Друг е въпроса, че си ми остана един страх (може би неоснователен) и... Но при мен всичко беше после и двата пъти.
Друг е въпроса, че си ми остана един страх (може би неоснователен) и... Но при мен всичко беше после и двата пъти.

(ама и аз какви ги говоря
Аз не бих рискувала в никакъв случай. Имах много леко зацапване в 7-ма седмица, размина бързо. То не ме притеснява. Но от 20-та седмица съм с болки и контракции, лежах 2 пъти в болница и се молех да овладеем болките. Имам ниско разположена плацента, която сега се вдига полека. След всичкия страх, дето съм брала, последното, което ще направя е да рискувам да правя секс или да тръгна някъде на пътешествие примерно. Нека родя, тогава може и да не се спираме
Но сега - не.
Препоръчани теми