"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 69 027
  • 729
# 255
Света!
Честит рожден ден!
Пожелавам ти да си все така красива и очарователна, толкова фина и женствена!
Пожелавам ти много здраве, много щастие и вълшебни мигове!

Бъди влюбена и обичана жена!



Виж целия пост
# 256
Света, Честит Рожден Ден.......  bouquet
И аз се присъединявам към пожеланията на момичетата. Пожелавам ти всичко най-хубаво от живота...............

Момичета личи си, че сте изкарали чудесно на срещата, ще се явя друг път на поправка. Децата ви са чудесни млади дами и господа Heart Eyes Heart Eyes
Ставам все по-лаконична, ама лятото е така, плаж, с децата, не се свъртам много много в къщи, а ако се завъртя е колкото да врътна някоя друга пералня...........Чета ви иначе...........
Виж целия пост
# 257


Света, за теб!
Бъди винаги обичана и желана!
Виж целия пост
# 258
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СВЕТА!



Аз пък съм малодетна.... Tired изпартих си Мирелка нощес в Испания....
Виж целия пост
# 259

Честит рожден ден и от мен Света.

"Желая ти Време! За всичко...
 
Не ти желая всички дарове,

Желая ти това, което повечето нямат:

Желая ти време да се радваш, да се смееш -

Използвай го и можеш да спечелиш!

Желая ти време за действие и размисъл -

Време не само за теб, но и за другите!

Не ти желая време за бързане и тичане -

А време да бъдеш щастлива!

Не ти желая време, което просто да убиваш -

Иска ми се да ти остане в излишък!

Като време за удивление и вяра -

Вместо непрекъснато да гледаш часовника!

Желая ти време да достигнеш звездите -

И време да пораснеш, да узрееш!

Желая ти време да мечтаеш -

И отново да се влюбиш!

Желая ти време да откриеш себе си -

И да приемаш всеки ден и час за щастие!

Пожелавам ти и време да прощаваш -

Желая ти да имаш време да живееш!"

... възползвай се от всеки миг...

Ели Михлер
Виж целия пост
# 260
СРЕЩА, СРЯДА, 14.07, 18,30ч., Класик

1. Миринда
2. Гея (тя вече се нави  Joy)
3. Дрина (тука съм)
4. Спокойната
5. Зори
6. Ло и Ема
7. Мишленце
8. .................


=====
Момичета, благодаря, че ме присъединихте днес при вас Flowers Rose  Hug Hug
Прекрасни чаровници сте! hug
Виж целия пост
# 261
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН„СВЕТА!
БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА„И НЕКА КЪСМЕТЪТ ТИ ТЕ СЛЕДВА ВИНАГИ!

Ехоооо,чаровници,къде сте?
Много,много ми липсвате,особено с това хубаво настроение!
Варненки,стархотни сте както винаги!Всички сте такива едни слънчеви!А за децата думи не намирам!Ех,как и завидях на Бини и се размечтах за една среща с вас!
А пък ако бях прочела по-рано за софийската среща,този път щях да се организирам някак да дойда поне за малко!
Сега само снимки ще чакам!
Пиша ви,за да не ни забравите!Снимки на дечицата ТУК !
Ще гледам вече по-честичко да пиша!
Целувки!
Виж целия пост
# 262
Amore все съм виждала сини очи, ама туй пък вашто на нищо не прилича, прекрасни деца.............. Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 263
Света, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Аморе, прекрасни са дечицата!!!!!!!  Hug
Виж целия пост
# 264
Злато, той Тони ти одрал кожата, чак се шашнах колко много прилича на теб, а госпожицата е много сладичка, но за сега не ми прилича на теб Simple Smile

Да вземе да се появи някой и дапусне снимки от срещата снощи (Дрина имам предвид). Беше забавно, но на баба ви Гея й бяха потънали нещо гемиите и почти не я чухме, което беше доста необичайно според мен...
Виж целия пост
# 265
Ха,

Мандаринкат аме изпревари - и е права , кака ви Гея мълча цялата вечер - това не е нормално. Затова Гея да отганизира следващата скорошна среща и да се поправи веднага Simple Smile
Много беше гот - ама нещо ми беше кратко - аз този път се бях приготвила за дълго - а то - кратко, ама нейсе.

Галя - страхотни са малките. Тони си го знам, но малката не я бях виждала - пу пу - страхотна е с тези сини очи. Да е много здрава пожелавам и все така хубавица.

Кламерче - по отношение на онзи постинг дето чакаш - е настина доакто го четях и си мислех защо не започнеш да пишеш. Определено имаш дар слово. Използвай го и пиши. И все така хубавичко да ни пишеш - ако искаш ние ще сме ти първите критици(с две думи правя си устата ако може да ни пускаш тук да почетем твои нещица Simple Smile  )

На Света - да и е Честит Рождения Ден с малко закъснение. И да пише от там нейде си в украйна. Има да разказва какви ги вършат там Simple Smile

хайде цалуфки от мен и аз да започвам да работя че днес се отплеснах много...
Виж целия пост
# 266
Гея?! къде си? Къде е усмивката ти?  Confused Гаджето ли не слуша?

zoroto  Heart Eyes ще се разпиша сигурно, но на по-късен етап от живота си. Когато внуците щъкат около мен, докато спокойно си почивам на верандата, а около мен се носи свежото ухание на нацъфтялата наблизо липа. Сега трупам емоции дишайки дълбоко. А как само обожавам щракането на пишещата машина, която като малка така мечтаех да имам ... и получих за един от рождените си дни  Grinning. Спомням си бяха доста пари по онова време, и дълго време си мечтах да я имам... и си струваше чакането, получих най-най хубавата на света. Въпреки всичко докато се науча да пиша на нея пръстите ми влизаха между копчетата. Ноооо... гаджето и така ме харесваше. Леко отнесена, винаги усмихната и без маникюр. Crazy
Та така... иначе да се похваля, че избяга циганката дето ме хвалеше...  Joy Едно време, когато бях млада и умна... сега съм само умна и млада... та тогава... списвах в училищния вестник. Редовно при това. Имах си рубрика и беше истинско приключение да събирам материал за нея. Жалко само че вестника го четяха само зубърчетата в училище, въпреки че го раздавахме безплатно на входа  Joy Хехехехе... ех сладки спомени.

Гледам и не вярвам но очите си... тя е прекрасна Гале. Малка нежност с мъдри очи. Нямам думи... никакви. Тони, моята тръпка е той... страхотен батко, и както казва Мандаринката, ... личи си че си направила copy - paste  Mr. Green Твое малко копие е. Много слънчеви деца, много. Кажи как сте, кърмиш ли я още, как звучи смеха й? А твоят? Прегръщам ви и тримата.  Hug

JuliS на лагер ли замина Мариелка? Леле Испания... страхотно изживяване. Някой ден и аз ще си подаря една разходка до Барселона.  Hug А Яни не си ли го прибрахте от баба вече? Как е новото кламерче?

ninanb  Hug днес още ли го няма настроението? Какво правят малките боболечета?
 
Мириндич пак ли хвана пътя на някъде, хаймана такава, голяма при това  Heart Eyes?
Виж целия пост
# 267
Эхоооооо, поздрав от украинско черноморие, момичета   grinning039!

Огромно благодаря за поздрави, много ме трогнахте и ви обичам  Hug!

Изкарваме с малката супер. Няма да имам възможност скоро пак да влезна в интернет, затова ви пожелавам -

Весело лято на всички! Целувки от нас с Валерия!

Виж целия пост
# 268
Наистина, Гале, малката е прекрасна...
Света, сигурно няма да прочетеш това скоро, но и аз се присъединявам към пожеланията на другите момичета. Всичко най-хубаво, мила!
А пожеланието-стихотворение, което Кламерчето пусна, ме уцели право в десятката. Благодаря!  Hug
Половината лято мина, а ние не бяхме ходили на плаж... и реших, че няма за кога да отлагам. Взех си 2-3 дена отпуска, за да се възползвам от хубавото време и да заведа децата на плаж посред бял ден, а не както досега посред нощите... и така, имаме вече 2 слънчеви бани и сме доста зачервени.. въпреки всичките вечерни плажове Simple Smile
Катето заминава в събота на един лагер, после с един ден почивка - на друг. Мъничко и завиждам Simple Smile но все пак... много добре ви разбирам вас - временно малодетните Simple Smile
Това показвала ли съм ви? много ме кефи...
Виж целия пост
# 269
И мен ме изкефи, цялата настръхнах, ама ако ми кажеш защо се и разциврих, сигурно е от песента........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия