През СЕПТЕМВРИ сме родени, всичките послушни и засмени!

  • 31 730
  • 737
# 135
Веси,мисля аз,мисля! Laughing Вчера ,след поредната порция лигавщини и рев от страна на Лизи,мъжа ми за първи път призна,че никак не ми било лесно!  Mr. Green Щото тя сега минава през поредния период и реве за щяло и нещяло,Ади и тя и се редуват и....  Laughing Представяте си! Ама ще се оправим де.Иначе пък е много сладко като ги видя как си играят заедно,кака Лизи дава играчки на Ади,занимава я,гушка я,цунка я. Heart Eyes В тия моменти всичкото напрежение и нерви се изпаряват! Heart Eyes

Хекси,сега се сетих даже къде можеш да си поръчаш-мисля,че ще ти направят чувал по твой размер.Аня обаче трябва да помогне с адреса-там,дето ми писа преди ,Ванче-нещо като борса ли се водеше? newsm78 В Х.Димитър.Ох,като не помня адреси,улици и т.н.!  ooooh! Спомням си,че като ходих една жена питаше нещо си дали й е готово,щото й го шиели по нейни размери.Явно може.А всъщност там купих на Лизи един чувал,който така и не слагахме,огромен беше.Сигурно сега ще й стане. Simple Smile Дано се включи Ванчето с адреса!  Peace
Виж целия пост
# 136
Да, това е борсата при нас "Даяна и Ники" (що се казва борса не знам, но те доколкото знам шият там на място и зареждат магазини, иначе е част от малка къща). Преди време бях взела чувал (много дебел) за Емко, но вече му омаля и Дани спеше с него зимата.

Пебс, а що не й вземеш уокър?
Много е изнервящо вярно като се заредуват да реват и мрънкат, а като вземат да се карат и дръглят... ooooh! Обаче на моменти така ми се иска пак да съм тях в къщи, пък нека мрънкат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 137
Ми ние уолкър взимахме на Лизи и грам не ни влезе в употреба.  Rolling Eyes Ни за игра,ни за ходене с него,за нищо!Продадох си го нов.Сега не ми се взимат такива работи,даже и проходилка не мислех да купувам,но ще ми се наложи.  Laughing
Виж целия пост
# 138
http://dianainicky.com/
сайта им, че забравих. Crazy
http://www.dianainicky.com/component/option,com_virtuemart/page, … _id,63/Itemid,26/ - спален чувал 120см.

Дани уокъра си го ползва, но като стана по-стабилен с прохождането.
Виж целия пост
# 139
Момичета и за да не разбирате от другаде - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=510921.new#new

Очаквам компания:)))))

П.С Please да няма само коменти във Фейса,че в службата ще кажа след минимум 2 седмици:)))    love001
Виж целия пост
# 140
Охх много сорри,че с този ентусиазъм нахълтах, едва сега видях поста на Адисан. Hug Hug
Мила Ади,много кураж и мен от това ме е най-страх..Бъди убедена,че скоро след като си готова психически ще си отново в редиците на отчетните,тогава всичко ще е наред.Мнооооого силно те гушкам и знам,че си силна!Целувам те!
Виж целия пост
# 141
Ееее,Брейви,честито,миличка!  Hug Hug Hug Лека и безпроблемна и наааааааай-сладкото бебченце през моя месец!  Heart Eyes
Честно,като видях,че си писала в темата точно това ми мина през акъла,че ще се похвалиш! Flutter Някакво 6-то чувство!
Кажи как е малката Инка?Слуша ли?  Simple Smile
Виж целия пост
# 142
АдиМного ми беше мъчно и криво,но така и не намерих думи за утешение,защото каквото  да кажа ще ми се струва не на място ooooh! За това пък от сърце имаш най-голямата  Hug от мен...И ти пожелавам скоро,много скоро пак да си в отчетните Praynig - всички мои приятелки на които го пожелах 2007,когато бях бременна с Ема и искаха,родиха 2008 и 2009. Кураж Hug
Пебси,много се радвам,че се появи Simple Smile - липсваше ми в темата Hug
Брейви,честито с пожелание всичко да е наред Hug
Ние сме в Родопите и направо ни удави от дъжд тука,а днес се видях в голямо приключение - добре,че всичко завърши благополучно Praynig Хвана ме страхотна буря с дъжд и градушка буквално насред нищото под 1 връх ooooh! - имаше само беседка,в която да се подслоня,но в мен нямаше ни дъждобран,ни дрехи Rolling Eyes Направо страхотия,радвам се,че се разминах на косъм с големи неприятности ooooh! Sick - на всичкото отгоре бях сама Rolling Eyes
Виж целия пост
# 143
Момичета, много ви благодаря за мненията по моята тема!  Hug
Аня, ще я проверя аз тази борса. Wink Явно ще си караме с чувалче до сватбата, а после жена му да го поема и завива.  Mr. Green
Виж целия пост
# 144
Бейви, честито  Hug Hug Hug Лека и безпроблемна бременност!   bouquet

Саморасличе, голям късмет си изкарала  Crazy
Виж целия пост
# 145
Момичета, много ви благодаря за мненията по моята тема!  Hug
Аня, ще я проверя аз тази борса. Wink Явно ще си караме с чувалче до сватбата, а после жена му да го поема и завива.  Mr. Green
Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 146
АдиHug!

Брейви, Саморасличе, честито и на двете, лека и безпроблемна!

Hexina, ние имаме обратния на вашия проблем Wink. Стела се увива като пашкул, отказва да спи без чаршаф. През ден два се пазари за одеяло и чувал Shocked, а тук си е жега. Не иска да и отварям вратата на стаята за да и влиза хлад от климатика. Щом заспи и открехвам вратата и я поразвивам, но след няма и минута пак се е увила. Явно си е до дете.
Виж целия пост
# 147
Adi, много съжалявам миличка Sad Прегръщам те силно и ти пожелавам още тази година да се похвалиш пак с хубавата новина и тоя път без никакви проблеми!  Praynig Hug

Брейви, честита лентичка и на теб EFP! Много се радвам за теб  Heart Eyes Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебче накрая!  Hug

пебси, не ти е лесно на теб, то е ясно, ама пък имаш две прекрасни малки принцеси (пу-пу!) и напълно ти вярвам като описваш чувството да ги видиш заедно и колко много се обичат  Heart Eyes

Ние бяхме в Ямбол за 10-тина дни. Изкрахме много добре, не ми се връщаше в Русе, но няма как, отпуската ми привършва. Весела, безпроблемна и слънчева почивка желая на всички!   grinning039
Виж целия пост
# 148
Привет и от мен,
Момичета, благодаря на всички за пожеланията и подкрапата Ви за новата ми работа! Hug
Брейви, страхотна новина! Честито и лека бременност ти желая!
Хекси, те момичетата вече са ти отговорили, че си е до дете, но Алекс се увива като буба като заспива, дори и да жега, и по някое време през нощта хвърля завивката на пода. Аз съм се събуждала и го намирам напълно отвит и студен като ледено кубче, завивам го и точно след две минути той се събужда и става, така че се отказах да го завивам и го оставям отвит, поне да спи.
Ескаринче, дълго време ни липсваше, качи нови снимчици на Десинцето в мултито, защото аз нямам фейсбук и засега няма и да се регистрирам.
Виж целия пост
# 149
Много ви благодаря момичета,прекрасни сте. Hug Hug Hug
Аня,честно казано заради теб се писах при априлките,иначе термина е 28 март-1 април някъде и със сигурност ще е мартенче,ноти си писала много често за априлки хубави неща и реших,че ще ми бъде по-добре там-не знам защо Joy Hug
Пебс,Радостинката расте и дивее,сега стягам багажите за морето,че от утре сме там. После ще показвам снимки колко е пораснала:),а ти ще даваш акъл как да се справям с два дребуса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия