Ние също не сме на един адрес с мъжО, ама той е в същата община. Сега остава и тази бележка да ме карат да вадя, пфу! Дано бързо да ви я принтнат и да не те мотаят много, за сурвакането с 10 лв май няма къде да бягаш... 

Такава бележка май ми искаха от банката, като кандидатствахме за кредит ... сега я искат в детската градина 
,днес бях на лекар,бронхит,сега и това на главата,дано се оправим по бързо !Целувки на всички бебоци,макар ,че вече са ни едни мъжленца и майките





Иво си кашля, откакто е тръгнал. Не ги спирам от градина, защото няма причина. За мен те не са болни - нямат температура, носовете им не текат, не се чувстват зле. Не им слагам нищо за хремата, само редовно ги карам да си духат носовете. На Иво му правя инхалации, защото се притеснявам да не получи пак спазъм, по тази причина от време на време му давам и сироп за кашлица. Но наистина не виждам смисъл за всеки сопол да ги спирам - ще трябва да стоят вкъщи 3/4 от месеца. Живея с надеждата, че все някой ден организмите им сами ще се справят.
Препоръчани теми