През СЕПТЕМВРИ сме родени, всичките послушни и засмени!

  • 31 730
  • 737
# 270

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,
КРАСИ !!!!

Да си жива и здрава, винаги толкова позитивна и усмихната!
Бъди много обичана, щастлива и удовлетворена от живота!
Целувки от мен и много весел празник!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 271
Честит празник Краси!
Много щастие, усмивки и приятни моменти с любимите хора ти желая   bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Здравейте,момичета  Hug
Първо искам да ви благодаря за страхотните пожелания-и тук,и във фейса Simple Smile Hug Hug
И второ, на патерици искам да честитя на всички рожденници-ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ МАЛКИ СЛАДУРЧЕТА!Днес се върнахме от морето,и нямах интернет,за да честитя поименно на всички,за което съжалявам.
 Как минаха 3 годинииииииииииии  Crazy

И честито на Съни за втората й рожбичка!!!  Heart Eyes HugДа е много зздравичък,щастлив и послушен!  Hug
Виж целия пост
# 273
Аз пък да пожелая на всички наши дечица на патерица и до края на месец септември, защото не знам дали ще имам време да влизам всеки ден " ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МНОГО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ И СВЕТЛИНА ПО ПЪТЯ ИМ! " ...

и да почерпя за Едуард... ние тази година бяхме болнички и му спретнахме едно много мъничко парти вкъщи ( но без деца ) .... и искам да почерпя...



Дааа, как отлетяха 3 години... пораснаха децата ни .... Целувки и прегръдки на всички! Обичаме ви!





Виж целия пост
# 274
Краси, Честит рожден ден на патерици, много любов и късмет ти желая!

Лилиан, честит празник на порасналия Едуард, нека много да ви радва и расте щастливо дете! Честито и на днешните рожденици, въпреки че редиците ни доста оредяха и майките им не се показват вече!
Виж целия пост
# 275


Почерпете се за на Ани здравето.Дойде и нашият ред  Flutter Честито и на другите рожденници!
Виж целия пост
# 276
Краси, честита ти рожденничка! Да е все такава голяма чаровница и да слуша много!


Ние сме добре. Бутаме още яслата и броим дните до детска градина, където ще пратим Васко чак октомври връщност, че тогава ще навърши 3. Отсега съм се замислила за вариант за празнуване и не мога да го измисля.

Бяхме и на море. Малкият чудесно си прекара. Ние - каквото можахме, откачихме покрай него.

Извинявайте, че съм толкова лаконична, но напоследък нещо съм изпаднала в хронична умора и подтиснатост. На всичкото отгоре, днес ми извадиха мъдрец и болката е непоносима.

Виж целия пост
# 277
Честито на ВСИЧКИ Августовски септемврийчета, които порастнаха с 1 годинка!

Да са Ви живи, здрави и много послушни!


Трябва ми малко време да влезна в мултиплая и във фейса да се насладя на всички снимки  Hug Hug

Поздравления за мама Съни и мама Анири!

Поздравления за всички бременеещи (и за тези, които бременеят тайно и не казват  Wink)

Краси, да сте живи и здрави с малката рожденничка!

И ние се върнахме тази седмица от море, заредени със слънчева енергия и отлично настроение, което успя да се изпари за 2 дни живеене в София  Close Close Close Close

Рожденния ден на Маринка се пада по средата на седмицата и е малко кофти за празнуване (защото аз държа да си го празнуваме на деня), но ще се постарая да я зарадвам. Още не съм измислила подарък, нито пък от коя торта да поръчам и само се суетя... поне клубчето успях да запазя преди морето...

Еми, съчувствие за мъдреца - преживях на стари години две вадения и зная за какво говориш  Hug
Виж целия пост
# 278
Днес е нашия ред да почерпим!  Party



Честито на всички,които пропускаме.Аз повечето във ФБ гледам и там честитя,когато успея.
Виж целия пост
# 279


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
на
ЛИЗИ
Да расте здравичка, усмихната и много щастлива!

 Hug Hug Hug

Краси, разглеждах снимките на Анито от вчера във Фейса.
Мога да коментирам единствено така:  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Надявам се, че празникът ви е бил много весел и сте се забавлявали чудесно!
Щях да ти звъня по телефона, но имах ужасен ден вчера и въобще не ми се разговаряше; само щях да те натоваря, което определено не ми се искаше на РД на Анито.

Момичета, подсещам ви, ако имате желание, да ми изпращате на мейла снимки от РД на дечицата си за общото албумче. Ако някой е забравил адреса, давам го на лични. Досега имам снимка само на Едуард на Лилиан-В.

И една молба. Някоя от софийските мами ако е виждала играчка-пистолет, която прави сапунени мехури, моля да сподели откъде мога да купя такова чудо. Краси и Ками знаят за какво става въпрос, Косето и Ани имат снимки с такъв пистолет, а Тони е просто маниакално пристрастен към сапунените мехури. Бих искала да му взема такъв подарък за РД, а време не остана. Другото, което съм измислила и знам, че много ще му се радва, е детски фотоапарат, но и това не намирам..... Добре, че в следващите дни не съм на работа, та ще мога да пообиколя малко магазини, дано намеря поне едно от търсените неща  Rolling Eyes !

Дани, чудесно те разбирам за това как София влияе след почивка на море  ooooh! !
Колкото и да си обичам родния град, от години вече не мога да го понасям.
А все по-рядко ми се случва да си "зареждам батериите" някъде извън него  Sad !

Еми  Hug ! Надявам се лошият период, в който се намираш, бързо да отмине!
Целувки на Васко и теб!
Виж целия пост
# 280
Кали Мей-другата седмица пак ще ходя в Сл.бряг за седмица,ако все още има,ако искаш да ти купя 1 с 1-2 пълнителя и ще ти ги изпратя.Аз лично по градовете не съм виждала...Междудругото все още не съм пробвала варианта с глицерина,но сложих пяна за вана и долу горе стана номера.Просто не знам доколко все още в курорта ще има сергии със шарении.Иначе като цени пистолетите са към 20 лв с 1 пълнител и по 4-5 лева за друг.Така,че ако ти е ок ми пиши да ти купя ако има.
Виж целия пост
# 281
Как 20 лв? Много скъпо сте ги взели.
Ей тук има по 9 лв.
http://toytownbg.com/index.php?toy=10.4.3701

А в едно квартално магазинче гледах по 4-5 лв...
Виж целия пост
# 282
Поспаланке-нашият е по-голям,а и все пак из морските курорти е по-скъпо Mr. Green
Виж целия пост
# 283
Здравейте мамчета Flutter

Честито на малките рожденици  bouquet  bouquet  bouquet Да са ви живи и здрави Hug Hug
 Ние по всяка вероятност ще празнуваме на двора вкъщи и смятам да не й купуваме някакъв специален подарък, а да наемем клоун, защото много ги харесва.

Ние си изкарахме на Пампорово невероятно!! Много съм доволна, който иска да погледа снимчици, качила съм ги във Фейсбук: можете да ме намерите по мейл: desistoilova@abv.bg Wink Бяхме 5 дни в Пампорово и 2 дни в Приморско, но последното въобще не ми хареса. Бяхме в ММЦ-то и беше ужасно, нещо не улучихме правилното бунгало и ни изядоха комарите.......направо ужас, като се сетя. Краси, мислих си за теб като минавахме през Асеновград, но така не ни остана време да разгледа, даже и Асеновата крепост не видяхме, но догодина задължително и ще се обадя да се видим!!
Виж целия пост
# 284
Малко на патерици, но зе тези ,които съм пропуснала - ЧРД на малки и големи, пораснали деца и мами! Бъдете здрави, щастливи и усмихнати!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ние сме в предстартова треска за градина. Живи и здрави на 01.09. Стилияна започва! Да видим какво ще е чудо, че е закарфичена за мен и вече не иска даже у бабите да ходи Simple Smile

Само да ви кажа, че на тези пистолети за балоните, пълнител стават и от обикновените шиенца с балончета Mr. Green Че и ние сме фенове!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия