ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 540
Ку-куууу!
Да си покукаме. Mr. Green
Вал"другото място"където си честитим е FACEBOOK Mr. GreenПонеже тук нещата доста замряха,с повечето момичета обменяме инфо там.Ти също имаш профил там(незнам дали знаеш hahaha) но мъж ти е по активен,добре,че е той,че да имаме и спомен за теб Mr. Green
Ама много и се радвам на Ева!ПУЮХХХХххххххх! Да не са и уроки. Laughing
Аз вече официално се отказах да диря директорката на нашата ДГ.Прехвърлих топката на баба Тане.Тя пък да вземе да иде днес и да я намери на място....брей че късмет.Височайшата и отвърнала че няма смисъл да подаваме молба сега,защото имало много молби...(колко много молби може да има при население от 2500 човека???....като знам,че ни пращат 20 деца първокласници....)Щяли да я приемат на 3г.Детето толкова много се вълнува и иска да ходи,на всеки се хвали...а сега хоп-отрязаха ни.Едни приятни мисли са в главата ми... #Cussing out
Виж целия пост
# 541
Еленита, пази се повече! При вас май има места, ама за платежоспособни дарители.
Готика, Тино кога направи 12 кг? Нали скоро пускаше заря за 10 newsm78
А Вики тази година си е закотвила едни 12 килца и не мърда изобщо. За протокола - висока е към 92см
Виж целия пост
# 542
Катттче, да ти кажа - лятото докато бяхме на село такъв апетит му се отвори мани, мани.... и тогава направи 11+, върнахме се от село, за да стегнем куфарите за море и си викам - като се върнем от морето - ще ходим на консултация, с тайната надежда да чукнем 12....... обаче.........се явява гадния вирус и ни топи с кило и нещо и отново тежим 10 и малко.... това е края на юли.
И за месец и половина - възстановихме, та даже и качихме. Давам му едни витамини - Ями беарс и съм доволна.
Еленийка, пази се повече.
Валерия, не вярвах, че ще кажа на някой, че ми зувиждам и то не благородно, ама ето: завиждам ти за страхотното адаптиране на малката в градината!
Аз ли съм единствената, дето не харесва тоя фейсбук? Имам профил, влизам, за да видя дали някой не ме е търсил, но не го харесвам.
Пух, ние водихме Тино на уролог преди година може би, дръпна го малко, но каза, че няма да го цепи, не помня вече защо - тъпото е, че детето го боля няколко пъти при пишкане и аз реших, че повече няма да го тормозя. Като почне да си играе по- активно с пишсата - сам ще си я забели.
Виж целия пост
# 543
Ох,тез чурки ooooh!Ей затова исках мома отново,като знам какви мъки са със забелването....
Благодаря ви мацки,ще се пазя PeaceАма много ми е криво,че занемарих градината Embarassed
Гот,и аз не го харесвам Фейса,влизам заради мацките които не пишат тук.Инак тук в нашата темичка си ми е по приятно и ...романтично някак Wink
Гледам засилвате дечицата,кой с витамини,кой с нещо друго...Аз пък никога нищо не съм давала,освен 3 капки Цитросепт в сока на ден.Залагам на домашни продукти,чист въздух и спокойствие. LaughingЗасега действа....
Виж целия пост
# 544
Привет, сладурки!

Честити рождени дни на прекрасните Миленка, Тони и Камчо!
Здраве,любов  и късмет по много , другото както дойде!


Права си , Елени, че със забелването на  тези пишки е кошмар. Ици още плаче като го мия  и отказва да пишка , не защото още го боли , а защото страхът от болката в началото  не е избледнял.Все пак ми олекна , че тази работа вече я свършихме , а с нея се нормализира и температурата. Дано нямаме неприятности занапред:pray:
 За протокола дето го водите , ще ви респектирам с размерите на моя юнак. Цели 90 см. и тамън 11.600 кг.По стройни  и дребни от нас да има? Ако няма да си взимам приза "Февруарска хърбалетка"
Еленитка, и аз да ти каж: Пази се !
Готи , аз също не обичам фейсбук и влизам в профила си там веднъж на две седмици.
Вал, да не са ви уроки!!!!Четири години с този кеф да ходи Ева и никога да не отсъства по болест.
Виж целия пост
# 545
Еленитке,не се шашкай,хич не е толкова страшно това с пишката.Ние проблеми не сме имали,може би защото забелихме още на 6м.Изобщо не се усети нищо,нито пък след това е имал проблеми с пишкането.И да се пазиш.... Hug
Виж целия пост
# 546
Еления, повече почивка, и ударните дози лекарства ре-дов-но, моляяяя!!! Няма да се излагаме я... Crossing Arms
И аз нещо хич, ама хич не му се кефя на тоя фейс...

София, днес усетихте ли земетресението - беше лекичко в сравнение с онова от преди почти 2 седмици, но пак си разлюля... брай...

Вал, на принцес` Ева - браво на детето, май във вашето фемили ти си най-голямата шаш и паника... А аз знам, че коластрата и зелената енергия се дават заедно,  и по-точно - профилактично като е - сутрин на гладно една коластра, след 20 мин някъде една ЗЕ. А при болести и възстановяване дозите се засилват. Едното имаше актив , а другото пасивен стимул за организма.

Поздрави на всички...
Виж целия пост
# 547
Предишното земетресение не съм го усетила, но днешното беше яко. Бъррр!
Камчи, ще престане да плаче Ици. И Кало беше така. Непрекъснато правеше уговорки, като сядаше на гърнето: "Ще пишкам леко. Няма да боли?".
За размерите - може да звучи невероятно (на фона на интензивното му наддаване в началото), но за една година Кало е качил само 200 грамчета. Тръгна на ясла 14.500 през септември миналата година, сега е 14.700. Височината е 99 см.
Виж целия пост
# 548
Ууууу, София,успойте страстите,че виж как ви люлее Confused
Земетръса го гледах в "Денят е пркрасен"Доста им се разтрака студиото... Confused
Ужас.
Виж целия пост
# 549
Бързам да питам
как сте София, земетресение имало при вас. Братовчедката на Ники сега ми писа че е било много силно.......
Виж целия пост
# 550
Ехооо, здравейте и от нас с Габи Wink
Хубавичко ни раздруса Shocked...по последни данни било 3,6 с епицентър Слатина....Няма да ви казвам как го усетихме на 8-я етаж Rolling Eyes
Ние сме горе-долу добре... само дето приемането ни в ясла още е под въпрос и вече нямам нерви да се занимавам с бюрокрации Crossing Arms

За протокола...Габи е 13,5кг. 94см.
Чета ви редовно, но покрай нас няма нищо ново и затова не съм писала.
Еленке, да пазиш малкия мъж и да си пиеш редовно лекарствата Naughty Hug
Вал - браво на малката принцеса за адаптацията Heart Eyes ...дай боже всекиму (както се казва) Simple Smile
Толкова за сега, че заминаваме на село да берем грозде

Весел уикенд на всички!
Виж целия пост
# 551
Епицентърът на земетресението беше у нас, не се шашкайте.  Mr. Green
Тука всичко подскочи, Пламена както си спеше с все двуетажното легло се измести с подскок в средата на стаята пред смаяния ми поглед, аз се люлях все едно съм на кораб докато стигна до стаята и, или е било силно или сградата в която сме е супер паянтова.  Laughing
Тя става сънена и аз и викам, обувай се бързо, че тръгваме, ама къде тръгваме и аз не знам, тя си слага пантофите и се подрежда по пижама до вратата и ми вика "готова съм"  hahaha
Сега сме обути и сме приготвили суха храна за из път и сме в бойна готовност, дано не люля повече, че не обичам такива емоции.

Искам да ви кажа, че доживях да плаша Ева, че ако не слуша няма да я заведа на детска градина и тя става най-послушното дете на света.
Вчера и казвам, заспивай веднага че ако те чуя да приказваш утре няма да те заведа на детска градина, обикновено си бъбри 1ч поне като легне обаче снощи заспа за 5 минути, то мерака бил голяма работа.  Laughing

За фейсбук мога само да кажа, че ми е най-омразния сайт, регистрирала съм се само защото някой като ми прати линк със снимки от там не мога да ги гледам ако нямам регистрация, иначе мъжа ми там си говори със звездите или по-точно звездите му говорят.  hahaha

Еми, не знаех, че се дават заедно в интерес на истината аз коластра не съм давала до сега на никой, само ЗЕ на Пламена съм и давала преди, но си поръчах и ЗЕ та ще ги давам в комплект, дано има ефект.
Виж целия пост
# 552
Искам да ви кажа, че доживях да плаша Ева, че ако не слуша няма да я заведа на детска градина и тя става най-послушното дете на света.
Вчера и казвам, заспивай веднага че ако те чуя да приказваш утре няма да те заведа на детска градина, обикновено си бъбри 1ч поне като легне обаче снощи заспа за 5 минути, то мерака бил голяма работа.  Laughing

Е, вие сте много лесни, щом става така. Аз пробвах да чета приказки, но Снежанка я докарахме до убождането на царицата и трите капчици кръв върху снега. Затова сега разказвам до откат на загасена лампа осъвременен вариант на приказките. Вчера му разказвах надълго и нашироко как таткото води Хензел и Гретел в гората заради финансовата криза. Очевидно ме слуша много внимателно какво му разказвам. Като го прибирах от яслата виждаме един мъж в двора на съседна къща и той ми вика: "Ето го човекът с пушката". Питам го какъв човек с пушка вижда, а той ми обяснява: "Ловецът, мамо -  дето отива в гората с пушка, за да извади сърцето на Снежанка и да го занесе на царицата". Рецитира ми и "Огледалце, огледалце на стената. Кажи коя е най-красива на земята"... Та вчера почнахме и приключихме с "Хензел и Гретел", направихме анонс за днес - "Аладин и вълшебната лампа" и той реши, че не иска да чака за Аладин, та да го почвам веднага. Бре, разказвам аз, разказвам... и по едно време усещам, че езикът ми натежава и започвам да приказвам някакви глупости. След един час се събуждам и установявам, че Калоян ме е разкопчал, закачил се е на "смукач" и си е заспал преспокойно. Та не знам кой кого приспива и защо Crazy
Виж целия пост
# 553
Основната заслуга за движението по темата е моя.През 2 поста съм аз Mr. GreenЛичи си,че съм си в къщи и бездействам Mr. Green
..... След един час се събуждам и установявам, че Калоян ме е разкопчал, закачил се е на "смукач" и си е заспал преспокойно. Та не знам кой кого приспива и защо Crazy
А разказвай си ти приказки,разказвай...
И ние сме големи фенофе на Снежанка,"дивито" върти "дискивито" по три пъти на ден.Знаем всички реплики на изуст,а като дойде сцената с ловеца идва при нас в хола и казва"Страх ме е от този чичо."Не става да и разказвам приказка за Снежанка,защото не я знам на изуст и ме поправя на всяка дума LaughingЗатова си измислям кратки сценарии с Мечо пух и компания.После подобно на Валерия казвам"А сега покажи как ще спинкаш на детската градина."или пък "Сега кой ще заспи най-бързо?"
Новото при нас е че от 1 седмица Стела спи в отделна стая.Много и се радва,обзавеждахме я зедно,детето много активно се вкючи в изготвянето на своята детска и сега повечет време прекарва там,малко ми е неестествено,чувствам се странно,никой не ми е залепен за крака,никой не ми дърпа полата ThinkingВХола вече няма разпръснати играчки на всякъде,не съм свикнала на такъв ред Mr. Green
Виж целия пост
# 554
Приказки мъжа ми и разказва, аз нямам тази чест и нерви.  Mr. Green
Обаче всички приказки, които слуша са някакви тотални измишльотини, един ден ми разказа Ева за гъбката дето си загубила точките и плакала, плакала, плакала и я срещнал един човек и и казал спокойно, спокойно, спокойно и така се повтарят докато не полудееш, лично на мен тези повторения ми действат зле на нервната система, но баща и може с часове да и разказва, та в техните истории има много сълзи.  Laughing
Аз имам едни книжки от Пламена са ми останали с много красиви илюстрации, стават точно за лека нощ, не са дълги, не са и от най-късите, повечето са популярни, Ева много ги харесва, а и аз че като ме накара Франклин да и чета и ми пада ченето.

Аз днес си успокоявах нервите след земетръса правейки кексчета, явно съм се страхувала много, защото като ги показах на мъжа ми и той каза, не ги показвай на децата, че ще се напикат от страх и на мен ми действат респектиращо.  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия