Юли 2006 - 95

  • 36 859
  • 747
# 240
ЧЕСТИТО НА КАЛОЯНЧО И ГЕРИТО, ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ  Hug

Ние засега я караме добре. Аз пропуснах първите два дни на плажа, че бях неразположена и сега се опитвам да наваксам с тена, ама много жега и все се муша под чадъра, дано ме хване слънчето на сянка  Sunglasses

Рени, дано малчо е по-добре вече  Praynig

Ние няма да можем, да направим точно детски РД на малчо, а така исках, ама няма как. Купихме му подаръци, повечето даже успяхме да скрием  Wink Накарах тати, да му вземем и тротинетка, ама не мобже да я кара нещо, дано се научи, че колко пари дадохме  ooooh! Иначе скрихме разни костенурки нинджа, Бен 10 и разни подобни момчешки му работи.
Но няма как да му вземем детска торта и да я отнесем в ресторанта, където ще се почерпим с чичо му, стринка му и двамата братовчеди, та се чудя и свещички как ще духа детенце, не знам. Утре ще го измислим.

А как плува това дете, с надуваемите неща за ръцете, съвсем самостоятелно си плува, направо не мога, да повярвам, че и пляска с краката, като тръгне нанякъде и пляс пляс и стига Simple Smile Абе жестоко попадение, аз си мислех, че не са много надежни тези неща, че няма да могат, да го задържат на повърхността, но са идеални, сега вече не го иска пояса. Стана и по смел на мама рибката  Heart EyesСкача, потапя си главата, даже за мой ужас пие от гадната вода, уж я изплюва после, прави се на делфинче, ама като знам, колко е мръсно  Sick
Ходихме и на делфинариума, много му хареса, на мен също, ама май не се е променило много от преди 20-тина години.
И морската градина много ми хареса, Варна като цяло е хубав град, хем на мен само лоши неща да са ми се случвали във Варна, не мога да отрека, че е много приятно тук.

Хайде пак ще ви пиша
Виж целия пост
# 241
Честит рожден ден на Митето, Калоян и Гери! Да са много здравички, послушни и щастливи! Hug  bouquet
Пиги, успех с новото начинание  Peace
Рени, как е малчо?
Честит рожден ден на МГиздова, здраве, щастие и любов  bouquet
Ивка защо не може да вкараш торта в ресторанта newsm78 Не могат ли да направят компромис....ако ли не поръчай няколко пастички и сложи свещичка да духне и така.....

Аз днес ходих на кръв и урина, че вече ще се побъркам с гадия цистит, вече 7 години ме тормози.....преди беше само зимата, а сега вече си ме боли постоянно, дори и в тези горещини ooooh! Tired

Правихме и на Алекс изследвания- само левкоцити и лимфоцити са му завишени, но уж било нормално за деца до 4 год Rolling Eyes
Виж целия пост
# 242
Честити рожденни дни на Даниел и Цветан!Да са здравички и щастливи!  bouquet  bouquet  bouquetНа майките букети!

Ние вече сме на етап 1ва плоча  Crazy ако не беше една 10 дневна почивка в търсене на комбайнери ,забавиха ни с 10 дни,но здраве да е!надяваме се живот и здраве на нова година да сме там (да празнуваме де не за друго) Crazy

Виж целия пост
# 243
Честит Рожден ден на Даниел и Цветан!
Ели, браво на вас, доста сте бързи. Пожелавам Ви да празнувате Нова година в нов дом.Диди, за цистит можеш да вземеш Нолицин или Монорал. Последното е прахче, което се пие еднократно. Не съм го пила, но моята лекарка каза, че е много добро и действа веднага. Ивка, вие в кой хотел сте, че и ние ще ходим на Св.Константин и Елена. Ще може ли лични впечатления? Досега не съм ходила там. Хубаво ли е времето?
Виж целия пост
# 244
Да са ни живи и здрави всички рожденичета! Много приключения и вълшебно детство им желая!

Целувчица и за днешния рожденик Цеци! Heart Eyes


Почерпка и за нашия щурак:

Виж целия пост
# 245

Ели, браво на вас, доста сте бързи. Пожелавам Ви да празнувате Нова година в нов дом.
  Бързи сме, като намерихме чудни майстори,малко пари искат,много работят,като в приказките...само и пари ако изтеглим още за довършителните неща ще е супер:)ако не полека лека!
Благодарим за пожеланието,надяваме се Не да сме се преместили,  а да има минимаални условия да се съберем там поне ток и вода ,пък един килим на земята и маса все ще наредим Crazy

Уф вече ми се работи нещо,има едно заведение до нас съм го набелязала никой не може да го разработи,явно го забатачват де,иначе ако се вземе и се сложат едни люлки едни пързалки-фуллл ще е,ама нъц newsm78 ив ДГ няма да ме огрее скоро поне докато не завърша ooooh! то тогава къде ли ще са ми нервите за деца незнам newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 246
Благодарим за хубавите пожелания  Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДАНИ, ЖИВИЧЪК И ЗДРАВИЧЪК ДА Е  Hug

Ели, браво, както вървите и преди Нова година ще се нанасете, ха дано  Peace

Диди, много лошо това с цистита, толкова ли е упорит  newsm78 Скорошно оздравяване  Hug

Мгиздова, ние сме в апартамент, а не в хотел. Почти нямам впечатления от курорта, само една вечер се поразходихме тук, хубаво е, зелено. Ние ходим на плаж на Слънчев ден, а вечер се разхождаме във Варна.
Днес ни валя дъжд на плажа, ама порой, едва се прибрахме. А преди това щяхме, да измрем от жега, ама тука на морето много бързо се сменя времето бе, за секунди заваля.

А аз сутринта как паднах, момичета, тц, тц, не е за разправяне, пребих се като куче. Като паднах от един парапет с една кутия шоколадови бонбони в ръка и се приземих по гръб на ръба на парапета, отгоре ми бонбоните, абе ужас. Но боли ужасно много  Cry


Рожденият ден го изкарахме хубаво, много подаръци получи детенце, следобяд по някое време стринка му и чичо му донесоха торта със свежички, хапнахме си, после ходихме на един чудесен ресторат на морска спирка Капитан Кук, до нас акустираха 2 огромни военни кораби, току на половин метър от ресторанта, а той е на 3 етаж на една сграда и отвсякъде се вижда морето, кораби разни, много ми хареса.

Виж целия пост
# 247
На рождения ден на Пиер-Павел не мога да не се сетя за вас, мили юлки, с които делих радости и тревоги толкова време! Редиците са намаляли, но все още сте тук и ме радва това, че като кликна ви намирам.

Ето и една малка почерпка :



Щастливо и безгрижно детство на всички сладури станали на 4 годинки!

Целувки!
Виж целия пост
# 248
Честит празник на Дани, Цеци и Пиер-Павел! Много да са здравички, умерено палави и много весели игри им пожелавам! Hug  bouquet

Ели, браво, все с такова темпо да вървите Peace
Ивка, много ме заинтригува с този ресторант, искам снимки да го видя Wink Е как така падна бе момиче, по кой мъж се загледа Thinking Бързо да минава болното Hug
Дю, как е малкия, мина ли вече баба шарка?
Рени как е бебчо?
Виж целия пост
# 249
Честит рожден ден ,макар и на патерица на всичките ни прекрасни юлчета Hug
Диди,ресторантът е всъщност един кораб,преустроен за тази цел.Наистина е много атрактивен като атмосфера,но според мен специално е безумно скъпо.Моя приятелка,която опитва с новия си приятел от доста време да има бебе успя най-сетне да забременнее във Видин,така че внимавай,имате нещо във въздуха там Mr. Green
Лала,имаш ли някаква представа дали е добро това новото френско училище?Хвърлила съм муоко,но сякаш не ми се доверява на разни форуми и майки,които се изхвърлят,за да не си признаят,че са сгрешили и са дали куп луди пари newsm78
Аз вчера катастрофирах и имам огромна цицина на главата и мозъкът даже ме боли,та утре май ще ходя на лекар SickЕдин кретен на пешеходната пътека се вряза в колата зад нас и ни нацели цели 4 коли,та така... #2gunfire
Виж целия пост
# 250
Oлее,Тиция много неприятно.И на мен ми се е случвало,даже 2 пъти един след друг една шматка не можа да спре навреме,и то не на пешеходна пътека  ooooh! Добре че бях без поражения по колата.Нейната обаче беше дроб сърма отпред  Whistling Но пък преди 5г се блъснах в едно дърво/влязох в канафката т.к. беше много спешно да си сложа парфюм/ и ходих с насинена брада 2месеца..

Бебчо е добре.Вече не кашля,секрети няма.Ефект имаше още на 3-тият ден.  Peace

Ние сме в Св.Влас.По цял ден киснем в басейна и ние и децата.Добре че бебчо ми е добричък,само папка и спинка и си ритка с крачетата,ръчичките,гука си милия.Ама това ще ни е почивката.Другото лято вече ще бягаме след него  Crazy

 Hug за всички!

Виж целия пост
# 251
Честит Рожден на всички малки и големи юлчета! Бъдете живи, здрави, много щастливи ,късмет и малко ,но истински приятели.

Аз вчера катастрофирах и имам огромна цицина на главата и мозъкът даже ме боли,та утре май ще ходя на лекар SickЕдин кретен на пешеходната пътека се вряза в колата зад нас и ни нацели цели 4 коли,та така... #2gunfire
днес ти звънях ,но не ми вдигна. Отивай на лекар ,как така не си отишла ,пак ще се караме. Hug
лала  Hug Hug Hug Hug

ние събота ходим на плаж,в неделя реанимираме и после през седмицата не ме оставят на мира моите разбойници.
прекрасна вечер ви желая   bouquet
Виж целия пост
# 252
Честит Рожден ден ,на всички празнували тези дни.Безгрижно детство им желаем и здраве.От здраве да не се отърват Hug Hug Hug



Тиция,много съжалявам за това което ти се е случило.Отивай на лекар,и бързо възстановяване ти желая Hug
Честито на приятелката ти.Дай Боже прекрасно бебче да и се роди Praynig
Много ми липсвате всички Heart Eyes

Всички ви прегръщам много Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 253
 smile3549

http://www.youtube.com/watch?v=Nbitkyp9lrQ

Голям дъжд се изля при нас:)  ooooh!

Виж целия пост
# 254
Леле Тиция, много неприятно, отивай на лекар, шега не бива ей  Naughty
И да ни напишеш после, как си  Praynig

Рени, радвам се, че бебчо е добре  Hug

Тук още не е заваляло, но днес е малко облачно и се чудим дали, да ходим на плаж или да се разходим из града.

Не е в кораб този ресторант, в постройка си е  Peace

Но Диди, ако още не си разбрала, аз със стаж във форума 4 години, така и не се научих, да качвам снимки  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия