Декемврийските мъничета вече радват ни с ритничета!

  • 23 101
  • 688
# 375
А аз като питах моя доктор кога ще видим какво е ,той ми вика- декември. Grinning
Виж целия пост
# 376
А аз като питах моя доктор кога ще видим какво е ,той ми вика- декември. Grinning
newsm62 newsm62 newsm62 твоя доктор ме расмя.
Виж целия пост
# 377
А аз като питах моя доктор кога ще видим какво е ,той ми вика- декември. Grinning

Ми то си е така  Joy Joy Joy по-сигурно от това няма
Виж целия пост
# 378
А аз като питах моя доктор кога ще видим какво е ,той ми вика- декември. Grinning

Ми то си е така  Joy Joy Joy по-сигурно от това няма
По принцип е така,но ми е много любопитно Simple Smile Иначе доктора явно е шегаджия-не го знаех,но няма лошо GrinningVery Happy:D:D:D:D
Виж целия пост
# 379
 pipi7598   хахахаха  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 направо ме разби

аз нямам претенции за пола,естествено че родата искат момиче понеже сестра ми има момче,но каквото дойде Hug

Мацки кажете ми нещо за маслото на Икаров,днес ис взех от него някоя ползвала ли го е с предишна бременност
Виж целия пост
# 380
pipi7598, и на мен ми е любопитно и за това си питам всеки път  Mr. Green вчера даже ми показа едната пишка едно такова като клечица бяло а на мен само ми беше в главата да и кажа че там кости няма щото ми заприлича на кокалче  Joy  ама успях да и кажа че на другото пишка не трябва да вижда.Иначе грешки стават и при най-хубавата апаратура  Peace
Виж целия пост
# 381
Колко вода пиете на ден? Аз имам проблем май с водата и не пия повече от 300 грама. Вие колко пиете?
Виж целия пост
# 382
Момичета, ние днес заминаваме на море:)!
Не ме забравяйте:)
До скоро!
Виж целия пост
# 383
koqto, и аз си взех маслото на Икаров по препоръка на приятелка, която наскоро роди. Но ще го ползвам малко по-нататък, защото на опаковката пише "Употребявай след 4-я месец". Пък и сега ползвам бебешкото олио на Джонсън. Виждам, че си от Русе, може би ти или някоя друга мацка да е споделила, но си купих от крема п/в стрии, който бъркат в аптека Николови - мирише малко неприятно, но хубавото е че под формата на крем.

Monkas, аз съм на другата крайност пия поне по 2 литра вода на ден, освен това се наливам доста често с прясно мляко и фрешове (страх ме е да сметна, но сигурно ми се събират повече от 3 литра течности на ден) - и следователно съм чест посетител на WC-то.
Виж целия пост
# 384
Колко вода пиете на ден? Аз имам проблем май с водата и не пия повече от 300 грама. Вие колко пиете?
Аз пия по два литр на ден, добре е да се приемат повечко течности, особео лятото.
Анастасия, приятно изкарване на морето  sun  sport027  grinning039
Виж целия пост
# 385
Какво море, то няма грам слънце тук?! Толкова е мрачно и навъсено.
Иначе за водата, трябва да се пие поне по 1.5 литра на ден.
Виж целия пост
# 386
Момичета, ние днес заминаваме на море:)!
Не ме забравяйте:)
До скоро!
дават времето уж да се пооправи...дано да изкарате късмет Simple Smile иначе днес се опитва да пекне нещо ,ама ще видим Simple Smile приятно изкарване  Hug
Виж целия пост
# 387
здравейте,аз първите месеци пиех наистина много вода,по 1,5-2л,много често ходех до wc-то,обаче всички наоколо само ми викат''пак ли в тоалетната'' и аз поспрях да се наливам вече,срам ме хвана,какво да правя като водата иска да излиза, имате ли все още болки в яйчниците,мен все още ме наболява,до края ли ще е така?
весел ден
Виж целия пост
# 388
Колко вода пиете на ден? Аз имам проблем май с водата и не пия повече от 300 грама. Вие колко пиете?
Аз също не съм любител на водата. Сега се старая да пия повече течности. Наваксвам с чай, таратор и плодове.
Поуспокоих се като прочетох, че вече има нови научни теории срещу задължителните минимални количества вода на ден. Даже бях чела (сега не успях да го намеря), че ако бременната пие повече вода отколкото й се иска, натоварва не само собствените бъбреци, но и бъбреците на бебето. Според мен, ако на бебето му е нужна вода, ще ожаднееш. Мен тази сутрин в 5ч. жаждата просто ме изстреля до чешмата.  Grinning
Като знам в колко комерсиален свят живеем няма да се учудя, ако широко прокламираните 2 л. вода на ден са дело на производителите на минерални води.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:EliDXKNhcpw … ct=clnk&gl=bg

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:f1BzRcdWpJg … ct=clnk&gl=bg
Виж целия пост
# 389
за водата пия много но така съм свикнала
поне 3 литра на ден
ето сега докато чета пак ожаднявам вследствие на което съм през 15 мин в 00
вечер вече се събуждам поне по 2 пъти и то с болки в корема дето се стискам в съня ми  Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия