Жива си, здрава си, всичко ще е наред следващият път
И пиши по-честичко - ей така, за да споделяш, да ти олекне, пък и да се разведряваш с мрежата
!
!
! Правила съм снимки, но ще ги качвам, като се приберем в София.
!
!
!
!
!
! Имах чувството, че някой с кофи изливаше вода върху стъклото на колата, чистачките не смогваха на най-бързата си скорост.
!
!
!
Чудя се на каква възраст децата вече придобиват навика да се завиват сами нощем?
Защото аз не мога да ставам през половин час да го завивам, като се върти и все е отвит... 





После сигурно след 1 месец ще ми писне,ама сега така съм зациклила в битовизми,че ми идва в повече понякога.Не се оплаквам де,но... 
Не иска да седи,не иска да лежи,не иска и да я нося...Не знам какво иска изобщо! Май се очертава да ми върне и за кротката си кака!
Препоръчани теми