
иска ми се да попиша по-подробно,така че ще остане за сабяхлян...ауууу к'ва дума!
сега едвам гледам...само да не ми мине музата!
Боги,Богинце ,желая ти най-готината,запомняща се почивка и да си свършите работата ей!

записах ви телефоните и на двете с Мириндата!
Облачка,наистина има чудно излъчване,невероятно,чисто,мъдро
... мен лично ме кара да се сещам за Мерил Стрийп,а нея много я харесвам! 
Пламсън,искам и аз на пилешки език да се науча...Вики и Криси са очарователни!

утре ще ти пиша либовното писмо!

Боги,Сами е истинско слънчице,чаровник!
ами започнах ще довърша...

Катето и Ели с тези невероятни сини очи....мммм!май ще се сватосвате,мен така ми мирише...
и благодаря за снимките!

лека нощ да спите в кош и да сънувате златен грош!

със сигурност стана объркано и пропускам нещо и някой,но утре ще редактирам и ще пиша още...
цалувки!

/ ... та така... Действителността е друга. Но викам си нищо... и това ще стане. Поне днес имам мотив да бързам към офиса. Там ще ме очаква нещо голямо, разтърсващо, докосващо. Мххх... Водя Вики на балет и нямам търпение да си седна зад бюрото. Цъкам копчето и давам зор по-бързо, по-бързо да зареди старата машина. Тюх че бавно става всичко, когато бързаш. Забелязвали сте нали?! Та най-накрая о чудо, светлина, той тръгна... бързам отварям и какво да видя. Няма го... онова очакваното, така мечтано ... писмо.
Няма го...

...аз се наемам да ги дистрибутирам! 






се за малко дъжд!