Целият Априлски отбор е засмян, след като днес се роди Дамян!

  • 33 505
  • 744
# 315
Благодаря, момичета!

Честит празник, Фил, Вяра, на Сонята, Надето и Нуни!
Виж целия пост
# 316
Соня днес ли празнува? newsm78 Ако е така, моля за извинение! Най-сърдечни пожелания за щастие и мнооооого здраве!!!!
на 27.12 е Стефанов ден, когато би трябвало да е Соня, която е от Стойна производно...
Виж целия пост
# 317
Честит празник на всички именници - малки и големи, в априлките ни редици!
Желая им много вяра в доброто, надежда, че утре ще е е по-добър ден от днес, и любов, която да ги залива отвсякъде!



Виж целия пост
# 318
Милички, сърдечно ви благодаря за прекрасните пожелания  Hug Hug Hug
Честит имен ден на малките и големи именици! Всичко най-най-хубаво да ви се случва!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 319
Честит имен ден на Соня и Вяра, на Фил, Нуни, Вени и честит празник на всички софиянци!



Ние вчера ходихме на откриването на Панаира на куклите в парка Заимов и ... си загубих детето в навалицата Shocked  Тези 10 минути, в които се лутах да го търся, ми се сториха като 10 години, съвсем побелях и полудях. ooooh!
Абе, нещо от рождения ден насам ми тръгна много каръшки, всяка седмица ми се случва по някоя зловеща гадост - все болести, все злополуки, ... преди 2 седмици пък щяхме да се запалим в колата. Вече почвам много сериозно да се съмнявам, че ще оцелея до следващото си РД.  Tired


Да взема ли да почерпя за мойта свеки newsm78 днес и тя е именничка
Виж целия пост
# 320
Ренка, ужас направо, хайде дано вече в добра посока тръгнат при вас нещата и повече да нямате лоши преживявания! Hug

По повод Панаира на куклите - ние мислим утре да ходим, поне ще съм подготвена за навалица. Сподели впечатления от вчерашното откриване Praynig
Виж целия пост
# 321
Леле, Ренка! явно си навлязла в лоша година! Или лош месец! имаше една схема за смятане, ама съм позабравила как беше!
Виж целия пост
# 322
Благодаря! Hug
Честит празник на всички малки и големи именици от нашият отбор и на софиянки!

Ренка, съчувствия, представям си колко дъъълги са били тия 10мин Confused
Виж целия пост
# 323
Честит имен ден на всички празнуващи днес - малки и големи.   Hug

Соня наистина празува днес- производно е от София. Wink Благодаря за пожеланията.

Отивам да стягам имен ден, че мъжа ми също е именик - Любомир, а и майка ми Соня, та ще празнуваме в нас.

Ренка, аз също минах през такъв период - ужасно е, но все някога свършва. търпение и позитивно мислене. Hug
Виж целия пост
# 324
Честит празник на всички празнуващи!    bouquet
Вкъщи празнуваме аз и децата, защото както се оказа, Младен, тъй като няма постоянен адрес в София, а само временен, практически няма роднинска връзка с нас. Поне според общината. Но понеже готви много хубаво и се грижи за мен и за децата, смятам да продължаваме да живеем с него под един покрив и на един адрес, па макар и в незаконен грях  Joy Само не знам сега тия деца негови ли са или не са  newsm78 И ако не са негови, чии са? Може би на хазяина?

Ренка, надявам се лошият период скоро да е само спомен.
Виж целия пост
# 325
Юлче, не е лесна твойта - с тоз мъж и незаконните деца... Wink Като се замисля, и ние сме така. Laughing

Бабълче, нямам никакви впечатления от вчера - въобще не можах да си събера акъла, за да разбера какво играят там. Confused
Имаше някакви фокуси май. Утре сутринта, ако събера смелост, мисля да отидем пак - от 10.30 има разни атракциони, от 11.30 представляние за динозаври... В другите паркове също има интересни неща: http://www.sofiapuppet.com/?p=22&m=38 (програмата е най-отдолу)

Мерси, момичета! Дано наистина нещата да потръгнат по-добре! Обикновено като се оплача тук, винаги има положителен ефект. Hug

Между другото, хороскопа не е верен за Вальо в момента.
Виж целия пост
# 326
Ренка, за утре и моите планове са подобни на твойте - заради фокусите и динозаврите да ходим, дано не ни мине котка път. Може да се видим.

Ех,Юлче,Юлче, хич не ти е лесна твойта с тия незаконни деца и съжителството в грях с тоя мъж Laughing
Виж целия пост
# 327
Юлче, щом готви добре - оставайте заедно!
Вие нямате ли брак?
Виж целия пост
# 328
Имаме. Но не сме с еднакъв постоянен адрес. А за да извади удостоверение за роднински връзки на децата - тоест, че са братя - от нашата община тук трябвало да живее на един постоянен адрес с тях. Иначе не може! Не са негови, щом не живее с тях, очевидно. А споменатот удостоверение ни трябва не защото са получили наследство от лелята в Австралия, а за да докажем пак на същата община, че са братя, за да можем да ползваме 1/2 намаление на таксата за детска градина. Иначе в градината имат копия на актовете на децата, в които пише, че са от едни и същи родители; аз също мога да се подпиша веднага на декларация, че това са моите деца и да, братя са, ама нали трябва да ни поздравят с десет лева и няколко часа загубено работно време поради обикаляне на София и разправии с чиновници за първия учебен ден...
Виж целия пост
# 329
Честит празник на всички малки и големи именици  bouquet (не смея да изброявам, че ще пропусна някой  Embarassed)  
Присъединявам се към пожеланията на Бабълчето, че така хубаво го е казала, че аз просто нямам какво да добавя Wink

Юлче, хич не ти е лесно  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия