Възможен ли е полов контакт при рискова бременност?П

  • 3 065
  • 25
# 15
Лекаря ти само може да даде отговор на този въпрос.
Виж целия пост
# 16
Благодаря на всички.Някак си ми се искаше,да си спестя тези неудобни въпроси с гинеколога,но пък в крайна сметка,за него е нещо естествено и нормално.А дори и да неможе-не е болка за умиране.Важното е детето да е добре,и в крайна сметка всичко да мине наред. Hug
Че те гинеколозите не само че са свикнали но и за това са учили да отговарят цял живот на неудобни въпроси...
Виж целия пост
# 17
Попитай лекар ти!
Аз също прокървих в началото и ми забраниха секса до края Simple Smile
Успех  лека бременност! Peace
Виж целия пост
# 18
Лекарят ни каза така: "Ако наистина искате това бебе, забравете за секс!"
Аз лично не бих рискувала.
Виж целия пост
# 19
 И аз имах кървене в началото и ми бяха забранили категорично секса до 12г.с. Като цяло и след това трябва да е по-рядко и мноого внимателно. Желая ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 20
Това трябва да питаш лекаря си,а не тук във форума Peace
Виж целия пост
# 21
Това може да каже само следящият бременността ви гинеколог. Консултирайте се с него при следващото посещение.
Риск разбира се винаги има.

2рата ми бременност беше рискова. Категорично ни бяха забранени половите контакти и пътуванията.
Виж целия пост
# 22
Не е лошо да се въздържате още известно време.
Виж целия пост
# 23
Това може да каже само следящият бременността ви гинеколог. Консултирайте се с него при следващото посещение.
Риск разбира се винаги има.

2рата ми бременност беше рискова. Категорично ни бяха забранени половите контакти и пътуванията.
При мен също е втора бременност,и затова са ми малко странни нещата,които се случват,още повече,че с първото дете всичко беше идеално.Затова е редно наистина да поговоря с гинеколога.
Виж целия пост
# 24
raliivo, през 1вата бременност лежах за задържане две седмици в б-ца (8ма г.с.). След това нямах никакви проблеми. До последно тичах и работех.
Обаче 2рата бременност... коренно различна. Успяхме за ден да излезем от София и нямаше по-щастлив човек от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Аз също мисля, че не трябва, както и лекарите, които ми следят бременноста- също имах зацапване и то не в следствие на секс. Незнам дали и кога може отново да правите секс, но нямаше момиче, които е с кръв и да не го питат правила ли е секс, което мен лично ме кара да мисля, че за някои от нас е опасно, още преди да разберем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия