Честит рожден ден!
Пожелавам ти да си все така красива и очарователна, толкова фина и женствена!
Пожелавам ти много здраве, много щастие и вълшебни мигове!
Бъди влюбена и обичана жена!



изпартих си Мирелка нощес в Испания....
)
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН„СВЕТА!


)
ще се разпиша сигурно, но на по-късен етап от живота си. Когато внуците щъкат около мен, докато спокойно си почивам на верандата, а около мен се носи свежото ухание на нацъфтялата наблизо липа. Сега трупам емоции дишайки дълбоко. А как само обожавам щракането на пишещата машина, която като малка така мечтаех да имам ... и получих за един от рождените си дни
. Спомням си бяха доста пари по онова време, и дълго време си мечтах да я имам... и си струваше чакането, получих най-най хубавата на света. Въпреки всичко докато се науча да пиша на нея пръстите ми влизаха между копчетата. Ноооо... гаджето и така ме харесваше. Леко отнесена, винаги усмихната и без маникюр.
Едно време, когато бях млада и умна... сега съм само умна и млада... та тогава... списвах в училищния вестник. Редовно при това. Имах си рубрика и беше истинско приключение да събирам материал за нея. Жалко само че вестника го четяха само зубърчетата в училище, въпреки че го раздавахме безплатно на входа
Хехехехе... ех сладки спомени. 
А Яни не си ли го прибрахте от баба вече? Как е новото кламерче?
днес още ли го няма настроението? Какво правят малките боболечета?
?
!
!


но все пак... много добре ви разбирам вас - временно малодетните
Препоръчани теми