Можете ли да ме упътите в София?

  • 12 549
  • 10
  Може ли някой да ми помогне?
 Трябва по най-лесния начин да стигна до болница "Токуда" с градският транспорт. Ще бъдем сами с детето. Такси не мога да си позволя. Извадих от нета маршрутни карти на градският транспорт, но има много прекачвания и трудно се ориентирам. Може би с някоя маршрутка ще ми е по-лесно. Трябва да тръгна от района на Централна гара, или Руски паметник, пл. "Македония", съда.
Виж целия пост
# 1
ами пряк транспорт до там не мога да измисля....
аз се сещам за автобус 413 от гарата и на Румънското да се прекачите на автобус 120 - той спира точно на Токуда  Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей Hug
Първо да похваля сайта на градския транспорт, където са направили възможности за търсене на маршрут - http://www.sumc.bg/routes. Въвеждаш начална и крайна спирка и излизат вариантите. Първият е с трамвай номер 6 до Хилтън и от там с автобус 9ТМ до спирката на Кошарите(ул. Люботрън). От там се спускате пеша.
Автобус 9 ТМ може да хванете и от Патриарха, като вземете от гарата трамвай 7,1 или 18.
Вторият вариант е от гарата да вземете  автобус 413 до Румънското посолство и от там автобус 120. В него питайте къде да слезете, че не знам как се казва спирката, но болницата се вижда от ляво.
Надявам се да съм помогнала Hug
Виж целия пост
# 3
ами пряк транспорт до там не мога да измисля....
аз се сещам за автобус 413 от гарата и на Румънското да се прекачите на автобус 120 - той спира точно на Токуда  Peace


този е най добрият вариант  Peace, защото 120 спира точно с/у болницата, трябва само да се пресече.
Успех в болницата.
Виж целия пост
# 4
От гарата може да хванеш автобус 413 например, на сп. Румънското посолство да слезеш и да се прекачиш на автобус 120 - той ще те отведе до Токуда (спирката на София ленд е май най-близка). Успех Simple Smile


О, те вече са ти писали Simple Smile
Виж целия пост
# 5
 Grinning БЛАГОДАРЯ ви, много! Hug
Виж целия пост
# 6
  Сетих се още нещо! Някой знае ли приблизително за колко време ще стигна, за да мога да преценя колко рано да тръгна? Имаме предварително записан час.
Виж целия пост
# 7
  Сетих се още нещо! Някой знае ли приблизително за колко време ще стигна, за да мога да преценя колко рано да тръгна? Имаме предварително записан час.
Зависи от задръстванията и трафика. Поне час и половина си мисля.
Виж целия пост
# 8
повече от час трябва да имаш на разположение
Виж целия пост
# 9
ами пряк транспорт до там не мога да измисля....
аз се сещам за автобус 413 от гарата и на Румънското да се прекачите на автобус 120 - той спира точно на Токуда  Peace


този е най добрият вариант  Peace, защото 120 спира точно с/у болницата, трябва само да се пресече.
Успех в болницата.


Според мен това също е най-добрия вариант, аз живея близо до Токуда и мисля, че е добре. За време предвиди поне час предвид задръствания в София, а ако си в час пик - тоест от 0800 до 1000 и от 1700-1900 предвиди поне час и половина за пътуване. Ще ти е нужно и време за ориентация .
Виж целия пост
# 10
  Сетих се още нещо! Някой знае ли приблизително за колко време ще стигна, за да мога да преценя колко рано да тръгна? Имаме предварително записан час.
Зависи от задръстванията и трафика. Поне час и половина си мисля.
Абсурд!
Днес минахме същото разстояние с детето със същите автобуси точно за 30мин-от началната до крайната спирка.Задръствания нямаше-в 10 сутринта пътувахме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия