Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 89 840
  • 703
# 135
Яна, честит празник и от нас! Много здраве и късмет ти пожелавам!
Виж целия пост
# 136
, Яна!
Здраве , семейно щастие и много сбъднати мечти!
Чакаме да се върнеш от околосветското пътуване !
Виж целия пост
# 137
Честит празник момичета   bouquet

n_alex76  още сто пъти по три Ви желая  txtloves

Яни жива и здрава да си, мъжът да те слушка и детенце да те радва  newsm59

за какво пътуване си говорите, какво съм пропуснала  Thinking
Виж целия пост
# 138
Яни, честит рожден ден   Hug  Следващите думи не съм ги писала аз ,но много би ми се искало да съм ги написала за теб.

   Приятелка съм, ти го знаеш,
и всяка твоя нова радост,
ще посрещна, а душата
ще ликува, с теб... до края...

Не те забравям, все те мисля
и чакам да ми се обадиш...
Мълчиш сега..., а толкоз искам
приятелството да опазим.

В живота има и обрати...,
много срещи и раздели..
Но ние с тебе сме богати
с приятелство и със доверие.

На твоя ден рожден те моля,
да помниш всяка мила дума,
която с теб си разменихме,
в дни самотни, в трудно време.

Бъди щастлива, ти пожелавам!
Не тръгвам и не е разлъка...
Приятелство ти обещавам,
и в дни на радост, и на мъка.

Поздрав приеми от мене
и помни, че липсваш ми!
Няма кой да ни го вземе,
туй което е в душите.


Наталииииииииииииииии,много се развълнувах!Чудесно е !Благодаря ти!Чак нямам думи! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 139
Миме,Алекс,Руми,Благодаря ви за страхотните пожелания! Heart Eyes
Виж целия пост
# 140
здр

ниннче пожелавам ти още сто пъти по толкова много семейно щастие много радост и любов в къщи.

Янче на теб честит рожден ден пожелавам ти много здраве щастие късмет,любов,щастие,пари,сбъднати мечти,упоритост и много усмивки.бъди все така лъчезарна и добра майка................
Виж целия пост
# 141
Яни, Честит рожден ден!
  bigdance2 bdbaloni
Бъди здрава, щастлива и много обичана мама и жена!

n_alex76, честита годишнина от сватба! Още дълги години семейно щастие!

 married  newsm76

Ние се завърнахме от пътуване от Търново и Враца и ни нямаше близо седмица, но сега сме пак на линия, жалко че сви такъв студ! Whistling
Виж целия пост
# 142
emsy каквото правите по моя край - ВРАЦА.
Виж целия пост
# 143
Ние пак сме болни Cry Cry. Вече не знам какво да пием ooooh!
Виж целия пост
# 144
Танче,Еми,благодаря ви! Hug
Еми,чакам да завъртите шайба щом сте си тука! Hug
Виж целия пост
# 145
emsy каквото правите по моя край - ВРАЦА.
bebok03-Танчето, мъжът ми е от Враца, взехме свекър и свекърва ми да ни погостуват два - три дена.
Когато бяхме в София, Враца ни беше по-близо и сега им е малко кофти, но няма как.
Тогава пък Търново ни беше по-далече и по-рядко се виждах с майка. Сега е обратното. Flutter

mama_mima,  ianushkaa
, бързо оздравяване, че пекна хубаво слънчице, да не си стоите вкъщи! Hug
Виж целия пост
# 146
Здравейте на всички! Хайде и аз се присъединявам към вас  Hug Моето дете се казва Мариян
Виж целия пост
# 147
  Здравей! Добре дошла на теб и Мариян!!! Но мисля,че ти си тук отдавна,има Ви на първа страничка Peace
  Къде изчезнахте свищовлийки Thinking
Виж целия пост
# 148
Здавейте.. Simple Smile Повдигам въпроса с надеждата да ми помогнете..Интересуваме живеещите въс Свищов да ме насочите към добър зъболекар тъй като уча там..Като казвам добръ много добрър.Цените на стоматологичните услуги не ме бъркат ако ще да са много скъпи за мен е важното качеството..
Виж целия пост
# 149
didiyordanova,аз ходя при д-р Фирова.Работи със здравната каса и много съм доволна.
тел.4-24-57 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия