True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 921
  • 713
# 360
Привет  Hug
отново супер тема, виждам разузнаване има назначено вече, нови лица в свободните зони...нов постер, въобще много съм изостанала се оказва  Flutter
Но като гледам Уоми продължава с опитите да срази съфорумки с прекъсване на сърдечната им дейност  Joy

ПП: Пък тази Ивета ми е много чудно защо се появява и как ще се изявява....  newsm78 Явно Ерик ще е доста зает този сезон съдейки по статията  Whistling
Трайки много готина анкета, браво на автора й, аз гласувах с: Поради всички гореизброени причини  Peace
Виж целия пост
# 361
Абе Трайки твоички много зъл бие Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Абе Трайки твоички много зъл бие Simple Smile


Не и към мен.......... Heart Eyes
Виж целия пост
# 363
Охх майкооооооо СПРЕТЕ МИ ЮТУБА моляяяяяяяя вииииииииии

Смърта на Womanitka
Виж целия пост
# 364
Охх майкооооооо СПРЕТЕ МИ ЮТУБА моляяяяяяяя вииииииииии

Смърта на Womanitka
то аз издъхвам от това Shocked за теб просто незнам smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 365
Охх майкооооооо СПРЕТЕ МИ ЮТУБА моляяяяяяяя вииииииииии

Смърта на Womanitka

Така! Време е да си изпълня задълженията!

Уоми, ютуба ти се спира до второ нареждане!!!

Лейти, обозначи се при първа възможност, защото ми побеляха косите от тревоги!

Мури, недей мря, че само ти ми трябваш да ми тежиш на командирската съвест.  Hug

Официално се обявявам за не-човек, щом съм в състояние да изпълнявам задълженията си въпреки бясната жега и вън и отвътре.
А Цеца гледа мач на тиферич  Twisted Evil
Виж целия пост
# 366
Охх майкооооооо СПРЕТЕ МИ ЮТУБА моляяяяяяяя вииииииииии

Смърта на Womanitka

Не разчитай на мене,аз съм се заровила там до шията и си рапирам....again Heart Eyes (това май само Пуци ще го разбере)
Виж целия пост
# 367
Охх Пуц  newsm51 ама е късно  newsm48
Източиха ме и пих от кръвта му ако ме разбираш какво искам да ти кажа. Сега гърлото ми гори от жажда  smile3508 и се чудя коя да е жертвата  Blush

Олее масова атака на скайп  Crazy
Това е нечовешко просто
Damon Salvatore | Supermassive Black Hole
Виж целия пост
# 368
Охх майкооооооо СПРЕТЕ МИ ЮТУБА моляяяяяяяя вииииииииии

Смърта на Womanitka

Не разчитай на мене,аз съм се заровила там до шията и си рапирам....again Heart Eyes (това май само Пуци ще го разбере)

Рапирай, рапирай, тука вече светът е футбол. не че ме вълнува особено "сблъсъка" на Мексико и РЮА, де.

Охх Пуц  newsm51 ама е късно  newsm48
Източиха ме и пих от кръвта му ако ме разбираш какво искам да ти кажа. Сега гърлото ми гори от жажда  smile3508 и се чудя коя да е жертвата  Blush

Олее масова атака на скайп  Crazy
Това е нечовешко просто
Damon Salvatore | Supermassive Black Hole

Патката, патката жертвай.

Всички за вечерна проверка в 20:00!!! Да не ви мисля. Crossing Arms
Виж целия пост
# 369




Всички за вечерна проверка в 20:00!!! Да не ви мисля. Crossing Arms
[/quote]
Е просто не знам как ще изтрая...То жега,то съм на работа,то тия клипове и снимки....направо не издържам.... Crazy
Виж целия пост
# 370
Мури, то самия форум не издържа и заби от жега  Joy

Но засега приемам, че си в съзнание. Отмятам те.  Mr. Green

Светле, как си, мило?  Hug
Виж целия пост
# 371
Тук лапетата ме пожалиха и спряха инфарктната атака Simple Smile
Както си пожелах мъжа няма да е в нас няколко часа мога да си въздишам на спокойствие и да се отдам на порочни мили  Twisted Evil
И да потъря компромати на тези на който още нямаме Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Поздрави от Свети Пешо,каза че ще ме върне,но иска малко да си побъбрим.

Той има специална молба към   Уоми Бин Ладен  Пощади невинните души

Кате душко браво бе ти си талант и половина  Hug
Виж целия пост
# 373
Дю съкровище и аз имах среща днес с него. Имаше проблем не бях сторила достатъчно добри дела за да продължа, а Луци не ме искаше защото не бях доставила достатъчно добри души  Twisted Evil въпреки опитите ... Подозира че има заговор срещу него и затова съм още тук Simple Smile

ДЮ съкровище днес в къщи Simple Smile направила съм вечеря повикала съм го Simple Smile онзи дето неможем да разделим и те чакаме Simple Smile
А за да се подготвим и калим дръж едно поздрав4е
Виж целия пост
# 374
Дю съкровище и аз имах среща днес с него. Имаше проблем не бях сторила достатъчно добри дела за да продължа, а Луци не ме искаше защото не бях доставила достатъчно добри души  Twisted Evil въпреки опитите ... Подозира че има заговор срещу него и затова съм още тук Simple Smile
  Joy Joy Joy  Как не сме се засекли,някъде по поляните
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия