Вчера бяхме на консултация, ама аз си знаех ч не трябва да ходя..... малчо като го съблякох и като ревна, ужас ви казвам той досега не е ревал никога, дори като го боцкаха, само на хепатита леко проплака ама за секунда, а вчера направо кошмар, не могат да го премерят.......чак се притесних кога е пораснал и характер чак си е изградил ужассссс. Иначе сме към 8500-8600 ама нали ревем и се тръшкаме та кантара не може да го засече точно, абе добре сме си уж 


Растат децата не си играят
Сега съм с един мобилен и ще изчакам с разглеждането на снимки..дано да се оправи с преинсталация на уиндоус. Ей, страшно хлапе, казвам ви!
Но ще трябва да го направим ... А виж с това че не ти идва супер си е Пазиш си яйцеклетки за по късно, ако ти потрябват де

Като започнат да пипат нещо, което нетрябва им го взимам. Гледам бързо да ги разсея с нещо друго. 



,ама така ми се приядоха бухти и ся кой да ми направи
Лелеее добре че не съм бременна че щях да пометна,ти все едни вкусни тортички сервираш,сега бухтички мммммм 
Поне тя е бързоправеща се и ще си метна една в тумбака
Трябва да открия лек че иначе не знам докъде ще се стигне 
Препоръчани теми