True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 921
  • 713
# 345
Зисоуу споко, всички сте за реанимацията значи, Уоми, създаде работа на кол центъра, направо си имаме извънредна ситуация, свиква се щаба по опасните ситуациии hahaha

A много моля ... Аз само започнах Ката ви довърши с един удар  Crossing Arms Не обичам чужди заслуги  Naughty
Толкова са пънах рових слагах и накрая кату бум тряс и всички в несвяст.

Че и рима има...  hahaha

Танчик, "Петьо" май първа г-жа Председателката го каза, или Деми беше. Не съм аз  Blush

Ох, бе, Зисо, "Трендафил"  hahaha hahaha hahaha

Тая жега ще ни свърши, аз ви казвам.
Виж целия пост
# 346
Аз имам един принципен въпрос, защо всички си мислим, че ще идем при Петьо newsm78
Бум, тряс, всички в несвяст,
Уоми, невината кат' сълза,
проутва снимки мъжки, на слабата гугуткина душа
Ой, гугутко  красива и прославна,
видиш ли  мъжки фотос гол,ставаш ти опасна,
слагаш го мигом на стената ти прекрасна,
него,фотоса провокативен и
предаваш Петьо дух завчас,
но хубаво, че ни има нас,
стражите вярни,
дежурящи и всеотдайни hahaha
Виж целия пост
# 347
Молим, Уоми, моите "заслуги" са облечени поне прилично  Rolling Eyes Ако има тука терористи, то това си ти  Mr. Green
Аз само бдя за прогнозата за времето заради еко-туристките и дуваркиризките  Whistling
Виж целия пост
# 348
Аз имам един принципен въпрос, защо всички си мислим, че ще идем при Петьо newsm78

Ами щото той е като разпределителна гара-всички отиват първо при него,а после той ги преразпределя по заслуги Whistling
Виж целия пост
# 349
Били беее,убавец беее,Зисино котараче беее... smile3544 smile3544 smile3544
Който ми пипа Билито,ше му опъна шортите и ше му завържа ушите за тях. newsm61
Чу ли Пепи,не ми цъцкай сърца по него на скайпа,че ше те
опна на някоя телена ограда разкокалачена за назидание на другите. Twisted Evil
Виж целия пост
# 350
Молим, Уоми, моите "заслуги" са облечени поне прилично  Rolling Eyes Ако има тука терористи, то това си ти  Mr. Green
Аз само бдя за прогнозата за времето заради еко-туристките и дуваркиризките  Whistling

Кой е облечен прилично, м? Иънчо със шапката? А Мечо на легло много ли е прилично? Хич не ми се оправдавай  Mr. Green

Аз имам един принципен въпрос, защо всички си мислим, че ще идем при Петьо newsm78

Ами щото той е като разпределителна гара-всички отиват първо при него,а после той ги преразпределя по заслуги Whistling

Милост, милоооооост!  hahaha
Виж целия пост
# 351
Тъй сетам се че скоро не съм разпалвала страстите  newsm78 Ама се чудя кой оставихме облечен, че да го намеря по пищовче Simple Smile или краставичка  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 352
Уоми, много хубав Тейлър в аватара ти. Все си мисля, че като порасне ще стане страхотен мъж Crazy
Виж целия пост
# 353
Джейсън? Сам? Лафайет?

Ей,за Лафайет(Нелсън Елис) ако намериш някакъв компромат,направо ще те призная...... Whistling
Виж целия пост
# 354
Уоми, много хубав Тейлър в аватара ти. Все си мисля, че като порасне ще стане страхотен мъж Crazy
Какъв Тейлър бе ?  newsm78
На аватара ми съм снимала Иан Simple Smile уморен и изтощен нямаше сили да се съпротивлява и го цъкнах  Blush
Виж целия пост
# 355
Уоми, много хубав Тейлър в аватара ти. Все си мисля, че като порасне ще стане страхотен мъж Crazy

В подписа, бе!  hahaha
Виж целия пост
# 356
Един блиц десант ме доведе то тази новина:  The July issue of 'Playboy', magazine is to present Natasha Alam and Alex Skarsgard, nude on its cover! (Юлското издание на "Плейбой" ще представи Наташа Алам и Алекс, голи на корицата!)
Виж целия пост
# 357
Уоми, много хубав Тейлър в аватара ти. Все си мисля, че като порасне ще стане страхотен мъж Crazy
Какъв Тейлър бе ?  newsm78
На аватара ми съм снимала Иан Simple Smile уморен и изтощен нямаше сили да се съпротивлява и го цъкнах  Blush
Лоутнър в подписа ти Mr. Green Грешката е моя Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Ето я Ивета,ама Алекс къде са го скрили? newsm78

Ето я и статията Бях я пуснала в новините. Peace
Виж целия пост
# 359
Аха, Трайки, и аз помня статията  Peace и че имаше снимка на момата, ма Алекс де го, верно,  Thinking викам си да не е новост някаква това.. пък, а дано, (ако не сме умрели дотогава  Wink)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия