Горещината ни налегна,а ЯНУАРЧЕТО на играчките за плаж наблегна.

  • 34 421
  • 737
# 660
И аз като Пипи  Hug пускам Лео на ДГ сега. Още ходи само по малко всеки ден, но с тенденция да ходи до обяд няколко месеца.

Зимна, дано е добре вече татко ви.  Hug Hug

Взехме Геомаг по препоръка на приятелка, но Лео не го зачита много. Любими са му в момента количките, разказва кои гуми са за кал, кои за сняг, амортисъори имали ( ама верно имат) и колело кара много.
Виж целия пост
# 661
Пипи,и аз съм пуснала Илия на детска градина с набор 2007.

Зимна,бързо възстановяване на таткото. Hug

Еви,много ви се е насъбрало.Дано физиотерапията помогне на Мърко. Hug

За среща ако се организирате и имаме възможност ще дойдем.
Виж целия пост
# 662
Еви- стискам ти палци. Praynig Praynig Тези педиатърки са много.... нямам думи.  #2gunfire #2gunfire
За Сияна непрекъснато и обръщам внимание ,че нещо крачетата и май са на хикс, а тя все ми обяснява че съм си въобразявала.  Confused Само ,че тя много обича да сяда, както не трябва на коленца, а мен ме няма по цял ден да и правя забележка. Embarassed


Сияна и тя все едно е на градина с предния набор, защото в частната градина са от 3 годишни, но ще видим. Нашето започване нещо запецна.  CryХоди пет дни и вече е болна- температура 39 ,гърло кашлица хрема. Сега вече седмица сме в къщи, още отвреме навреме течат сополи и понякога кашля Cry Скоро няма да я пусна пак. Лошото е ,че не иска и да чуе за градината. Сутрин се събужда с плач- "Мама няма да ходи на работа... Сияна няма да ходи на детска градина" И така половин час , докато се убедим ,че мама ще ходи на работа ,но Сияна няма да ходи на градина. #Crazy малко беше почнала да свиква, сега ще трябва всичко пак отначало. Cry


Пипи- прати ми моля те координати на това местенце. Много ми хареса описанието ти. Hug

Виж целия пост
# 663
Пипи, браво, че сте успели да си починете, аз не събрах смелост да ида с тези дечурлига тази година, но пък до година ми се види, че сте си изкараме като Тедсън Joy
Момичета, благодаря ви за подкрепата, от 23 почваме физиотерапията и ще ви споделя как върви, а яслата пак се отлага за 10 октомври някъде... Hug
А педиатърката я сменям, при първа възможност, аз не искам някой, който да знае всичко , а като не знае, да ме прати при специалист, ама нали все си стискат направленията и ме ядосват много.. все си мсиля, че ако бяхме отишли по-рано можеше да се предотврати това от части. Нищо, поне сега си знам, а като я питах за очите ще ме прати ли да го проверят , тя ми каза, че го следяли те, Божееее, щях да падна, ами тя никога не го е гледала, само го мери, тегли и пита дали боледува често. Та така....
Вей, може да ми подхвърлиш някоя идея за мъчения. Grinning Забравих да ти кажа, витамините ни отдавна са тук, Мърко си ги пие с кеф, даже реве за повече от 1 на ден, следващия път ще пробвам тези с коластрата, голямо благодаря за сайта. Hug
Иначе аз тъкмо да се оплача и Мърко днес се държа перфектно, бяхме навън от 9,30 до 15,00, че баща им беше нощна и ги изтиках рано-рано сутринта, че да може да поспи, ми то на тролей се возихме, взехме си една пратка от Редута, ядохме, вкл. и Ивайла, малкия седя до мен примерно, играхме, много сме доволни, всички. От време на време взимам малката и го повозвам да си почине, че иначе става нетърпим, добре, че количката е яка, пък бебка е лекичка и така.
http://ewito.multiply.com/photos/album/21#photo=8 - ето малко снимки на децата, май трябва по-често да ги снимам, като гледам от коя дата са,,,,
Виж целия пост
# 664
Еви,големи са сладурчета, да ги нагушкаш!
Мила, ако следващия път знам предварително ,че ще ходим ще се обадя, че сега беше много спонтанно.
На мен тия дни ми е много криво, но като видя Боби да чурулика около мен и забравям за проблемите,както се пееше в онази песен... only children's breath make us to forget the death 
Гадинке,струва ли си концерта. Мъжа ми иска да ходим в Прага или Будапеща догодина да го гледа, много е ентусиазиран.
В яслата ги учат на разни песни и като вървим по улицата пее с цяло гърло,всички се обръщат след нас особено като зацикли на wheels on the bus... в изпълнение динг динг динг..просто не спира, дано поне да пее правилно,че иначе ще има да тормози слуха на хората.
Виж целия пост
# 665
Добро утро!!!

Да, Гаде сподели за впечатленията за концерта,че и моят вече търси самолетни билети за Дюселфодорф догодина. Сън не го хваща и само ме ръчка да питам как е минал концерта.

Аз искам да честитя бремеността на още една януарска мама и да и пожелая леко раждане, защото то като гледам е дошло!!! Мама Бико, леко бременеене до края и най-прекрасното бебе на финала!!!
Виж целия пост
# 666
Привет:)
Не съм се включвала от доста време, но все не смогвам да стигна до форума!
Ние сме добре, Нели тръгна на детска градина - на 13-ти септември й беше първият учебен ден. Първите три дни ходи с голямо удоволствие и желание, но от там нататък да не ви разправям за какъв рев става въпрос... Сутрин щом си отвори очите и почва да мрънка, а в градината вече изпада в истерия Sad
Но пък бързо се успокоява и се заиграва. Вечер я взимаме доволна, усмихната и мнооооого уморена - заспива към 20.30 часа, което до преди тръгването беше невероятно:)Само се надявам да не боледува прекалено много, иначе съм сигурна, че ще свикне. Прекалено много обича да играе с дечица, а с прабаба й, която я гледаше преди, й беше доста скучно..
На почивка не можахме да отидем това лято за съжаление. Татето смени работата си и не можеше да отсъства:(
Тръшкането и непрекъснатия рев за нещо са доста актуални и при нас. Понякога просто съм на ръба на криза. Крещя, викам, но без ефект, не ми обръща никакво внимание. Дано по-бързо премине това, щото и аз като Ели си мразя гласа Whistling
Виж целия пост
# 667
Бико, честита бременност и от мен  bouquet Желая ти леко раждане и пухкаво бебенце накрая Hug

Ние вчера бяхме на лекар. Ще обуваме пак сини гащи, а имах почти 100%-во усещане за момиченце, но явно съм грешала Simple Smile. Да ни е живо и здраво Praynig

Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 668
маце, честита синя новина Hug

жужу, http://www.chrousso.gr/ - това е сайта на хотела, иначе доста български агенции го предлагат, ние резервирахме през Рейма, че беше най-евтина офертата им.

аз установих, че от викане няма полза... най-добрата тактика май е да не му обръщам внимание като реве/мрънка/тръшка се, ама не винаги издържам, той като зацикли и може да издържи много време Embarassed сигурно и на тях не им е лесно... тежък период, да са ни живи и здрави Heart Eyes
Виж целия пост
# 669
Бико, честита бременност и от мен  bouquet Желая ти леко раждане и пухкаво бебенце накрая Hug

Ние вчера бяхме на лекар. Ще обуваме пак сини гащи, а имах почти 100%-во усещане за момиченце, но явно съм грешала Simple Smile. Да ни е живо и здраво Praynig
И моето усещане не се оправда, като бях бременна с Кристиян, та сега си имам в къщи само "сини гащи"
За викането и тръшкането, пак сме в тази фаза, но сега е в комбинация и с разтройство и болки в стомаха, та аз вече и мислите взех да си мразя не само гласа.
Пипи много добре изглежда комплекса, но аз не съм фен на Гърция, един път ходих и няма да повторя, меко казано мразя ги. Виж догодина една Турция бих направила с децата или без децата, или в най-добрия случай "няколко семейства без мъжете и децата".
Виж целия пост
# 670
Ewito, много сте хубави  Hug  Дано бързо се реши проблема с крачето! А какво му има на очите ... нещо спомена за тях.
Гаде, страхотни снимки!!!
Пипи, не мисля, че си сгрешила като си записала Емо в 1ва група. Успех с адаптацията!
Маце, честито синьо вързопче!  Hug

Относно бебешкия пубертет - Явно при нас не е в такава силна форма като чета какво споделяте ... Като се замисля не съм крещяла все още, но аз съм по-търпелива и със спокоен темперамент.
Виж целия пост
# 671
ханна , Миша и тя ли е в 1ва група? тази година
Виж целия пост
# 672
Не, Слънчи, в яслената група е пак. Директорката ми беше казала, че ако я премести Януари месец в градинската група, то Септември месец пак ще започне първа група с наборчетата от яслата.
Та невиждам голям смисъл от това местене ... пак при ясленските приятелчетата от набор 2007 с нова госпожа, после пък пак да се разделя с тях и да започва пак с наборчетата и с друга госпожа ....
Вярно, очертава се скучна година в яслата, но ще гледам да компенсирам със занимания вкъщи.

Я ми кажете, при положение, че първа група ще бъде на 3г и 8м, може ли ако искам да започне училище на 6г и 8м?
Колко са годините в дет.градина??
Виж целия пост
# 673
Маце, честито второ момченце! Hug

На мен хотела на Пипи много ми харесва. Записвам си го във фейвъритс, за да ми е под ръка Peace

.... или в най-добрия случай "няколко семейства без мъжете и децата".
Joy ще го цитирам при подходящ случай.... ако много ме ядосат домашните  Naughty

слънчи, Лъчи тръгна ли на градина?

Ханна, четири са годините в детската градина. За подготвителната (четвърта) група трябва да се разбереш с директорката на градината Миша да я изкара една година по-рано или с директорката на училището да я вземе без подготвителна. Но скоро май ще въвеждат две години подготвителни групи  Thinking
Виж целия пост
# 674
Ха, как така две години подготвителна?? В такъв случай нашите на 8 г и 8 м ли ще са първокласници  #Crazy
Или предучилищната ще започне на 5 г .. и на 7 тръгват? Или трета и четвърта група ще се води предучилищна?
То далечна работа, но пак се замислям отвреме навреме.
Може да има вариант първата година предучилищна да е в градината, а втората - в училище ...





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия