Подходящ хотел в Златни пясъци, спешно!!!

  • 7 775
  • 29
# 15
Аз да използвам темата.На 30-ти заминаваме на Златни в хотел "Арабела грифид".Хотела е 4+ звезди на база ултра ол инклузив.Разгледах го,четох доста и много ми хареса,а и цената ми е добра за тези условия.Ако някой е почивал там да сподели впечатления.
Виж целия пост
# 16
Santel, и аз питах в други подобни теми - никой не ми отговори, имаше май някакъв намек, че е хубав, както и грифид болеро, но ни вопъл - ни стон като цяло
Виж целия пост
# 17
Аз да използвам темата.На 30-ти заминаваме на Златни в хотел "Арабела грифит".Хотела е 4+ звезди на база ултра ол инклузив.Разгледах го,четох доста и много ми хареса,а и цената ми е добра за тези условия.Ако някой е почивал там да сподели впечатления.

Какви са цените? Че братовчед ми искал да почива в БГ...
Виж целия пост
# 18
Намерих сайт с мнения и оценки за хотела и има само много добри отзиви,освен че паркинга бил малък.

Киса,плащам 1380 за 7 нощувки,2-ма възрастни и дете на 7г. на база ултра ол инклузив.
Виж целия пост
# 19
Намерих сайт с мнения и оценки за хотела и има само много добри отзиви,освен че паркинга бил малък.

Киса,плащам 1380 за 7 нощувки,2-ма възрастни и дете на 7г. на база ултра ол инклузив.

А в  това база ултра ол инклузив какво точно влиза?  Flutter
Виж целия пост
# 20
http://www.grifidhotels.com/ultra_inclusive_ara_bg.html
Виж целия пост
# 21
Ами разликата от ол инклузива е,че използваш повече ресторанти за хранене\в случая италиански и азиатски\,ежедневно зареждане на минибара,има и хавлии за плаж,вносен алкохол,храната би трябвало да е по добра,соковете да са натурални,би трябвало да има интернет.Ей такива дребни неща,но за мен са от значение.Като се върна ще пиша отзиви. 
Виж целия пост
# 22
Здравейте!

Ще ви помоля за вашия съвет относно подходящ хотел в Златни пясъци, за двойка, наши роднини, чужденци,млади хора, но не тинейджъри все пак,  които идват за първи път на нашето Черноморие. Двойката  е без деца така че изисквания от към такъв сервиз няма, ще е хубаво, ако хотела по-близо до частта с клубовете, дискотеките, или центъра, където има по-голямо оживление.Ако може хотела да е приличен, близо до морето, не е задължително 5-звезден, или пък другата крайност от тези с вечно пияните чужденци, ...търсим нещо all inklusive, или, полупансион, че в повечето all inklusive, които не са ултра, е включено само българско меню и напитки, а не знам, все пак, как ще им се понрави само нашата храна...
Имаше наскоро тема за хотел all inklusive на Златните, но се предлагаше предимно Морското око, а той е по-в северната част, далече от *водовъртежа*   bigdance2...
 Много благодаря на отговорилите, предварително  bouquet

дано не е късно
почивахме 3 пъти в хотел Астера ..... ееееее няма друг такъв в която и стая да ги настанят все ще виждат морето,басейна е на 2-я етаж като огромна тераса от която пак се вижда морето ... за всички гости на хотела има по 2 шезлонга,чадър и спокойствие ... а неее като на другите хотели басейните са някак почти на улицата за чадър забрави,пържиш се като смок Close ..... в Астера няма как да се случи защото до басейна се ходи с асансьор .... чиста работа  Hug
храната е уникална .... всяка вечер готвят тематично  .... 1 вечер китайско,друга италиянско , има и жива музика задължително за вечеря ..... вообще хотела е на много високо ниво , в фоайето на тавана има качен нещо като парапланер или самолета на Икар ... и аз незнам как да го опиша  Joy  абе уникално е .... такъв лукс и спокойствие никъде не съм виждала ... а Златните и морето се виждат като на длан все пак е на 1-ва линия.Отдолу в хотела е клуб Arrogance  който е разделен на 3 зали според препочитанията на клиента - хаус,ретро и R&B и поп-фолк,а на 1 мин. път е другия голям клуб PR , всичко е в центъра и е страшно удобно .. като цена ето тук  Wink   http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=67&tit … EF%FF%F1%FA%F6%E8

за Арабела не съм с толкова добри впечатления защото е малко по отдалечен и освен тва не се вижда чак толкова добре морето заради гъсстата растителност така да се каже  Joy .. .те много си държат на дръвчетата  Laughing
Виж целия пост
# 23
Значи аз им предложих и Арабела, и Астера, и Адмирал...пък вече те ще кажат горе долу какво им харесва. Ще напиша,какво са си избрали, до края на седмицата трябва да резервират окончателно Simple Smile
Виж целия пост
# 24
където и да са ще си изкарат супер  newsm44 и трите са в центъра  Wink .... забравих да кажа че в Адмирал стаите са някак малки и освен тва има стаи които гледат само към задния паркинг  Close ( на гърба на хотела) а басейна е буквално на плажа .. лудница пълна
има още един огромен Мелиа но не ти го предложих защото то таааааааааааам  ooooh! ooooh! ooooh! ... абе пак в центъра но е малко така на баир , скрит зад зеленина,иначе е близо до морето
Виж целия пост
# 25
Намерих сайт с мнения и оценки за хотела и има само много добри отзиви,освен че паркинга бил малък.

Киса,плащам 1380 за 7 нощувки,2-ма възрастни и дете на 7г. на база ултра ол инклузив.

А в  това база ултра ол инклузив какво точно влиза?  Flutter

А чадъри на плажа дали влизат в цената?  newsm78
Виж целия пост
# 26
Santel, моля те сподели впечатленията си от Грифид Арабела, защото след няколко дена ще почиваме там,  много ме притеснява факта, че няма достатъчно места на паркинга, има ли наоколо платен паркинг?
Виж целия пост
# 27
Хотела е добър.Стаите са просторни,храната е добра.Ако имаш конкретни въпроси ме питай,защото така ще пиша общи неща.

Паркинга наистина е претъпкан.Ние когато пристигнахме имаше едно място и там паркирахме.Аз предварително се обадих до хотела,за да попитам ще има ли къде да си оставим колата.Отговориха ми,че винаги има място за гости на хотела.И между другото,знаех че е платен а се оказа,че над 4 нощувки е безплатен.

Виж целия пост
# 28
Santel, благодаря ти за информацията   bouquet, дано и ние имаме късмет с паркинга  Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Ние днес се върнахме от Грифид Арабела.

Да предам и аз ценен съвет от Santel  - дълг панталон за мъжете Simple Smile за вечерите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия