През СЕПТЕМВРИ сме родени, всичките послушни и засмени!

  • 31 730
  • 737
# 240
много рано правите изследвания? от 1 септември ли тръгват в някои градове?

и при нас захладня - друго е 30, а къде е 37 градуса Mr. Green вечер поне се спи  Grinning
Виж целия пост
# 241
Веси-при нас се тръгва между 1 и 15ти.А те изледванията бдокато станат....дано успеем за 1ви:)
Виж целия пост
# 242
да, когато са готови - направо го пращай Peace

за отслабващите и спортуващите - аз да се поФаля,  взех си въртящ диск http://xn--tnika-eze.abcstil.com/index.php?m=320&lang=1& … %EA&gasuvai=1 подобно нещо, за 8.49 лв. от Карфур и съм много хепи  Party
Виж целия пост
# 243
Веси-на това учдо се стъпва и въртиш дупе и ханш нали.....,я разясни...
Виж целия пост
# 244
да - уж да заслабват точно тия места  Laughing има и други упражнения по сайтовете. зарибих се по него, че една приятелка си го беше взела от Орифлейм, обаче масово е по трийсетина лв. и аз като го видях в Карфур на тая цена - направо се изцъклих  Crazy пък да видим колко се отслабва  Mr. Green
Виж целия пост
# 245


ЧЕСТИТ 3-ти РОЖДЕН ДЕН
на
АЛЕКС, ВИКИ и РАДОСТИНА !!!

С пожелания за много усмивки и щастие в детските очички!
Да са здравички и да имат много късмет в живота!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Който има желание, нека ми изпрати на Е-мейла (припомням го на Лични при поискване) снимка на детенцето си от рождения му ден (с тортата, с балони, подаръци и т.н. по ваш вкус).
В средата на Октомври ще постна албумче от тазгодишните Рожденни дни!
Виж целия пост
# 246
Айдеее, започнаха рожденните дни!
Честито на порастналите Алекс, Радостинка и Вики!!! И разбира се на техните щастливи майки и татковци! Нека да растат все по - усмихнати и щастливи!!! Нека да са здрави и палави! Много радости и весел празник!!!!!
Виж целия пост
# 247
Честит 3-ти Рожден Ден на Радостинка, Алекс и Вики! Щастливо детство им желая! И весели празници с много подаръци!

Мъжа ми вчера се върна от Мюнхен и ние ходихме да го посрещнем на летището. Докато чакахме не остана кътче, което Яна да не посети - то не бяха асансьори, ескалатори, въртящи се врати, накрая докато свекъра докара колата тя накара баща си да я вози на количката с багажа  Laughing
А преди да тръгнем ме разби с лафове. Аз си епилирам краката и тя, разбира се, дойде веднага да разбере какво става:
"Мамо, какво правиш?; - Махам си космите.; - Искам и мойте да махнеш!; - Ти нямаш косми.; - Като стана голяма ще имам и ще си ги махна със .....(неразбираема дума).; - Това е епилатор Simple Smile ; - Ще ми купите епилатор, за да си махна космите!"  Shocked  Laughing
Вече с нетърпение чакам и нашата почивка на морето. Хората по 2-3 пъти ходиха вече, а ние тепърва се гласим. Както се очертава, рождения ден на Яна ще го празнуваме на морето. Надявам се да успеем да вземем хубава торта и да дойдат братовчедите, че иначе ще е само тя детенце и едва ли ще и е толкова весело. Не мисля, че като се приберем в София ще празнуваме пак. Ще трябва да подготвим скорострелно изследванията за градината, и едва ли ще имам време за подготовки.
Иначе ходим на работа с Яна до 13ч., голямо работене пада. Половината от времето прекарвам в това да я свалям от разни места на които се е покатерила, да и измъквам разни документи от ръцете, да предотвратявам нащракването на километрични обороти на касовия апарат  ooooh! ... Изобщо, весело е - за всички гледащи отстрани.
Току-що реши, че трябвало да си измие дупето сама след като е пишкала /бях уведомена след като попитах, защо е пуснала сама водата в банята/. Разбира се, първо се беше сапунисала порядъчно. Е, измих я, какво да правя  Laughing

Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 248
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС, ВИКИ И РАДОСТИНКА!  newsm51 newsm51 newsm51
Да растат здрави, щастливи и винаги засмени за радост на всички около тях!  love001  love001  love001

Не съм влизала тук... чак  ме е срам да си помисля от кога. Embarassed Embarassed Embarassed Ама този Фейсбук ще ми изяде главата.. doh
Искрено се надявам,че всички сте добре и дечицата са здравички.
Моите дребосъци растат и не слушат.Станали са леко невъзможни, ама са ми сладички. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега започнахме да правим изследванията на Мимо за градина и от 01.09. ще го местим при кака му.
Айде, после като попрочета, пак ще се включа.

Целувам ви всичкиииииииииииии!  love001  love001  love001

Ей, Кали, страшна си! Не си забравила снимките за рождените дни! Благодаря ти! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 249
Ади-при нас относно епилатора:
-Мамоооо,аз ти пипах онова,с което си подстригваш краката....
 Joy
Виж целия пост
# 250
Честито на Алекс, Вики и Радостинка! Да бъдат здрави слънчицата ни и много да ви радват,момичета   bouquet  bouquet

Люска, нямаш оправдание да не влизаш в темичката  Naughty Особено, ако ти е сложена във фейвъритите и отварянето и коства няколко секунди  Naughty Crossing Arms Я по сериозно плс  Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Честит на порасналите Алекс, Вики и Раостинка! Много здраве, късмет и безгрижно детство!
Весел празник на родителите им
Виж целия пост
# 252
Честит празник на Влади и Пепи   bouquet Честито и на патеричка на Алекс, Вики и Радостинка. Да растат здрави, весели и много усмихнати деца.

Ади, приятно ви море, кка ми се ходи и на мен  Blush
Люска, браво за Мимо, ама влизай да драснеш един ред от време на време.  Crossing Arms
Влизам да видя как сте преди работа, че пак се започва рано-рано.
Я споделете за РД какво решихте последно, че аз съм в чуденка. Нито за тортата съм сигурна каква да бъде, а къде ще е, никаква представа нямам  Simple Smile
Слънчев ден на всички.
Виж целия пост
# 253
Ани, Кали, честити ви рожденници  Heart Eyes Нека само хубави неща им се случват на момчетата, а вас по-малко да ви ядосват   :bouquet:

Илиянче, аз може би ще поръчам торта Маккуин за яслите, за вкъщи не съм решила още, но съм планирала тържество с децата в яслите и по домашному. В детски център няма да правя
Виж целия пост
# 254
Честит рожден ден на сладурите Влади и Пепи!!! Момичета, да са ви живи и здрави юнаците, много да ги слушате , а те много да ви веселят и радват!
Весел празник!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия