!
!
), ама поне успяхме да свършим всичко. Оказа се, че в детската градина имат цялостна оферта за рожден ден, та ще се възползваме. Единствено тортата и почерпката ще занесем, всичко останало (украса, снимки, забавна програма, игри, фокуси и т.н) е от тях. Мисля, че Тони ще има един много весел рожден ден там
! Освен сапунения пистолет, му купихме един плюшен Прасчо, който Тони сам си поиска, като го питах какъв подарък да му вземем. Другите му подаръци са блузка и яке с Томас от командировката на мъжа ми, маратонки Найк от баба и дядо, плюс един червен джип, че и ние си правим автопарк вкъщи
!
!

!

То сега са в нова стая, с нови лели, малко нови деца има към яслените и им е интересно. Дано и занапред да ходи с желание. 

Препоръчани теми