



.Лека бременост докрая. 


ще го цитирам при подходящ случай.... ако много ме ядосат домашните 


ще го цитирам при подходящ случай.... ако много ме ядосат домашните 

ще го цитирам при подходящ случай.... ако много ме ядосат домашните 


, а иначе ние сме добре уж, здрави за сега. Никол от началото на седмицата е на новата детска градина и изобщо не е плакала - да не повярва човек. А госпожите много я хвалят, че била най-оправната и умната, нищо че била най-малката в групата. Ама аз си мисля че ми ги казват тези неща, за да не се притеснявам и да не взема отново да я върна в старата градина.
. Никол постоянно повтаря че тя ще има рожден ден и нищо не е в състояние да я убеди, че нейния е чак след 3 месеца, така че си мисля че тя ще е главното действащо лице и сега в събота и на 29 декември. Добре че малката не разбира още нищо и няма да възразява, но догодина да му мислим
.
. Лека и спокойна и едно здраво бебче на термин! 



Препоръчани теми