True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 922
  • 713
# 330
Абе...незнам какво съм си направила на компютъра newsm78 ,ама като доближа стрелката на мишката до някоя дума и автоматично ми я превежда на английски........ Joy

П.П. Качих клипа на Катето във групата на клуба във Фейсбук.
Виж целия пост
# 331
 newsm20
Аххахааммсахсамм,хмм,  #Silly
Вече има и филм за мъжете на Гугутка,браво, не сте си губили времето newsm74
Ама Кате ти верно сеопитваш да ни умориш, ама я кажете кой е оня голия с шапката дет' се разположил на стола newsm78
Виж целия пост
# 332
Дамянчо е, Деми, Дамянчо  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
Лейтенанта взе да ме тревожи  newsm78 Да не е изгледала клипа и да се е споминала без звук?
Виж целия пост
# 334
Дамянчо е, Деми, Дамянчо  Mr. Green
Аааа, тъй ли, абе на него ми замяза, ама в таква неприлична поза не го бях виждала Mr. Green Добре са го избарали....горкото Дю hahaha
Пуци, няма се спомине тъй лесно тя, особено като знае, че шайка бесни фенки обикалят около собствеността и Mr. Green Ако въпреки всичко стане фал обаче(хора сме все пак #Silly) нали Светията на портата е наш човек, ще я върне наобратно bishop
Виж целия пост
# 335
Дамянчо е, Деми, Дамянчо  Mr. Green
Аааа, тъй ли, абе на него ми замяза, ама в таква неприлична поза не го бях виждала Mr. Green Добре са го избарали....горкото Дю hahaha
Пуци, няма се спомине тъй лесно тя, особено като знае, че шайка бесни фенки обикалят около собствеността и Mr. Green Ако въпреки всичко стане фал обаче(хора сме все пак #Silly) нали Светията на портата е наш човек, ще я върне наобратно bishop

Бе знам ли, мейджър, аз съм на ръба вече... Дано да мецне скоро, да се успокоя.

Да, вярно, Петьо ше ни прати обратно  Mr. Green
Виж целия пост
# 336
Да, вярно, Петьо ше ни прати обратно  Mr. Green

 hahaha Петьо?  Joy Е,стига,църквата ще ни анатемоса вече......... Joy
Виж целия пост
# 337
Да, вярно, Петьо ше ни прати обратно  Mr. Green

 hahaha Петьо?  Joy Е,стига,църквата ще ни анатемоса вече......... Joy
За Бат' Пепи ли иде реч...?
Виж целия пост
# 338
Деми Дю-то е калена Simple Smile доста снимки видя в последно време  Whistling Иан-чо изобщо не е от срамежливите  Joy
Виж целия пост
# 339
Зиска от клуб Гугутка вече се смъртофляса след като скива клипа на Ката.
 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 340
Зизу чакай да те довърша Simple Smile
Stephen Moyer en InStyle magazine

а това за всички останали

Виж целия пост
# 341
Деми Дю-то е калена Simple Smile доста снимки видя в последно време  Whistling Иан-чо изобщо не е от срамежливите  Joy
Ааааа тъй ли,ама то накрая от каляване да не се ПРЕкали, та да ни я връща PETYO от портите, притеснявам се, все пак сме една охранителна бригада, разбираемо. Делили сме едно спално, несгоди, въобще дълг ми е  Sunglasses
Виж целия пост
# 342
Божкееее,Петьо ли си Трендафил ли си,отварай портите да влизам,че иначе ше ги разбия и пак ше улезна.
Не се издържааа..........отварай,че влизам и нема да излизам. smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 343
Зисоуу споко, всички сте за реанимацията значи, Уоми, създаде работа на кол центъра, направо си имаме извънредна ситуация, свиква се щаба по опасните ситуациии hahaha
Виж целия пост
# 344
Зисоуу споко, всички сте за реанимацията значи, Уоми, създаде работа на кол центъра, направо си имаме извънредна ситуация, свиква се щаба по опасните ситуациии hahaha

A много моля ... Аз само започнах Ката ви довърши с един удар  Crossing Arms Не обичам чужди заслуги  Naughty
Толкова са пънах рових слагах и накрая кату бум тряс и всички в несвяст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия