Целият Априлски отбор е засмян, след като днес се роди Дамян!

  • 33 507
  • 744
# 330
Честит имен ден, приятелки малки и големи!   bouquet
Виж целия пост
# 331
Юлче, я каква си била хитрушка ти, да си живееш с любовника, да го ползваш за баща , да ти готви....а децата не били всъщност негови, тъй ли излезна?! Joy Ние също не сме на един адрес с мъжО, ама той е в същата община. Сега остава и тази бележка да ме карат да вадя, пфу! Дано бързо да ви я принтнат и да не те мотаят много, за сурвакането с 10 лв май няма къде да бягаш... Whistling
Бяхме на ИД на свеки, малки и големи мъже заспаха скорострелно. Утре няма да водя малките никъде, че по план след като изнесем 3г на дядо ми, ще си стегнем багажа със Саш и дим да ни няма!Палавниците ще ги поеме мама, да ми е жива и здрава, толкова ми помага милата! Flutter
Виж целия пост
# 332
Разбрах! Помислих, че се майтапите, а то бюрократичн глупости!
При нас се оказа, че с Милен сме на един адрес, защото той се преместил преди развода, че да нямал проблеми. / ще поясна, че преди живеехме в същия блок на горния етаж в двустаен, а после се преместихме на долния в тристаен. Аз си смених личната карта и адреса заради паспорта на Мати, а той си беше на стария. Но явно после го е сменил/
Виж целия пост
# 333
Честити да са всички празнували и празнуващи тези дни!  Hug  lovekiss

Юлче, не става ли по настоящ адрес?  newsm78 Такава бележка май ми искаха от банката, като кандидатствахме за кредит ... сега я искат в детската градина  ooooh!

Ние почнахме учебната година. Митко специално е похвален от госпожата, че се е справил най-добре с някакво фонетично упражнение и са го давали за пример на останалите деца от групата. Имаме и препоръка да работим върху обогатяване на речника. Надявам се това да означава, че вече говори по-свободно и с учителките си. Laughing

В хороскопа и аз не можах да позная дечко. Днес ще правим шоколадови трюфели и ще четем нови книжки, за да спазим препоръките на госпожите.
Виж целия пост
# 334
Здравейте момичета,не съм писала отдавна,но като ни налегнат задачите,та тръгнахме успешно на градина на 13септември,а на 16вече бяхме каталясали Cry,днес бях на лекар,бронхит,сега и това на главата,дано се оправим по бързо !Целувки на всички бебоци,макар ,че вече са ни едни мъжленца и майките  bouquet
Виж целия пост
# 335
Здравейте,голямата ми дъщеря е родена на 02.04.06,казва се Вяра.
Ходи на градина от 15 септември,не е особено доволна,не искала да яде в градината,първите няколко дни плачеше като я оставях,но сега вече се поуспокоиха нещата....
Виж целия пост
# 336
E, Тони беше на градина в четъртък и петък, като в петък вечерта вече кихаше, от събота е с хрема. Познайте днес дали беше..ами не! Вече и подкашля. Пръскаме стеримар, отделно морска вода /бая е солена/ и се надявам да му мине. Няма Т засега, но на градина и утре няма да ходи.
Виж целия пост
# 337
Жалко, че толкова бързо се натръшкаха дечицата! Ние още не сме влезли в болнавия отбор, но съм очакване, като слушам някои от хлапетата в групата на Вальо как кашлят. Tired

Добре дошла при нас, Ели**! Гледам имаш си 3 момиченца - майка-героиня си ти, браво!!! Слушат ли мацките или са калпазанки?

Успешна и есенно топла седмица на всички! Hug
Виж целия пост
# 338
Добре дошла, Ели! Разкажи за вас! Как се оправяте с толкова малки деца?

Аги, бе, що го спираш - тка никога няма да изгради имунитет. Ще го оправиш да кажем до четвъртък, ще тръгне и пак ще се тръшне със същото!
Ами, ако беше на работа?
Виж целия пост
# 339
Ели, добре дошла!  bouquet
И моят син е роден на 02.04 Simple Smile
Герой си, ама ти вероятно си го знаеш!
Виж целия пост
# 340
И аз това си мислех как ще лекувам децата като съм на работа. Соня е болна от миналия понеделник. След гърлото я хвана хрема и кашлица и още не е тръгнала на градина. Ми това са 10 дена вкъщи, няма как да стане ако съм на работа.  Naughty

Вени, ти ли беше давала на децата от водораслите и коластрата? доволна ли си, има ли смисъл според теб?

Ели, добре дошла в априлския отбор. Peace
Виж целия пост
# 341
Рени, има полза, ако могат да ги пият, защото Матей неможе да ги гълта и засега не му давам.
Виж целия пост
# 342
Ели, добре дошла при нас!  Hug

Иво и Дани също са с хрема от... миналата сряда май  newsm78 Иво си кашля, откакто е тръгнал. Не ги спирам от градина, защото няма причина. За мен те не са болни - нямат температура, носовете им не текат, не се чувстват зле. Не им слагам нищо за хремата, само редовно ги карам да си духат носовете. На Иво му правя инхалации, защото се притеснявам да не получи пак спазъм, по тази причина от време на време му давам и сироп за кашлица. Но наистина не виждам смисъл за всеки сопол да ги спирам - ще трябва да стоят вкъщи 3/4 от месеца. Живея с надеждата, че все някой ден организмите им сами ще се справят.
А като спирате децата от градина държите ли ги вкъщи или пак ги извеждате навън да играят - включително и с други деца?
Аз не ги извеждам само ако са заразни или с температура и отпаднали.
Виж целия пост
# 343
И аз давам коластра на Дарена, Пресил само като помирише и му се повдига.
Ама той никакви лекарства не понася, та за това.
Докато тя, без вода направо си го сдъвква, нарича ги "хапче от крава" Crazy
Виж целия пост
# 344
Леле, сдъвква ги! Не са ли гадни? то Зелената енергия е гадна всъшност, кравата незнам.
При нас лора още от 2 годишна пиеше зелена енергия без проблем - гълташе с вода хапчет, както и аз мога. С една капка вода. Матей не успя кат го накарах пролетта или зимата беше. Повече не съм го карала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия