Мише ходят си със сополите
Споко
Споко
. За по сигурно обаче че няма и вирусна атака ще пием и АБ. За няма и два месеца този ни е трети поред. Горкото ми дете, толкова често като тази година не е боледувало и пило лекарства.Утре последно ще и взема и пробиотик та да напълним шепичката с лекарства. Остава ми да намеря и причинителят на алергията и ще съм цъфнала и завързала.И аз се оплаках!
голям ми е образ,но много си го харесваме.Явор беше само със сополки,но започна и да дриска вчера и гърло,но още вчера вечерта настъпи подобрение,нядявам се бързо да се пребори.
бързо оздравяване.Вчера се засякохме с рали пред лекарския кабинет.
пак лоши неща при вас.Дано намерите източника на алергията


. Само да се закрепим и почвам подсилване на имунитета че идва вълна от грип.
Миме на драго сърце пращам
за разлика от вчерашните амнайс пъти
Днес е много,много по добре,дано сме минали тежкото.
Та.. да ви попитам - за евтин магазин за чанти? От магазина за обувки надолу, не към магазина за дрехи, а в другата посока имаше магазин за чанти.. влязох до ми се видя скъпичък(досрамя ме да видя цените де, но сигурно бяха около 30-40 лв.., а аз търся нещо до 20лв.). За да ви обясня по-добре този магазин за чанти ще ви кажа, че срещу него на ъгъла имаше магазин за обеци, гривни, гердани - страхотен, евтин, евтин.. за първи път видях обеци по 2лв, като изключим магазините за левче. А и видях само един магазин за левче, до този магазин за обеците, но беше затворен?
А и такъв търсех, но не видях друг? Къде? Питах, защото в събота мисля пак да идвам, дано не вали само...нали имате и панаир и там да се разходя...
и последен въпрос..то хубаво пазаруване, ама накрая нали трябва да си подсладим? Нещо сладкарница? Тип неделя? Питахме и ни пратиха до болницата, забравих как се казваше, но то си беше, как да кажа, имаше торти(по-обикновенни), кебабчета, пържени картофи, нещо мини кафе-бързо хранене, не останах доволна, а и беше на самообслужване. Хм и май стига съм писала, лека вечер на всички!

Препоръчани теми