ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,
КРАСИ !!!!
Да си жива и здрава, винаги толкова позитивна и усмихната!
Бъди много обичана, щастлива и удовлетворена от живота!
Целувки от мен и много весел празник!





Да е много зздравичък,щастлив и послушен!

Честито и на другите рожденници!

)



!
!
! Надявам се лошият период, в който се намираш, бързо да отмине!
Да са ви живи и здрави

Бяхме 5 дни в Пампорово и 2 дни в Приморско, но последното въобще не ми хареса. Бяхме в ММЦ-то и беше ужасно, нещо не улучихме правилното бунгало и ни изядоха комарите.......направо ужас, като се сетя. Краси, мислих си за теб като минавахме през Асеновград, но така не ни остана време да разгледа, даже и Асеновата крепост не видяхме, но догодина задължително и ще се обадя да се видим!!


Препоръчани теми