Голямо раздвижване има в темичката ни 
Първо искам да честитя на bravy страхотната новина-миличка,желая ти лека и безпроблемна бременност
и на Анири за втората рожба- да е много здравичък малкият Тимо 
Вилиан,
много мило,че попита за мен.Аз с тоя фейс от време на време надниквам тук,че почти никой не пишеше по едно време..и затова,не че е оправдание де 
Иначе сме добре,бяхме на едно чудесно море.Върнахме се с многоо тен
Изкарахме страхотно,Анито беше много послушна,не излезе от морето,но то беше толкова топло и приятно,и си я оставихме на спокойствие
Сега пак ще ходим на моренце,но без мъжа ми, защото той трябва да е на работа точно в този период,а нашите искат да вземат Анито с тях.Ама незнам защо ми се иска да съм с нея,та хем и аз да намажа За рожденните дни вече стана време
Нашия и тази година ще е на двора.Верно е хубаво с двор,догодина се надявам да е съвсем довършен,че имаме и ние малки пречки.Трябва тези дни и аз да поръчам тортата,и да купя каквото ще е необходимо,че ние тръгваме за морето на 21,и на 26 сме тук,та няма да имам никакво време тогава.За подаръците и аз се чудя..тя си пожела колело с помощни гуми ( не пропуска да ги каже всеки път ),но това ще е от едната баба,а на другите какво ще им казвам нямам идея...И друго щях да пиша,но забравих..като се сетя пак

Целувки на всички-и малки и големи
Ама поне в градината се надявам, че ще може да се черпи макар и на следващия ден
Даже може да са две, че да компенсират всичките тези момчета 

! Май и аз клоня към решението РД в яслата.
, но ето ги на куп.
децата пак ще се забавляват и ще си играят заедно и няма да се плащат излишните менюта и неща в детските центрове ...
После се обличам и в 15ч пак на работа.