.Има л и решение на това или ще отшуми
.Има л и решение на това или ще отшуми
), но сега най-редовно събирам обувки по улиците , иде зима и незнам как ще ходи без обувки
Няма оправия,от няколко месеца Алекс е така.Направо има моменти в които ми се крещи.Туку някой по улиците ми донесе чорапи,или обувки.Обувки купих какви ли не-маха всички.Няма ципове,няма връзки...вече съм решила да му ги залепя с Каноколит за краката
Чорапи всеки ден купувам, но нали често се прибираме боси,вече няма еднакви чифтове. Пратих снимки на бабите и точно като го снимах си беше загубил единият чорап.Намерих друг единичен в количката и го обух.Така стана като мартеничка с червен и бял чорап.И вечра отзива и коментара по телефона от едната баба беше" Ами ако в Англия не продават чорапи,или все са им в различни цветове чифтовете, да пратим малко еднакви чорапки от тук"

,няма такива изпълнения.Надявам се и на вас това скоро да ви стане безинтересно
! И ние бяхме така - я някой обувка ни донесе , я се провикне да си я вземем....но сега вече въобще не се събува навън....но във вкъщи продължаваме редовно да си събуваме топлинките и да щъкаме боси по теракота Препоръчани теми