Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 25 823
  • 748
# 120
Цитат
доколкото разбирам, такава девойка наистина е живяла  newsm78 (но това е римейк, има по-стар филм)
действието се развива в Газиантеп - близо до Сирийската граница (трактора и царевицата в другата тема не бяха случайни Mr. Green Crazy)

според речника "gelin" е 'булка'  newsm78

http://www.oguzeli.gov.tr/default_B1.aspx?content=173  


и за десерт  Езо-гелин пилаф  
Това пишат момичетата в тяхната тема!
Виж целия пост
# 121
Той и Клетва свършва скоро.Него го гледам от дъжд на вятър ,като няма друго newsm78
Но като се замисля ,досега най много са ми харесали 1001 нощ и Любов назаем ! Grinning Grinning Grinning
И от части Да върнеш времето назад. Артистите ,изпълняващи главните роли в тези филми са най готини Peace
Мъжете не са красавци ,но излъчват някаква харизма и те приковават към екрана. никога не съм си мислила ,че на моите
години ще будувам пред монитора като някоя зомби ooooh! Joy Joy Joy Joy JoyЕто и сега седя и се кьоря в Галип и Събка  Joy Joy Joy
НООООООООООООО , за сметка на това намерих много приятелки в тази и в темата на 1001 нощи и .......съм много щастлива,
ЧОК , ЧОК..... Hug Hug Hug ето и турски взех да чаткам и употребявам ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 122
В Сахра ли , newsm78 главния герой не се сещам за името му във филма newsm78
Аз Сахра я гледах ,когато можех естествено и ми хареса bowuu
Виж целия пост
# 123
Между другото и много неща научих за Турция ,нрави ,традиции ,обичаи....
ЕЕеее ,не всичко съм запомнила  Joy Joy Joy то толкоз информация........... ooooh! Joy
Виж целия пост
# 124
Ето го Серхат бей-да не СПАМ-им. bowuu
Виж целия пост
# 125
В Сахра ли , newsm78 главния герой не се сещам за името му във филма newsm78
Аз Сахра я гледах ,когато можех естествено и ми хареса bowuu

Митхат
Виж целия пост
# 126
 
ДАААААААА ,същия bowuu
Ето ,преди малко писах много информация ,много филми и съм се огелпила в пост 121,не Да върнеш времето назад ,а ИЗГуБенИ ГОдинИ  Peace
Виж целия пост
# 127
А аз полудях по сериалите след "Перла"- не бях гледала "1001 нощ" заради тъпият час на излъчване.

После имало и повторения,но...кой да ти каже... #Cussing out

И като вкарах преди година и половина нета ..... омръзнах на всички в къщи! ooooh!

Сега видяха ,че вирусът ми е неизлечим и ме оставиха на мира,само сутрин дават сводка до колко часа

ми е светила лампата в стаята..
newsm78
Виж целия пост
# 128
Споко ........ Joy Joy Joy и у нас е тъй Joy Joy Joy Joy
Народа се гътна и аз с лаптопа в мойто царство -кухнята bowuu Joy Joy Joy Joy до среди нощите ooooh!
Виж целия пост
# 129
 
ДАААААААА ,същия bowuu
Ето ,преди малко писах много информация ,много филми и съм се огелпила в пост 121,не Да върнеш времето назад ,а ИЗГуБенИ ГОдинИ  Peace

newsm10 newsm10 Това за "Годините" май заради мен го написа, че ми е слабост а smile3503
Виж целия пост
# 130
А за Коледа си подарих заради сериалите и екскурзия до Истамбул.
Водиха ме и се снимах на много от познатите места от сериалите!
А бе луда жена, другите обикаляха Капалъ чаршъ, а аз в Ташхан-първа китка!
Виж целия пост
# 131
А за Коледа си подарих заради сериалите и екскурзия до Истамбул.
Водиха ме и се снимах на много от познатите места от сериалите!
А бе луда жена, другите обикаляха Капалъ чаршъ, а аз в Ташхан-първа китка!

Няма лошо! Те сега и тур-агенциите обмислят такива екскурзии- "1001 нощи" "Любов назаем" ....... с посещения на местата,където са снимани. Абе знаят си интересите- ще напълнят с фенове автобусите, ама ако вземат и по една среща с главните герои да включат ще се позлатят- такъв невиждан успех ще пожънат! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 132
Повечето филми с луксозните къщи край Босфора са на азиатския бряг,
а туроператорите рядко предлагат дестинации с включено посещение там.
Повече обикалят отдалече с корабче,ама Ди нали е печена срещу финикийски знаци в евро
и хоп - по въжения мост та право при богатите,ама и там едни формалности...
Ама начесах си крастата накрая...
Виж целия пост
# 133
 
ДАААААААА ,същия bowuu
Ето ,преди малко писах много информация ,много филми и съм се огелпила в пост 121,не Да върнеш времето назад ,а ИЗГуБенИ ГОдинИ  Peace

newsm10 newsm10 Това за "Годините" май заради мен го написа, че ми е слабост а smile3503
НЕЕЕ ,мила ми Бризче ,просто се огелпих....но Есмер и Айлин  наистина са  готини,докато Али ...ммммммммм не
ми аресва...малко сладникъв..... Joy Joy Joy Имам една дружка от 1001 нощи и той и е любимец Heart Eyes...Есмер ,де Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 134
Повечето филми с луксозните къщи край Босфора са на азиатския бряг,
а туроператорите рядко предлагат дестинации с включено посещение там.
Повече обикалят отдалече с корабче,ама Ди нали е печена срещу финикийски знаци в евро
и хоп - по въжения мост та право при богатите,ама и там едни формалности...
Ама начесах си крастата накрая...
Ди, що не пуснеш някоя снимка да изплакнем очките #Shocked #Shocked #Shocked....може и на скайпа newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия