
Ние засега я караме добре. Аз пропуснах първите два дни на плажа, че бях неразположена и сега се опитвам да наваксам с тена, ама много жега и все се муша под чадъра, дано ме хване слънчето на сянка

Рени, дано малчо е по-добре вече

Ние няма да можем, да направим точно детски РД на малчо, а така исках, ама няма как. Купихме му подаръци, повечето даже успяхме да скрием
Накарах тати, да му вземем и тротинетка, ама не мобже да я кара нещо, дано се научи, че колко пари дадохме
Иначе скрихме разни костенурки нинджа, Бен 10 и разни подобни момчешки му работи.Но няма как да му вземем детска торта и да я отнесем в ресторанта, където ще се почерпим с чичо му, стринка му и двамата братовчеди, та се чудя и свещички как ще духа детенце, не знам. Утре ще го измислим.
А как плува това дете, с надуваемите неща за ръцете, съвсем самостоятелно си плува, направо не мога, да повярвам, че и пляска с краката, като тръгне нанякъде и пляс пляс и стига
Абе жестоко попадение, аз си мислех, че не са много надежни тези неща, че няма да могат, да го задържат на повърхността, но са идеални, сега вече не го иска пояса. Стана и по смел на мама рибката
Скача, потапя си главата, даже за мой ужас пие от гадната вода, уж я изплюва после, прави се на делфинче, ама като знам, колко е мръсно 
Ходихме и на делфинариума, много му хареса, на мен също, ама май не се е променило много от преди 20-тина години.
И морската градина много ми хареса, Варна като цяло е хубав град, хем на мен само лоши неща да са ми се случвали във Варна, не мога да отрека, че е много приятно тук.
Хайде пак ще ви пиша


Не могат ли да направят компромис....ако ли не поръчай няколко пастички и сложи свещичка да духне и така.....
ако не беше една 10 дневна почивка в търсене на комбайнери ,забавиха ни с 10 дни,но здраве да е!надяваме се живот и здраве на нова година да сме там (да празнуваме де не за друго) 




Бързо да минава болното
Но пък преди 5г се блъснах в едно дърво/влязох в канафката т.к. беше много спешно да си сложа парфюм/ и ходих с насинена брада 2месеца..



