Декемврийските мъничета вече радват ни с ритничета!

  • 23 102
  • 688
# 360
Аз бях с ужасна хрема през 2-3 месец от бременността и изобщо не можех да дишам и даже не си духах носа, понеже не трябваше да се напрягам. Правих си 2 поредни дни инхалация с лайка за около 15 мин. и се оправих  Grinning
Виж целия пост
# 361
Здравейте мили момичета Simple Smile ОООООдавна не съм влизала тук.Надявам се всичко с всички ви да е наред и декември или по скоро,когато му дойде времето,всички ние да гушкаме живи и здрави бебчета Hug Praynig Hug
Всичко с мен и бебето е наред Слава на Бога.Вече и коремчето ми си приличава и много се радвам Simple Smile Покрай мен има мнооого бременни,а останалите почти всички мой приятелки  са със  дечица  newsm44.Когато излизъм навън се чувствам много добре,гледам да се разхождам и да прекарвам времето си с приятелките Simple Smile
Леко бременеене на всички,прегръщам ви и ви целувам милички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 362
Здравейте мами,
helene8118, моите съболезнования. И аз мисля, че не е редно да отлагате сватбата, но вие ще си прецените най-добре.
Виж целия пост
# 363
helene8118, много съжелявам за дядо ти.Той е на добро място и вярвай, че ще ви пази.
Мацки, аз сменям цвета на гащите , ей сега се връщам от док, ами пак девойка ще е Simple Smile, аз се радвам, ама таткото искаше мъж този път Simple Smile
Каза ми и резултатите от ранният БХС 1към 10 000.
Виж целия пост
# 364
Браво mari:) много се радвам за теб и леко ти звиждам за розовите гащи. На мен от ден на ден чувството за момче ми се засилва. Ще видим дали ще познае  Thinking
Виж целия пост
# 365
офф и аз такова чувство имам за момче и всички около мен само това ми казват,хем искам момче , ама и момиче искам ,ама...живи и здрави каквото дойде
Виж целия пост
# 366
На мен в 10 седмица ми казаха, че има някакъв израстък и може да е момче, но процентът на грешка бил голям и ще потвърдят по-нататък. При вашите бебета не се ли виждат вече някакви признаци какво е? Аз също имам усещане за момче от самото начало на бременността, макар че всички наоколо пожелават и се надяват на момиче, казват че момиче е далеч по-хубаво.
 
Виж целия пост
# 367
Аз съм в 13г.с и като ходих тази седмица на преглед попитах кога ще може да се види какво ще е казаха ми чак след месец и то зависи от бебо,на всеки различно казват.
Виж целия пост
# 368
Аз като бях при Томова в 13г.с. и 4 дни и ми каза, че не виждала мъжки атрибути и най вероятно ще е мома, но не било сигурно.
И аз сега незнам да се радвам ли, защото много искаме мома. Незнам, според вас каква е вероятността да е сбъркала и при следващия преглед да се окаже момче.
Не че ако е момче няма да се радваме , но шарени гащи по- ми се иска.
Виж целия пост
# 369
Aз преди няколко дни бях на преглед, док се опита да види пола, но бебето беше застанало в неудобна поза. На преглед съм чак на 12.07 и тогава каза, че ще ми каже какво е. Аз обаче сега в неделя отивам в болницата за удължаване на болничния и се надявам да го видят. И мен много ми се иска да е момиче. Абе каквото, такова и на момче и на момиче ще се радваме, само да е живо и здраво.  Laughing
Виж целия пост
# 370
Здрасти и от мен - много пишете, не мога да насмогна.  Grinning Аз ходя на ЖК във Вита - всеки път ми казват, че е рано още да се види каквото и да било. Любезно ми казват да не настоявам - рано е и толкова. На въпроса 'кога може би, евентуално, да предположим ще се види?' ми отговарят с лаконичното 'по-нататък!'. Последно бях на преглед в 14 г.с. - надявам се в 18-та, при следващо посещение, да се разбере. Засега се мъча да оправдая 'невиждането' с кофти техника, ама знам ли - може наистина да е рано за по-категоричен цвят на гащите. А като гледам клипчетата в YouTube, всичко си е повече от кристално ясно.  Nerd
Виж целия пост
# 371
Здравейте,момичета как сте нашите гащи са розови  Heart Eyesтака твърди доки ,а и таткото много иска мома,аз също.
Виж целия пост
# 372
Аз имах усещане, че е момче, но в началото на 14 седмица се видя момиче Laughing За мен няма значение пола, така че по-късно и момче да се окаже , няма да съм разочарована. Верно е, че за момиченца има по-красиви дрешки и фибички.....Ама каквото Бог е решил, само да е здравичко!
Чувала съм, че се греши пола и в девети месец, макар че сега имат по-добра техника....
Виж целия пост
# 373
абе и  аз с първата бременост имах усещането ,че е момче та накрая излезе момиценце ,но  Cry
сега пак имам същото усещане ,пък ще видиме на 16,07 когато съм на преглед /лелел колко ми е далече  ooooh!/дали ще кажат,макар,че започнаха нещо пъпки да ми излизат,дали пък не дърпа от хубоста на мама и да е пренцеса  Thinking божа работа,важното да ми е живичко и здравичко ,този път да имам щастлив финал  Praynig  Hug но наистина искам момиче и момче
Виж целия пост
# 374
И аз ходих преди 1 седмица на преглед и ми казаха че по-вероятно да е момиче тъй като не вижда израстък, но не е сигурно просто аз я изнудих да даде някакво предположение.Дано да излезе права,но и момченце да е голяма работа, да е живо и здраво,това е най- важното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия