Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-17

  • 56 485
  • 755
# 435
Ловеч ПИБ ИМААААААААА
Виж целия пост
# 436
София-Райфайзен-вече има newsm44
Виж целия пост
# 437
чакам инфото за КАРЛОВО цкб за да се обадя на майката която е в болницата с двумесечно бебе и не може да хваща такси до близкия банкомат без да сме сигурни дали има на истина.в болницата къде се намира на частна рехабилитация няма банкомат и се налага с такси да ход до най блиския.за това моля майката която одеве ми даде обещание че след 16 ч ще провири аз чакам,дори и друга майка ако има инфо нека пише
Виж целия пост
# 438
Карлово ДСКа още няма, те тук може и в 18 часа да ги пуснат.
Виж целия пост
# 439
Ловеч ДСК има, туко що видях.
Виж целия пост
# 440
Карлово ЦКБ-няма.За съжаление не мога да изляза по- късно защото ,заваля и с бебо сме сами. Sad
Виж целия пост
# 441
Карлово ЦКБ-няма.За съжаление не мога да изляза по- късно защото ,заваля и с бебо сме сами. Sad
smile3521 smile3525
Виж целия пост
# 442
Благоевград-ДСК-вече има!
Виж целия пост
# 443
Тарталета, скъпа не знам какво те мъчи, но няма нужда да се заяждаш със всички. Ако не можеш да помогнеш, недей и да пречиш.Вярно, не съм видяла че пише за тази банка в предните страници, нмо доколкото знам това не е личен форум, та да ти преча.Щом те дразнят такива повтарящи се въпроси, не ги чети.Ако те питам на лични-можеш да се сърдиш колкото искаш. Това е форум в помощ на хората, не място за забележки и нападки.Приятен ден на всички.
Вени 78 благодаря за инфото Simple Smile
Виж целия пост
# 444
Карлово в17:05 ЦКБ НЯМА  Sad
Виж целия пост
# 445
Благоевград - ДСК - има парички!
Виж целия пост
# 446
Тарталета, скъпа не знам какво те мъчи, но няма нужда да се заяждаш със всички. Ако не можеш да помогнеш, недей и да пречиш.Вярно, не съм видяла че пише за тази банка в предните страници, нмо доколкото знам това не е личен форум, та да ти преча.Щом те дразнят такива повтарящи се въпроси, не ги чети.Ако те питам на лични-можеш да се сърдиш колкото искаш. Това е форум в помощ на хората, не място за забележки и нападки.Приятен ден на всички.
Вени 78 благодаря за инфото Simple Smile
smile3501 newsm51
Виж целия пост
# 447
Карлово в17:05 ЦКБ НЯМА  Sad
ако може да проверите транша след 18 часа пишете ми
Виж целия пост
# 448
Стара Загора ДСК 17:05 изтеглени.Пари има
Виж целия пост
# 449
Пловдив -  ЦКБ - ИМА!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия