Дядо Коледа ще дойде пак, с подарък в ръка за Майските деца

  • 43 687
  • 734
# 285
Днес имам двоен празник- с Боян имаме годишнина от сватбата, а сестричката ми има рожден ден.Почерпете се за наше здраве

Весе, за събота още незнам какви ще ги вършим, но ако мога ще ти звънна
Виж целия пост
# 286
Мамче, да е жива и здрава сестра ти Simple Smile
А на вас пожелавам дълги години съвместен, изпълнен с любов живот Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Мамче, да е жива и здрава сестра ти Simple Smile
А на вас пожелавам дълги години съвместен, изпълнен с любов живот Simple Smile

Същото и от мен.  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 288
Мамче, да е здрава и щастлива сестричката ти.
А вие със съпруга ти да бъдете много здрави, сплотени и влюбени   
bouquet

Весе, аз не писах, че сме малко болнички и изчаквах да видя накъде вървят нещата. Но за утре няма да можем да се присъединим, че и Ели има малко сополки.
Виж целия пост
# 289
Тогава друго предложение. Екскурзия до Ловеч и Крушарските водопади на 07.11.2010. Цената според мен е поносима. 33 лв на човек. За деца под 7 години 10 лв намаление. Екскурзията е един ден.
Виж целия пост
# 290
Тогава друго предложение. Екскурзия до Ловеч и Крушарските водопади на 07.11.2010. Цената според мен е поносима. 33 лв на човек. За деца под 7 години 10 лв намаление. Екскурзията е един ден.
Моя синковец заминава там в петък на 5-ти. Цената е 28лв.
Хубаво ли е там?
Виж целия пост
# 291
Моя синковец заминава там в петък на 5-ти. Цената е 28лв.
Хубаво ли е там?
Като гледам снимки и чета отзиви, изглежда си заслужава.
Виж целия пост
# 292
Благодаря ви за хубавите пожелания!
Криси е болен.Не успях да го упазя и сега и двамата се лекуваме.
По думите на моята кума е много хубаво.Тя е очарована и го препоръчва горещо.На мен също ми се ходи, но ноември имаме много празници в семейството и ще се озоря финансово.
Виж целия пост
# 293
Да, страхотно е. 3 пъти сме били там и пак ми се ходи, защото е невероятно красиво. И Ловеч много ми хареса, и Крушуна  Peace.
Препоръчвам го с 2 ръце  Peace
Виж целия пост
# 294
Днес Иван стана християнче!
Минавам само да се хвална!
След малко ще почерпя!
Виж целия пост
# 295
Да си призная много ми липсва сутрешното кафе поднесено от Ончето.


Ще си взема забележка.  Rolling Eyes

На мен ми липсва едно времешната раздумка тук,от всички,ама..........всеки е на някъде и много зает.

Работата ми по цял ден е на компа и нямам време да надникна дори в темата ни,а в нас комп.въобще не пускам защото ми се догажда

Как сте бре МАЙчета и Майки??????

Аз да се отчета набързо с някой неща.

Откакто говорихме за проговарянето......Ивет всеки ден говори повече и повече,някак отведнъж започна и онова заекване=повтаряне на 1-вата дума изчезва вече,и си го обяснявам,с това че знае повече думи вече и не се замисля,как да се изрази със следващите думички

От миналата седмица направих една аритметика,че за 12 мес ходене на ясла сме изпили 14 АБ  Rolling Eyes Cry Twisted Evil
И новата ни педиатърка до сега все с АБ лекува.......

Изцяло сме без памперс,памперс гащи

Все още пиеме АМ  и си предпочита да се лигави с шише с биберон,но само вечер.

Вода пиеме от сламка или шише,чаша

В яслата е много добре,всяка сутрин става в 6;30 и ми казва да ставам да я водя при ЦАТА.

А следобед не иска да си тръгва

Това е в общи линии с нас.


Виж целия пост
# 296
mmagyca, да ти е живо и здраво християнчето Simple Smile

Аз изкарах нощта г/д добре, че даже и целия ден почти проспах. Охках си постоянно де Simple Smile
От край време десният ми крак е бил по-слаб от левия. Макар, че на ските преди години си скапах лявото коляно Simple Smile
За водопадите ще съм кукупяк. И на мен от доста време ми се ходи там.
Виж целия пост
# 297
Здрвейте!

mmagyca, честито ти християнче!

Онче, радвам се, че те виждам при нас. Липсваше.

Аз се разболявам пак.  Confused Лятото изкарах едно дълго боледуване с яка кашлица и сополи, сега пак ще ме повтори, ама тоя път ще ходя при хомеопата. Понеделник ще звънна за час, дано е в града и да може да ме смести бързичко.
Виж целия пост
# 298
Froske, чувам добри отзиви за Инфлуцид.
И на мен напоследък вирусчетата ме оборват. Но се разминавам само с леки 3дневни хреми. При теб е по-сложно.
бягай на лекар.
Виж целия пост
# 299
Тц, такива илачи отдавна не пия и да ти кажа много си ми е добре така.
В София докато бях последната година и повече при здравословни проблеми си ходех на класически хомеопат и си ме оправяше човека за нула време. Сега пак мисля да разчитам на хомеопат. Но нещо все не ми оставаше време да ида на интервю, ама ето че се намери повод.  Joy

Аз сега прочетох за тоя Инфлуцид, че и той бил хомеопатичен, само че е комбиниран препарат. Та не ме устройва пак.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия