Главатаря  Blush
Виж целия пост
# 278



Диша, дишай, Командирш!

Чудно обаче що при изображенията на валиума намерих и това

Верно ли?  hahaha hahaha hahaha Таман навреме идва лекарството...

А тая бомба е само последната, ще знаеш!  smile3544
Виж целия пост
# 279
Бомба поредна която уцели ИрПуц право в сърцето
Тук и тук

Езичетата няма да ги пускам, че там ще има много жертви  Whistling
Виж целия пост
# 280
Пуц, барвай се с езичестата снимка и да се олензим заедно!  Mr. Green  Heart Eyes
Виж целия пост
# 281
Вече съм 100% убедена - има световен заговор срещу мен!!! Изаурите са напускали потресаващи снимки, също...

013, 013, 013, 013, 013... #Crazy
Виж целия пост
# 282
Здравейте мацки, едно видео ви пускам с Алекс и Ръсел, много е приятно Mr. Green  http://www.hbo.com/video/video.html/?autoplay=true&vid=11005 … ood&view=null
Виж целия пост
# 283
Здравейте мацки, едно видео ви пускам с Алекс и Ръсел, много е приятно Mr. Green  http://www.hbo.com/video/video.html/?autoplay=true&vid=11005 … ood&view=null

 hahaha hahaha

За първи път забелязвам, че във вампирския клуб имат фото на "Тайната вечеря"  hahaha
Виж целия пост
# 284
Ирпуц Мощността на атаката се усилва. Вкарваме и музика за да подсилим снимките ТУК и тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия