Смилете се над мен-аз не съм регистрирана във фейса и не смятам да го правя.издадох ги ... безсрамни са ... и ... продължават да са активни
Вилиан, предай се
Веси,няма шанс.Аз съм от групата на "Hate facebook".
Смилете се над мен-аз не съм регистрирана във фейса и не смятам да го правя.
!
! Той е по-добре от мен, явно при него хомеопатичните гранулки, които пие за сливиците, си казват думата и при него няма кашлица и сополи. Вдига, обаче, много висока температура, 39.4 беше вчера.
!
!
!

!
)
!
Дали не съм социопат?
!
Ние към края на месеца ще идваме в София,ще снимат Анито 



чаях от варненските магазини
- не знам откъде да и взема дрешки за есента и тоалет за рожденя ден
- обикалях,обикалях и ми се реве направо
Чудя се просто откъде да намеря семпли,изчистени нещица на разумни цени 






и яде
Не мога да обясня защо ама не ща и това е.
Препоръчани теми