ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 15
Като гледам каква е активността Еленке, нищо чудно заглавието да сменяме и в тази тема и ти да родиш, то ей го къде е февруари.  Mr. Green
Виж целия пост
# 16
Като гледам каква е активността Еленке, нищо чудно заглавието да сменяме и в тази тема и ти да родиш, то ей го къде е февруари.  Mr. Green
Личи си ,че се пренасяш. Mr. Green
Януари,12 януари. Laughing
Виж целия пост
# 17
Лелее.... аз пък се надявах никой да не го е гледал...  Embarassed
Роси, радвам се че искаш да помогнеш. Мисля че е крайно време да се представиш във фотографския Wink  bowuu

Да знаете че ви мисля, нищо че не пиша редовно...  Peace

Лейди, ЧРД!   bouquet

Виж целия пост
# 18
Личи си ,че се пренасяш. Mr. Green
Януари,12 януари. Laughing

И ти ще преносиш, февруари, февруари казах аз.  Laughing

Лелее.... аз пък се надявах никой да не го е гледал...  Embarassed
Това което правите е повод за гордост, какви са тези приказки сега, много спокойно и премерено говорихте, харесва ви камерата определено.
Аз за теб не знам, но на Дуци гласа толкова променен беше, че ако не гледам картина посмъртно няма да я разпозная.
На Танчето Д-то не го видях само на Анна Д-то седнало да се снима зърнах.  Laughing
Виж целия пост
# 19
Лейди, да си жива и здрава! Весел празник ти желая!   bouquet

Хе-хе, Вал, пак взе да пророкуваш. Аз обаче, защо ли имам усещане за едно новогодишно бебче Rolling Eyes Laughing
А, на Анна Д-то, ако няма памперс, хич никакво го няма, но наистина с голям кеф го беше положила да се фотографира hahaha
Миленка и ти и Дуци говорехте много добре, няма нужда от скромничене! А, Танчето само циркулираше да помага тук и там и да снима едновременно. Как да я хване камерата?!
Вал, ако си се преместила по на към нас, свиркай да се понаглеждаме с децата:)
Виж целия пост
# 20
Добро утро дружина,
Аз пак с моята болежка EVN #2gunfire #2gunfire ще се побъркам.
ААА Танче не само Д-то се вижда, на 1минута и 33 сек. точно след интервюто на Миленка, се чува "Хайде Ради усмихни се...." показват теб посредата и веднага след това Анна  Grinning
Виж целия пост
# 21
Дам, и на мен ми се струва, че Еленита може да се бори за първото родено бебе на 2011-та.

Оправих първа страничка и мога да ви кажа две неща:
1. Щастливка вече е родила. Да й е жив и здрав малкият Митко! Да папка и да слушка.
2. Списъкът с бременлинките драстично е намалял, така че моля мамите и татковците да се оранизират и който може да помага, за да го увеличите  Mr. Green

Относно активността в темата, добре че е нац.среща, та да се пораздвижи малко темата. Така че, Вал, надявам се да не започнем 50 стр. чак по Коледа.  
Виж целия пост
# 22
Да се разпиша и аз в новата тема. Да расте и да си множи страничките само с добри новини.
Относно поълването списъка с бременни - мерси - аз съм се отчела!
Пък Еленита вярно може да се бори за приза Бебе 2011Г.
Слънце , какви  ядове имаш отново с EVN ? Вдигай врява , пиши до  шефовете им или до Комисията за защита на потребителите.Ако няма "черно на бяло", никой не си мърда пръста.
Виж целия пост
# 23
Точно от това черно на бяло ми идват проблемите. Казано ми е нещо още през 2007г, но сега не мога да го докажа по никакъв начин Sad Намерих една връзка тънка, но все пак има, та да видим какво ще направим
Виж целия пост
# 24
Миркам, честит край на учението.....поне за сега, може да си измислиш пак нещо по- нататък!

Лейди, ЧРД, Бъди здрава и усмихната!

Честито бебе на Щастливка!

Каттт, дай пример с татко котарак как да оправим бременлийския списък на първа страничка!

Айде, няма ли да дойде още някой на срещата?! Ето списъкът, за да го имаме и в новата тема!

1. Готика, Миро и Тино - 2 нощувки, двойна стая /спалня/,
2. Чара, Румен, Камен и Георги - 2 нощувки, апартамент,
3. Роси, Ники, Алекс и Боби -2 нощувки , апартамент,
4. Ефрото, половинката и Анна, 2 нощувки, двойна стая /спалня/,
5. Денил, половинката и Деничето - 1 нощувка, двойна стая
6. Звездобройка, Татко Ган и Мира - 2 нощувки, двойна стая /спалня/,
7. Голдън Айфул, татко, Яна и Лили, 2 нощувки, апартамент
8. Жаси - 2 нощувки - апартамент,
9. Дездемонка, ? нощувки, двойна стая /спалня/,
10. Слънчице1 - 2 нощувки, двойна стая /спалня/,
11. Еми Бадеми - 1 нощувка /събота/ - апартамент
12. Изидка - 2 нощувки, апартамент,
13. Мама Ави - 1 нощувка, апартамент,
14. Eления - 2 нощувки, апартамент
15. КикаМ?
Виж целия пост
# 25
Вал,ПУ-пепел ти на езика! Таквиз работи да не чувам LaughingАз от сега искам да се свършва вече,тя за преносване ми говори Crazy
Готи,стига подканва ,ами и вий запретвайте ръкави с Миро,какво се ослушвате още? Mr. Green
Така де,няма сама да остана,трябва ми компания,а каква по-добра от февруарска отново Wink
Мири,успех на държавните Peace
Мен дипломна работа ме чака септември,още тема и консултант не съм си избрала EmbarassedНай-вероятно както всичко останало ще го оставя за последният момент Crazy

Дам, и на мен ми се струва, че Еленита може да се бори за първото родено бебе на 2011-та.
 

А не мерси StopИ това не искам. Simple Smile
Щстливка,честито ти синче!!!Живо и здраво да е,много радости да ви носи!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 26
Момичета благодаря за честитките  lovekiss
Щастливка, честито бебче, да е живо и здраво!!!
Виж целия пост
# 27
Лейди,много здраве и любов   bouquet


Януари,12 януари. Laughing

 [/color]

Ммммм,само искам да ти кажа че това е една от най-хубавите дати в годината  Wink  Mr. Green

Честито и на новите майчета в нащите редици  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 28
Къде сте се покрили, жегата ви скри съвсем от темата.
Хайде на фрапенцето и коктейлите  
А за мен ето това
Виж целия пост
# 29
За мен едно студено фрапенце  Laughing
Първо мерси за новата темичка   bouquet
Честити бебчета на Щастливка и Естелита !!! Да са им живи и здрави !!! newsm30 newsm30
Честит рожден ден с голямо закъснение на Троли и Лейди !!! Всичко хубаво ви желая !!! newsm51 newsm51

Ние тези дни бяхме малко на гости на бабите , затова се изгубихме  Sunglasses Сега излизаме с Мони , после ще се разпиша с малко снимки  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия