Ще ви помоля за вашия съвет относно подходящ хотел в Златни пясъци, за двойка, наши роднини, чужденци,млади хора, но не тинейджъри все пак, които идват за първи път на нашето Черноморие. Двойката е без деца така че изисквания от към такъв сервиз няма, ще е хубаво, ако хотела по-близо до частта с клубовете, дискотеките, или центъра, където има по-голямо оживление.Ако може хотела да е приличен, близо до морето, не е задължително 5-звезден, или пък другата крайност от тези с вечно пияните чужденци, ...търсим нещо all inklusive, или, полупансион, че в повечето all inklusive, които не са ултра, е включено само българско меню и напитки, а не знам, все пак, как ще им се понрави само нашата храна...
Имаше наскоро тема за хотел all inklusive на Златните, но се предлагаше предимно Морското око, а той е по-в северната част, далече от *водовъртежа*
...Много благодаря на отговорилите, предварително

, но го преживях. иначе хотела е в центъра и е подходящ да млади хора. малко е шумно на басейна заради пързалките, но не от деца а и от по-големи румънци
и крещящи руснаци
. добре, че първите дни преобладаваха немци и е спокойно, защото те предпочитат спа центъра, който също е приемлив за Бг. иначе обслужването е на ниво, сменят бельото и кърпите редовно и така. аз специално съм много доволна за 4-те звезди и пак бих отишла 