Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните идеи и теми в дискусията?
Какви са някои здравословни рецепти и идеи за хранене?
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните идеи и теми в дискусията?
-
Какви са някои здравословни рецепти и идеи за хранене?
Предложени рецепти включват пилешки рулца със спанак и рикота, задушен карфиол, печени тиквички, салата табуле, пълнена печена тиквичка с телешка кайма, суши, аспержи с пармезан, мюсли с мляко и плодове , ягоди ракети със спанак и ядки, картофи на фурна без мазнина и подправки, печена скумрия със зеленчуци и подправки, златно пиле на фурна със зеленчуци и билки.
-
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
Участниците споделиха различни стратегии за отслабване, като ограничаване на храненето след определен час, консумиране на по-малки порции, използване на здравословни съставки като зеленчуци, плодове, риба и постно месо и избягване на мазнини и сладкиши. Те също така обсъдиха идеи за засищащи закуски и стратегии за мотивация за диета.
-
Какви са основните принципи на здравословното хранене, според участниците в дискусията?
-
Как се приготвя шпикованото месо, както е описано от участниците в дискусията?





Правилата, които спазвам са горе долу тези:
) за ръцете и краката. искам да сваля още 5-6кг (основно са коремче и паласки, ама и по бедрата си имам де
). да ви се оплача, че преди да забременея 2-3-5кг ги свалях без проблем за 2-3 седмици само като спирах сладкото и безалкохолното, а сега
много трудно ми се получава. гледам да наблягам на салатите и супите, ама все съм гладна
забравих да напиша, че често ям овесени ядки. много ги обичам. слагам им малко кр.масло, мед, орехи, а, ако имате лешници, става още по-вкусно. много помагат, ако имате проблем с изхождането или пък колит/гастрит.
.
и заливката ми остана печена-недопечена
)