Жега е. Лятото дойде. НОЕМВРИйче ще види за пръв път море - 10

  • 28 951
  • 747
# 555
Здравеѝте,
Страшно ви Благодаря за отговорите! Heart Eyes Обадиха ми се от службата да ме питат, кога ще се връщам и реших да заложа на сигурно и да си ви питам! Още веднъж, СТРАХОТНИ СТЕ! Hug
МИШЕ Знам, че ти е трудно, но се дръж! Ти си доста силен и борбен характер ( козъ  Mr. Green) и не се съмнявам, че ще се справиш! Виж, колко беше послушен Мишко у нас! Heart Eyes Ето мами да видите Ади, колко настъпателно го раздава! Laughing Нграби горкия Мишо, да го прегъща и гали ама вместо това го одра и го разрева! Joy

Аз пък си поревах онзи ден! Помислих си, колко бързо тече времето и как трябва да оставя Ади на свеки да я гледа! Rolling Eyes А тя (свеки де) така ми вдигна кръвното, че малко остана да я напъдя! Обидена е моля ви се, че нямаме финасова възможност на отидем на рожден ден на зет ни! ( на зълвичка мъж) на морето! Ами ако беше в София е друга работа, ама освен 100лв за подарък, ще заминат и още 400лв за път и нощувка, а ние нещо го закъсваме! Вместо да ни попита дали имаме нужда от помощ, тя го раздава обидена и дава на мъжа ми 100лв, с такъв снисходителен тон: Е щом толкова сте закъсали ето 100лв да преживеете! #Cussing out И на тръгване ми обяснява: ЕЕЕ Дано Еми и Дани проявят разбиране....щото все пак.... А зълвичка е страхотен, СТРАХОТЕН ЧОВЕК! Сега говорих с нея и за пореден път се убедих, колко разбран човек е! Hug Адекватна реакция и напълно земна въпреки финансовите им възможности! А свеки веднъж е добре, после два пъти зле, после три пъти добре...много властна и изключителни на моменти! #2gunfire А как, ще си оставя детето не знам! И веднъж казва. че ще я гледа, после, като стане дума казва: Еми, ще видиме как ще стане...има време! Ох аѝде и аз се оплаках! Embarassed Mr. Green Мъчно ми е, че мама не е жива!
ТОНИ С какво правиш попарка!? Hug
Виж целия пост
# 556
KиkиHug Hug Hug Много ме разчувства с разказа ти ... направо ми се дорева ...  bouquet

То като гледам снимката се сещам за приказката: "майки пазете момчетата си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , И нас така ни награби една "мадама" с 2 месеца по голяма от нас  Mr. Green Mr. Green
Мия
Цитат
Егаааасимус Кло благодарско ,ама така ми се приядоха бухти и ся кой да ми направи   Лелеее добре че не съм бременна че щях да пометна,ти все едни вкусни тортички сервираш,сега бухтички мммммм 
- Голямо търсене падна докато ви измъдря нова закуска  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, че то ги свършихме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще излизате ли днес с децата, като гледам времето е много гадно, май не е за дълги разходки?
Виж целия пост
# 557
Здравейте момичета, рядко пиша , но ви чета с интерес. Клкото растат по-палави стават реват, мрънкат искат да са в движение. В количката навън бива, разглеждат се и се забаламосват, но в къщи е лудница. Вече сме в проходилките на магия се взимат праговете и завоите  Shocked Марти се обръща вече, Ивка по-кротко го дава. Попарката не им е от най-любимите, давам им от 3-4 дни банан много им допада. Нямаме зъбчета още, пък са толкова криви все си викам зъбче ще да е......няма да е ставам, че мрънкат. Лек ден и дано да се оправи това време, че да се разходим  Peace
Виж целия пост
# 558
Вижте какви ги вършим когато го оставям на земята да си играе, вече никъде не е в безопасност:


Виж целия пост
# 559
Здравейте мацки Wink

Ние бяхме на моренце. Изкарахме си супер, въпреки че валеше през ден. Нали се разнообразихме, аз съм доволна, а и малечка-палечка спеше като упоена от шума на вълните... Ех, защо свърши.

Мия аз съм си тук. Хвърлям по едно очо винаги... пустия мързел да драсна 2 реда.

Момичета това с депресията явно е закъсняла реакция, а аз мислех че зимата е подходящ сезон за това. Мъжа ми казва, че едва ме понася на моменти  Mr. Green Ха-ха ще търпи я, аз как го търпя!

Ади и Мишко много готини бре... Малко им трябва и ще намерят златната среда. То днешните мадами верно отракани  Mr. Green онзи ден от любов и ласки и Изабел разплака Калоянчето на Маймунски. А кажете кой ги учи на тези обноски...  Joy

Кики сестричке добре те разбирам... Аз света бих преобърнала, ако можех да върна майчицата ми. Откакто забременях загубата й е още по-осезаема. Липсва ми адски и още по-криво ми е, защото майката на мъжо се опитва да играе роли на "заместник". Излишно е да казвам, че предизвиква обратният ефект.  Stop
И ние ще закъсаме финансово след като мине първата годинка, но гледам сега да не се тормозя.

Гадничко е навън. Студ и мрак. А ние имаме неотложно излизане. cold
Виж целия пост
# 560
Навън беше добре за разходка, обикихме за час и нещо, вятърът не е като вчера. На мен ми харесва да е облачно, че Каменчо само тегли чадъра на количката и се дразни, че му блести Simple Smile Голям глупчо.
Значи има и други със след-след родилна мъка, поне е успокояващо, че не е само в моя чип грешката.
Гърне не съм купила още и скоро няма да купя. Идното лято ще махам памперса.
Виж целия пост
# 561
Здравейте, ние бяхме на консултация. Малчо е голям дребосък.
Тежи 7300 и е дълъг 70 см на 8м и 10 дни.
Ама като е такъв злоядец. То ако може от плодови пюрета да се расте???
А сутринта за първи път давам адаптирано и хем беше гладен и го отказа.
За попарата, аз ще я пасирам. Той ги плюе по-големите трохи и се
опитва да повръща.
Ади и Мишо са страхотни!
Виж целия пост
# 562
Gulia няма нужда да пасираш попарата начупи сухара по на ситно става по лесно и с голи ръце и после не миеш пасатор. Просто я прави поне полвин един час преди да я яде малчо и със много гореща вода за млякото и чая. Сухара ще попие добре и няма да има нищо твърдо, дори и да има по големи парчета те са като гъба.
Виж целия пост
# 563
Синаповая, аз точно така я правя и той плюе и бута с език навън.
И се опитва да повръща.
Въобще, храненето е голяма драма.
Виж целия пост
# 564
ами сигурно не харесва попара твоето човече. Може да пробваш някаква каша вместо попара.
Виж целия пост
# 565
Здравейте,

Криси нощес и днес следобед пак имаше температура 38,8. Незнам от какво може да е туй чудо. Следобяд след като й дадох Панадол, повърна, но го отдавам на това, че много рева. Водих я при педи, да я види и гърдичките и гърлото са добре.

@ntonia, попарата не я пасирам, но за Криси счуквам сухарите в хаванче. А за Емил мачкам с вилицата.
Янечек, на мен са ми супер противни и гнусни пюретата. Незнам защо така съм се отвратила от тях. Противно ми е дори с върха на езика да опитам дали не е много топло. Гнусни са ми дори и домашните ми бъркочи. Важното е, че дзверчетата ги ядат  Mr. Green
sinapovaaya, според мен непречи да пробваш и с адаптер за тоалетна чиния, но ми се струват с много големи дупки  newsm78 Има едни гърнета, които отпред имат дръжки, т.е. детето го яхва и отпред има например глава на животно с две дръжки. Не са много практични, понеже ако детето е с панталонки трябва да се свалят, но пък може да му е интересно.

Виж целия пост
# 566
Реших да ви нагледам преди лягане  Laughing

Кло, същата скица сме и ние, но с паяка Simple Smile Кажи ми как може толкова малко човече да събори 11-литрова туба с вода с една ръка  Shocked А за бърборенето... аз съм споделяла, че "мама" беше последно - започна с баба, после тата, дядя и чак сега започна да мамосва Simple Smile Ама наистина е много хубаво!

Попара Мони не иска да яде... С мляко, с вода, с чай, с повече сирене, с повече захар... опитах всичко. Последният ми опит беше сухари със супа, но отново без успех. Иначе бисквитки хапва...

Лека нощ и цунки на бебоците  Heart Eyes
Виж целия пост
# 567
Добро утро!!!


Ние още си нямаме паяк, но се опитваме да ставаме и ще бъде наложителен до около седмица  Peace, Аз чакам детето само да се изправи и тогава да го слагам в помощни средства ... нека му закрепнат краката... Макар и да скача като го държа и стои като колче мисля че му е рано да го слагам в проходилка  Peace
Виж целия пост
# 568
ДОБРЮТРОООООО

Кло - страшен си бързак напоследък  Mr. GreenДари напоследък преди 7ч. не става, което мноооого ме радва.

Вчера бяхме на консултация......6480гр. и 66см. - ще си ходи слаба мацката - това е.

Товаря бебата в колата и отивам да взимам Кики за процедури - дали е сложила кафенце  newsm78
Виж целия пост
# 569
Добро утреооо Simple Smile
Нашата Ели скочила в 6 и нещо ..умирам за сън, милост нямат тези деца.
И да я занимавам в хола оставих Алекс на голямата спалня, той пък се събуди и падна от нея.
Относно храненето аз немога да се оплача с Алекс, всичко яде това момче..каквото му дам си го изяжда, на мама прасенцето. пу-пу.
Обаче каката не. Супи яде рядко, кремчета не обича, манджи също. Обича пица, спагети, сандвичи, нещо печено на грил,мекици, баница и ей тавива работи  Rolling Eyes  Много обича салата, сирене, плодове. И само иска мляко, редовно взима млякото на Алекс. Дърпа му го и го изпива или отива уж да му държи шишето  САМА  Laughing Той само като отпусне леко бибата и край  Laughing

Мария много сте мънички, да храниш снахата! Алекс е над 9200 вече. Мисля да го настаня в паяка другата седмица, да се порадва миличкото на свят Simple Smile
Хайде оставям ви, пожелавам лек и много слънчев ден  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия