Жега е. Лятото дойде. НОЕМВРИйче ще види за пръв път море - 10

  • 28 951
  • 747
# 540
klodia, elvireste, wassilena ,Margaritka79, steysi86 много ви благодаря за съвети и да но мине всичко добре с почивката. Днес сме на ваксина пневмококовата и ме е страх, защото по-късно почнахме с ваксините заради продължила по-дълго жълтеница и преди две седмици ни беше последния прием на пентаксима а вече сме на 7 м.. Тогава я нямаше ваксината личната и каза тая седмица да идем. А и на листовката пише след 7м. да се поставят два приема, а личната държи за три как ще се разбера с нея не знам. Така беше и с пентаксима докато я навия да го сложи бяха триста разправии. а още хепатитната третия прием не ни е била.
Виж целия пост
# 541
Здравейте  Hug Вчера бяхме на консултация, ама аз си знаех ч не трябва да ходя..... малчо като го съблякох и като ревна, ужас ви казвам той досега не е ревал никога, дори като го боцкаха, само на хепатита леко проплака ама за секунда, а вчера направо кошмар, не могат да го премерят.......чак се притесних кога е пораснал и характер чак си е изградил ужассссс. Иначе сме към 8500-8600 ама нали ревем и се тръшкаме та кантара не може да го засече точно, абе добре сме си уж  Laughing
А за характера от малък, започнал е като му вземеш нещо дето не трябва да си го пъхаш в устата като кабел например който е на почит незнайно защо, и започва ужасен рев, как му го дадеш и млъква и аз сга незнам какви действия да предприемам да изкоренявам това ужасно зло от него  Thinking
Айде лек ден от нас  Hug
Виж целия пост
# 542

А за характера от малък, започнал е като му вземеш нещо дето не трябва да си го пъхаш в устата като кабел например който е на почит незнайно защо, и започва ужасен рев, как му го дадеш и млъква и аз сга незнам какви действия да предприемам да изкоренявам това ужасно зло от него  Thinking
  Hug

И ние се опитваме да командваме парада по същия начин ... Peace Растат децата не си играят  Peace
Виж целия пост
# 543
Здравейте всички.
Вчера и ние бяхме на консултация измериха Митко тежи 8700кг и е висок 72см ама на мен ми се струва по висок, както и да е дрехи носи за ръст 80 тези ръст 74 са му много опънати и бодитата се разкопчават отдолу като понапълни памперса.
Вчера за пръв път се изправи сам без мама да му подава ръка направи го докъто чакахме на диванчето пред кабинета на докторката.
Днес го слагам да спи и по едно време рев ама рев ви казвам. Отивам гледам го нашия се изправил в леглото и като ме видя почна да ми се смее.  Сега неще да заспи защото му е много гот да стои прав и да прави крачки подпирайки се на решетката на кошарата. Спи му се ама се опитва да заспи прав държейки се за кошарата голям майтап.

А колкото до характера  maymunski не забравяй, че все пак скорпиони гледаме. Те са си с характер до един. Аз и Митко нищо не мога да го накарам да направи на сила. Поради тази причина не слагам лигавник като го храня. Като сложа лигавник освен че пищи и се дърпа ами като яде гледа да се омаже целия и по възможност извън лигавника най-много. Като го храня без лигавник се храни много чисто. Най-много една две капки да капнат на столчето ама то по моя вина.

кабел Купила съм му цял магазин гризалки и не ги поглежда. Ама ако докопа кабел ский какво става. Обезопасили сме му едно парче (махнали сме му жицата и сме го измили) и му го давам да гризе защото като мишка ще изгризе всички кабели вкъщи. Особено от както го пускам сам да си щъка по пода.
Виж целия пост
# 544
svetla_nka8305  ако трябва да съм честна, аз кой знае какъв проблем не видях, да е болно детето или нещо да не му е наред? Никола е много по-по- от това, което описваш, само дето аз мога смело да заявя, че по-щастлива никога не съм била преди да го имам! У дома не стои някъде на различно място от ръце за повече от 3-4мин откакто се е родил. В количка стои в последния месец и под стои разбирай 15 мин. Не знам какво точно го мъчи или просто иска да е гушкан, затова просто си го гушкам и му се радвам. А на разходка ходим и по 10 км, но с кенгуру и количка и през повечето време е в кенгурото. Не е заспивал сам никога откакто се родил, с изключение на два пъти в количката. А твоето дете поне стои в проходилка! За яденето - аз съм на въпреки със всички доктори, които ме карат да го тъпча с какво ли не, оставям го сам да реши какво да яде и колко. и когато откриеш какво му харесва - ще яде. Никола яде абсолютно различни неща от бебетата наоколо, но не се притеснявам, защото знам, че ще дойде моментът да яде повече неща.
Светланка, имаш най-хубавото нещо на света, просто му се посвети изцяло и му се радвай. И да, Никола също много би плакал, ако го оставя, трябват му около 1,5сек да се усети, че не ми е в ръцете и гледай какво става! но съседите си мислят, че е много спокойно бебе, защото съм се научила и да ям и да готвя и да чистя и да се къпя и в тоалетната да ходя с него. Просто го чакам да проходи. И както ми каза една приятелка, когато бяхме на разходка вчера - повече няма да те питам как свали 20кг, а не спираш да ядеш!
Е, накрая трябва да допълня и че живея с майка ми, която ми помага, но ти можеш да използваш за същото мъжа си!
Извинявам се за дългия пост
За количката, която ако не бъркам Стейси показа, моята нова е такава и както казах, много е къса дръжката и си удрям краката постоянно в лоста отдолу, затова който ще взема такава, хубаво да я побута първо, да види дали му е удобно.
Виж целия пост
# 545
Само да ви се оплача...Елито ми направи нещо на компютъра (постоянно щрака с мишката като я набара) и ми развали интернета. От една седмица го мъчим безуспешно  Tired Сега съм с един мобилен и ще изчакам с разглеждането на снимки..дано да се оправи с преинсталация на уиндоус. Ей, страшно хлапе, казвам ви!
Виж целия пост
# 546
yani4ka_83 - това с цикъла и на мен ще ми го кажат ако отида... какъв срам не срам... и аз не съм ходила още, няма кой да ми гледка детето докато се занимавам с мен си  Peace Но ще трябва да го направим ... А виж с това че не ти идва супер си е Пазиш си яйцеклетки за по късно, ако ти потрябват де  Wink Wink Wink
Как е Емилчо оправя ли се? Че Тони от вчера през деня от студения ветрец взе да на кашля и аз му дадох Синекод (нощес се буди 3 пъти и още спи, но кашлица не съм чувала)
Емо си е все така неспокоен и мрънкащ, но поне не е имал повече температура. Днес следобед пък Криси вдигна температура 38,6 измерена под мишничката. Давах й Панадол и я свали. Преди да заспи пак имаше 37 и нещо и пак й давах. Иначе нямат никакви други неразположения. Давам им вит С, по 1 ампула на ден. Много е коварно това време. Ту е топло, ту студено. На всичко отгоре върлува и някакъв летен вирус съпроводен с повръщане и разсройство, така че пазете се и гледай да нямате досег с много хора. За яйцеклетките - пазя си ги за следващия път, още повече че най-вероятно пак ще е със лека стимулация. С Док се разбрахме пак да ги правим близнаци  Mr. Green
За кротуване в количката при нас чудесна работа вършат солетите. Купувам им Хрус Хрус за деца. Повечето отиват по земята, но важното е, че укротяват дзверчетата.
brigita80, хепатитната ваксина не се ли поставя само два пъти?
maymunski, и мойта щерка е същата. Брат й допълнително усложнява нещата, като постоянно й взима играчките. Лошото е, че като й върна играчката тя започва да се тръшка, да бута с ръце и да хвърля играчката. Ако можеше сигурно и с крак щеше да тропне  ooooh! Като започнат да пипат нещо, което нетрябва им го взимам. Гледам бързо да ги разсея с нещо друго.

Отивам да лягам, че не се знае колко хиляди пъти ще ставам тази нощ.
Лека нощ!
Виж целия пост
# 547
Добро утро!!!
Виж целия пост
# 548
Добро утро!
Кло, много благодаря за закуската!!!!!


Имам един тъп въпрос: Пасирате ли попарата?  newsm78
Виж целия пост
# 549
Добро утро Simple Smile
Кло,
бухтички, обичам бухтички (и мекици), но много рядко правя.
Яничка,
хубаво че си открила начин малките зверчета да кротуват. На Каменчо ако му дам солета, няма да я яде, изобщо нищо не си пъха в устата, чака с отворена човка някой даму даде залчето. Е, може да гризне телефона или дистанционното, но само за малко. И баткото не лапаше нищо.
@ntonia,
аз не давам още попара, ама на нея какво има да й се пасира? Намачкай я с вилица просто.
Онзи ден пак имах несполука с даването на пюре - не поиска. Но го префасонирах на крем супа и ние го ядохме. Голямото отбеляза, че картофеното пюре на Камен е еволюирало до крем-супа.
Виж целия пост
# 550
Момичета имам голям проблем
Митко се беше научил да ходи на гърне и като сме си в къщи винаги сигнализираше и ходеше на гърне. ОТ една седмица обаче не ще да сяда на гърнето. Пак сигнализира че има нещо ама като го събуя и опитам да сложа на гърне той не ще да подвие крак да седне а се дърпа и става голяма разправия аз го слагам той става накрая реве обувам памперса и свършва работа и след това го сменям.

Може ли гърнето което съм взела да не е добро. Да му обива. Преди беше малък и повече го придържах на гърнето а сега възможно ли е някъде да му обива. Моля препоръчайте ми какво гърне да взема и как да избера гърне което да е удобно
Нащо е едно като стол дето тази част в която пика и ака се маха и измива и после пак се слага. Има и капак който постоянно се затваря особено сега той като почне да се дърпа.

А другото мога ли да взема направо адаптер за тоалетна чиния. Хем и на него ще му е по интересно пускането на водата хем и мама няма да мъкне напишкано или наакано гърне
Виж целия пост
# 551
Добро утро!!! Simple Smile
Ураганен вятър е на вън.......,ужас,но ние вчера си направихме супер плаж.
Павел пощуря  от кеф.
Янечек,и аз имам такива моменти(да кажем 1 път в месеца),но го отдажам на зодията?
Мамчета,снимките са Ви много хубави.Но и вие сте си хубавелки.
Трябва да има реванш!!!!!!!!
До скоро!  Hug
Виж целия пост
# 552
За един месец много се промени това дете... Докато беше на фаза "примък- отмък" сега не ще да спре... иска да става в креватчето от вчера ...И едно бабабабабабабаба... цял ден... Викам: "Кажи мамаммама"... че цял ден се мамосваме, ама той не та не ...бабаббабаб... и това си е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Бабите да вземат да почерпят, без да ги има ги споменаваме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 553
Добро ютрооооууу  Grinning

Егаааасимус Кло благодарско Hug,ама така ми се приядоха бухти и ся кой да ми направи  hahaha Лелеее добре че не съм бременна че щях да пометна,ти все едни вкусни тортички сервираш,сега бухтички мммммм  newsm22


Тони правилно е писала Янечек - няма нужда да пасираш,мачкай с виличка хубаво и така.То достатъчно добре се раздробява....ей сега пък попара ми се прияде  Joy Поне тя е бързоправеща се и ще си метна една в тумбака Mr. Green



Да се оплача, че май ме хваща следродилната тъга със закъснение, много ми е кофти, не ми се говори с никого, а като проговоря - се карам с някого. Просто не знам как мъжът ми ме търпи, добра душица е той, не заслужава да го тормозя с ужасните си настроения, но напоследък не се владея.

оххх и аз тъй каква е тази след след след родилна депресия,ама аз има моменти в който се ядосвам и на детето,а за мъжът ми и той душичка и колко ли ме обича да ме търпи незнам. ooooh! Thinking Трябва да открия лек че иначе не знам докъде ще се стигне Crazy

хайде хубав ден макар и ветровито-студено-мрачен  Grinning
Виж целия пост
# 554
Момичета, не сте сами с депресията....
Няма, няма и като ме налегне една тъга, едно такова тъпо настроение.... Много ми е самотно, липсва ми контактът с хората, динамичното всекидневие... Тъпа история...
Мда, схванах за попарата, аз май днес доста рядка я направих... за утре ще знам....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия